Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: En Ucuz Sirket

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Unhappy En Ucuz Sirket

Parasizligin gozu kor olsun arkadaslar. Malesef para bulamadigim icin basvuru yapamiyorum ve cok zor durumdayim. Bu deneyimi ve Amerikaya gitmeyi cok istiyorum. Dinledigim sarkida bile "that's the time you must keep on trying" diyor. Bankalardan kredi almaya calisiyoruz ama vermiyorlar, bizde ise su an sadece 1500 lira var. Gittigim en ucuz sirket awyed, o da 2500$ dedi her sey dahil.

Bildiginiz daha ucuz, veya geri dondugumde odemesini yapabilecegim bir sirket var mi arkadaslar? Gercekten istiyorum ve caresizim.

Sayet mesajim yanlis yerdeyse yada konuyla alakasiz gorunurse herkesten simdiden ozur dilerim.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı enesaygun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Parasizligin gozu kor olsun arkadaslar. Malesef para bulamadigim icin basvuru yapamiyorum ve cok zor durumdayim. Bu deneyimi ve Amerikaya gitmeyi cok istiyorum. Dinledigim sarkida bile "that's the time you must keep on trying" diyor. Bankalardan kredi almaya calisiyoruz ama vermiyorlar, bizde ise su an sadece 1500 lira var. Gittigim en ucuz sirket awyed, o da 2500$ dedi her sey dahil.

Bildiginiz daha ucuz, veya geri dondugumde odemesini yapabilecegim bir sirket var mi arkadaslar? Gercekten istiyorum ve caresizim.

Sayet mesajim yanlis yerdeyse yada konuyla alakasiz gorunurse herkesten simdiden ozur dilerim.

Yanlıs yazdın yada yanlıs bilgi verdin sanırım.2500$ dolar vize-şirket-ucak bileti-harclık olarak atanmıstır.Ama yinede az uzun zamandır arastırdım ve suan min masraf 3000doların altında cıkması zor gözüküyor ki ay ay bunun ücretleri artacaktır.Kredi cekip wat'la gitmek bana göre saçma ve mantıksız birşey lütfen üzerine alınma..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Çalış bir sene bir sonraki yaz git bence

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Hırslısın isteklisin ama bunu düşünmek biras saçma kredi felan sonuçta bu para sana gene yetmiyecek cebinde para olmadan 15000 km gitmek mantıklı mı ?
    What an experience .!!

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Kredi işlerine girmek çok mantıklı değil.Alaska işleri olsa, para kazanırsın gelince ödersin denebilirdi.Artık o işler de yok.WAT olayına para olmadan kalkışılmaz.Amerikaya gitmeyi başarsan bile her durumda sana para gerekecek.O yüzden paran yoksa hiç bulaşma derim.
    ""Let the game begin""

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Bende ilk gittiğim yıl hiç ailemden almadan kendi paramla gideyim dedim kredi çekecektim ilk ödemeye 3 ay sonra başlayacaktık.Hesaba göre ben para yollayacaktım.Sonra olayın mantıksız olduğunu,3000$'a 4000$ ödeyeceğimi ve ödeyebileceğiminde garantisi olmadığını anlayınca ailemden aldım parayı.Eğer alabiliyosan ailenden al olmuyosa okurken çalış bi şekilde kendi paranı kazan.Çektiğin krediyi ödeyemezsen yine ailen derdine düşecek bunu unutma.Birşey daha var bilmen gereken,danışmanın sana şu kadar kazanırsın filan der belki doğru der ancak kazandığın paranın bi kısmını vergi olarak ödersin ve en erken Mart ayında alırsın döndükten sonra.Hesaplarına bunu da dahil et.(ortalama 300-800 arası vergi iaden olur)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Kesinlikle vergi olaylarıda var ayrıca oraya gittiğinde hiç bişiyin garantisi yok gidipte orada çalıştığı halde geçinemeyen arkadaşlarımı gördüm doğu tarafında kalma dezavantıjı olabilir o ama genede garantisiz herşey orda .. yatırdığınız parayı bi defa unutarak gitmeniz gerekiyor.
    What an experience .!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)