Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 91 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Myrtle Beach, SC

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Myrtle Beach, SC

2012 myrtle beach'e gidecek olan arkadaşlar varsa tanışalım burada. Hatta daha önce giden arkadaşlar varsa bilgi verirlerse seviniriz. Benim araştırdığım kadarıyla bisiklet sürülemeyecek kadar sıcak bir yer o yüzden genel öneri araba almaktan yana.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

2013 yazında gidiyor olmayasın

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok mantıklı

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben ve 2 arkadasım daha myrtle beach e gidiyoruz aklimizdaki tek sorun araba alınmazsa ulaşım çok sorunmus

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Mrytle Beach'de Nascar Speed Park'ta bende Ride&Track Attendent olarak çalışacağım.Ben sordum oradaki CIEE yetkilisine hava sıcaklığını ve çok fazla olduğunu kendisi de söyledi.Sen ne olarak ve nerede çalışacaksın ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ride&Track Attendent olarak çalışacağım bende. Aynı yerde aynı işi yapacağız yani. Bir de arkadaşım var benimle gelen oda team member olarak çalışacak muhtemelen. Ev konusuyla ilgili bir araştırma yaptın mı yoksa şirket mi sağlıyor ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Şirket kalacak yer ayarlamıyor ama yardımcı olacaklarını söyledi , fakat henüz bir araşıtırma yapmadım.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de bu yaz galiba marriott myrtle beach hotel deyim.ulaşımın zor olduğu gözümü korkuttu açıkçası.başka bir eyalet mi seçsem acaba?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

merhaba bende bu yaz chery lake tsunami işine yazıldım konaklama sağlanmıyor konaklama hakkında bilgisi olanlar varmı fiyatları falan ortam olsun ?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

amerika nın neresinde ulaşım iyiymiş Nyc Chicago gibi şehir merkezleri dışında tabi.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

broadway bölgesinde konaklamalar nasıl acaba ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

arkadaşlar bu yıl north myrtle beach teydik. ulaşım diye birşey yok! bilin. otobüs falan da yok. bende gitmeden önce buradan okuyup illaki birşeyler vardır ya falan demiştim de cidden yok bisiklet yolu da yok sıcağa katlansanız bile.araba çok mantıklı, bize ev sahibimiz kendi arabasını vermişti 4 kişi benzini hallediyorduk..araba parasını katınca ne kadar mantıklı onu bilmiyorum çünkü carolina temmuz 20ten sonra hayatın bittiği bi yer.north carolina da 2 hafta çalışma imkanı buldum orası daha iyi arkadaşlar. south yerine north tercih edin otobüs var en azından, yerleşim yerleri merkezlere yakın en azından. benim fikrime göre tabi..

buarada north myrtle beach ve myrtle beach arası arabayla 30 dk.. fakat arada ciddi bi mesafe var,bisikletle gitmek imkansız diyebilirim..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı yagmursuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu yıl north myrtle beach teydik. ulaşım diye birşey yok! bilin. otobüs falan da yok. bende gitmeden önce buradan okuyup illaki birşeyler vardır ya falan demiştim de cidden yok bisiklet yolu da yok sıcağa katlansanız bile.araba çok mantıklı, bize ev sahibimiz kendi arabasını vermişti 4 kişi benzini hallediyorduk..araba parasını katınca ne kadar mantıklı onu bilmiyorum çünkü carolina temmuz 20ten sonra hayatın bittiği bi yer.north carolina da 2 hafta çalışma imkanı buldum orası daha iyi arkadaşlar. south yerine north tercih edin otobüs var en azından, yerleşim yerleri merkezlere yakın en azından. benim fikrime göre tabi..

buarada north myrtle beach ve myrtle beach arası arabayla 30 dk.. fakat arada ciddi bi mesafe var,bisikletle gitmek imkansız diyebilirim..
    Broadway bölgesi hakkında bilginiz varmı acaba ? işin ismi cherry lake tsunami diye bir mağaza satış elamanı olarak

