Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uçak bileti yardım

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Arrow Uçak bileti yardım

Merhaba

Ben gelecek yaz haziranda montanaya gideceğim uçuş İstanbuldan Bozeman hava limanına olacak

şimdi sorum şu uçak biletini gidiş olarak alınca ortalama 1000-1100 küsür dolar ama gidiş dönüş alınca gene aynı ben bu işi çözemedim her sitede aynı durum söz konusu expedia olsun orbitz olsun . gidişi tek alınca 1000 küsür dolar dönüşle de beraber alınca gene aynı.

teşekkür ederim şimdiden

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Bu çok normal bir durum.Tek gidiş almak pek mantıklı değil.Sonuçta fiyat hep aynı.Gidiş dönüş alıp, herhangi bir durumda bilet tarihini değiştirmek en mantıklısı.
    ""Let the game begin""

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Wat öğrencilerinin kesinlikle gidiş dönüş almalarını tavsiye ediyorum.Ben en son gidişimde gümrükte takıldık,herşeyi didik didik incelediler.Döneceğinize dair bi kanıtınız var mı dedi polis,o anda elimdeki tek belge çıktısını aldığım gidiş dönüş biletimdi adam baktı bu tarih senin vize bitiş tarihinden daha geç bi tarih dedi 30 gün seyahat hakkından faydalanıp 12 gün tatil yapıcam dedim tmm o zaman dedi.Hem gidiş-dönüş alın hemde çıktısını..Ayrıca gidiş dönüşün daha ucuz çıktığı bile oluyor bazen.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Ben başımdan geçeni anlatayım mayıs ayında belçikaya gitmiştim tek gidiş bileti almıştım yeşil pasaportumun olmasına rağmen ben senin geri dönmeyeceğini nerden bileyim neden dönüş biletini almadın gibisinden laflar yaptı yani bunuda göz önünde bulundurabilirsiniz sonuçta güzel bi wat başlangıcımız olsun

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

gidiş dönüş almak mantıklı haklısınız ama benim merakım neden gidiş bilet fiyatı ile gidiş dönüş bileti fiyatı aynı ? çok enteresan gidiş 1000 dolar tek başına
    gidiş dönüş alıncada 1000 dolar çözemedim

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ben staj için gittim 1 yıldan fazla kalacaktım o yüzden tek gidiş almak istedim bileti tek gidiş fiyatı 900 euro idi , gidiş geliş 750 euro bazen oluyor böyle.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

arkadaşlar uçak bileti ortalama ne kadar oluyor.800 dolara bulabilir miyim gidiş dönüş NY?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Aşağı yukarı o fiyatlarda bulunabilir.Kampanya döneminde aktarmasız da olabiliyor o fiyata.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Birde arkadaşlar thy den bakıyorum ben uygun fiyata iade edilemez genelde değiştirilemez yazıyor thy il daha önce gidenler bu genelde değiştiremez olayı esnek midir? veya nasıl olacak diğer firmalar var mı nasıl koşullar simdiden tskler

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Kampanya döneminde THY biletleri esnek olabilir.Öğrenci biletleri genelde esnek olur.Bilet şirketleri müşteri çekmek için güzel kampanyalar yapıyolar.Beklemekte fayda var.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

valla ben de aynısını soracaktım aklıma benim de takılmıştı güzel başlık olmuş.
    bu arada montana bilingse gidiş dönüş ne kadara mal olur?
    uçak biletleri en karlı ne zaman alınır? bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Montanaya olan biletler pahali 1000-1100 dolardan asa bilet yok bende vizeye gidicem 15-20 gun icnde ucak biletini alma zamani kafami kurcaliyor simdi alrsam 1000 kusur dolara sonra kampanya falan olur 800 e fakan duser kendime gelemem valla )

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar Merhaba,
    Ben de bu yaz Old Orchard Beach/ Maine eyaletine gideceğim. Danışmanım bir tur firmasından istanbuldan bostona fransa aktarmalı 1600 tl ye bilet buldu ama bana pahalı geldi açıkcası. Sizce daha düşer mi bilet fiyatları yoksa bu tarihten sonra artar mı İnternette daha uygun biletler var

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Arkadaslar benide danısmanım bugun aradı alabama pensacolaya 818 euroya buldugunu söyledi.Sizce nasıl fiyat ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)