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Smile

Alıntı KEREMYK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

tam broadway in karsında evler var 2 sıte var orada ogrencıler kalıyor muhakkak bulursun ogrencı evı..
    zaten calısacagın dukkanın sahıbı iyi bir adam ogrencilere yardımcı oluyor..cok fazla rus calısan oluyor ,sımdıden hayırlı olsun ıyı eglenceler.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Peki sizce genel olarak nasıldır myrtle beach sizce seçmelimiyim?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı forzasumeyye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki sizce genel olarak nasıldır myrtle beach sizce seçmelimiyim?
    sizi tanımadığımdan birşey soylemek guc ancak ufak tefek orası hakkında bilgi istersen soyle anlatabılrım ;

sizin gittiginiz yer Map of Broadway at the Beach burası..

myrtle beach ın en hareketli yerlerinden biri oldugunu soylemek mumkun ,restaurant bar vs hersey var..
    gece gec vakıte kadar acık kalan bir yer ve broadway ozellikle geceleri kalabalık olan orta sınıf amerıkalı turistlerin ve yerellerin geldiği bir yer .. dukkanklar 11,00pm de kapanır gece klupleri 2,30 gibi kapanır ..

ben ılk gıttıgımde cok fazla ogrencı gelen bır yer degıldı ancak bu zamanla artttı.en son gıttıgımde ogrencı acısında oranın yuksek oldugu bir yer demek mumkun

oncelıkle cok buyuk oldugunu soylemek yanlıs olur ama yazın ıcın gecirebilecek iyi bir yer..
    araba tabı ki onemlı ancak o yoksa yakın yerlere bısıkletle gitmek mumkun

bunun dısında bırı Rus bir diğeri Ermenilerin olmak üzere 2 adet student center var ..
    biri 4 northda diger 9 northda bunlardan bisiklet telefon kartı internet 2 iş için olan ihtiyaclarını giderebilirsin..

okyanus broadwaye 20 dk yurmue mesafesınde bısıklet ıle 5 dkk..
    aklıma sımdılık gelenler bunlar

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

2012 yazında myrtle daydım. broadway de çalışacak arkadaş çok şanslısın söyleyeyim çünkü işin mağaza içinde. yalnız uyarmak isterim hasta olabilirsin. çünkü mağaza içi çok soğuk dışarısı çok sıcak. ben broadwayde kioks işindeydim ardından mağazaya geçtim direk hasta olduk ben de man cave storeda çalışıyorum. nasipse bu yaz da oradayım.

özelden mesaj atarsanız sorularınızı yanıtlarım

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Özelden değilde açıktan mesajlaşırsanız daha sonra oraya gidecek kişiler içinde faydalı olur.Tabi biz böyle diyoruz diye böyle yapmak zorunda değilsiniz ama forumun amacı budur.Siz her an online olmazsınız.Ama yazdığınız bilgi forumda kalır ve herkes tarafından okunur.Lütfen sadece şu an yardım isteyenleri değil,önümüzdeki yıllarda da yardım isteyebilecekleri düşünerek paylaşın tecrübelerinizi.

İyi forumlar..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba..
    ben de bu yaz Myrtle Beach'te Wings adli plaj malzemeleri satan bir magazada retailer olarak calisacagim.

Forumda Wings'le alakali bisi bulamadim.
    Bildiklenizi paylasirsaniz sevinirim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

broadwaye sadece eğlenmek için gittim konaklama hakkında net birşey söyleyemeyeceğim :/ mutlaka bilen birileri çıkar ama sıkıntı yapma,

genel olarak nasıl, seçmeli miyim demişsin ama bence ne istediğini, ne beklediğini biraz belirtirsen bu konuda daha iyi tavsiyelerde bulunabiliriz. çünkü bana direk sorsan, macerayı hatırlar git derim, çileleri hatırlar gitme derim ne bulmak istediğin önemli..

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Work and traveler must be adventurous....
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

broadway iyidir dostum 2 dk yürüme mesafesinde evler var güzel. ben de ev tutucam zaten sana da yardımcı olmaya çalışırım. ama evsiz kalmazsın oralarda çok öğrenci var ev arkadaşı arayan

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Calippo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    broadway iyidir dostum 2 dk yürüme mesafesinde evler var güzel. ben de ev tutucam zaten sana da yardımcı olmaya çalışırım. ama evsiz kalmazsın oralarda çok öğrenci var ev arkadaşı arayan
    umarım link vermek sıkıntı değildir.

myrtle beach all housing classifieds - craigslist

buradan ev ilanlarını takip edebilirsiniz amerikada en yoğun kullanılan sitedir bu.. bizim ev sahibimiz burada ilan vermişti, uzaktı evet ama bize kullanmamız için arabasını vermişti ve kiramızda 150$ dı, takip edin derim..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Calippo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2012 yazında myrtle daydım. broadway de çalışacak arkadaş çok şanslısın söyleyeyim çünkü işin mağaza içinde. yalnız uyarmak isterim hasta olabilirsin. çünkü mağaza içi çok soğuk dışarısı çok sıcak. ben broadwayde kioks işindeydim ardından mağazaya geçtim direk hasta olduk ben de man cave storeda çalışıyorum. nasipse bu yaz da oradayım.

özelden mesaj atarsanız sorularınızı yanıtlarım
    Mancave store demek. 2011 yazinda gittim bende.
    Bu arada arkadasin dedigi gibi kesinlikle gidilebilecek bir yer.Broadway oldukca canlidir.Calisacagin ise gore de oldukca iyi paralar yapabilirsin.
    Konu burk tarafından (27-05-2013 Saat 04:41 PM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı yagmursuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    umarım link vermek sıkıntı değildir.

myrtle beach all housing classifieds - craigslist

buradan ev ilanlarını takip edebilirsiniz amerikada en yoğun kullanılan sitedir bu.. bizim ev sahibimiz burada ilan vermişti, uzaktı evet ama bize kullanmamız için arabasını vermişti ve kiramızda 150$ dı, takip edin derim..
    Alıntı burk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mancave store demek. 2011 yazinda gittim bende,sahibi kuzenim.
    Bu arada arkadasin dedigi gibi kesinlikle gidilebilecek bir yer.Broadway oldukca canlidir.Calisacagin ise gore de oldukca iyi paralar yapabilirsin.
    gencler sakin kardeşsiniz siz))

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Selam bu sene bende aynı yere gidiyorum. South Carolina tsunami

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende aynı yere gidiyorum bu sene Keremyk. Gecen sene ny'daydım. South'u gördüm
    Güzeldi ama konaklama benimde kafamı karıştırıyor

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart myrtle beach..

arkadaslar forumda baktım da rastlamadım , myrtle beach te marriott otelde calıscaz ,3 arkadas olarak,o otelde daha once çalışmış veya otelin yerini bilen hatta oralarda calısmış - kalmış birileri varmıdır bize tecrubelerini anlatabilecek olan ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

2012 yazın Myrtle Beach'deydim hatta direk Nascar ve Broadway'de karikatürist olaraktan. Nascar'da çalışıcak olan arkadaşa birkaç tavsiyem olucak, çok şanslısınki hiç türk yok nascarda. tek türk bendim tüm çalışanlar amerikalı hatta wat öğrencisi bile çok az. bildiğim kadarıylada lanet bir patronları var zenci hatun, kısmet tabi. benim kaldığım yer broadway'e çok yakındı yürüme mesafesinde. Nascar'a da 10dk ya yürüyodun o yüzden bisiklet yeterli. ha derseniz biz cluplara akıcaz geceleri ocean'a gidip takılıcaz yada alışverişe walmart'a gidicez ozaman araba şart tabi. kalıcak yer olarakda tek ve kız başıma gitmeme rağmen 2.günü yer buldum. craiglist.com'dan yada myrtle'ın merkezindeki student information'lardan kalcak yer ayarlayabilirsiniz. Nascar'da yada Broadway'de çalışıcaksanız bnm kaldığım Quail Marsh idealdir (böceklerden tırsmıyosanız tabi) neyse çenem düştü, hepinize iyi wat'lar ))

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardesim nasılsın bu yaz(2013) bende aynı otelde calısıcam mesajını görünce cevap yazmak istedim en kısa zamanda iletisime gecelim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)