Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Virginia Beach Ben&Jerry's

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Smile Virginia Beach Ben&Jerry's

Merhaba arkadaşlar. 2013 yazı Virginia Beach'e gideceğim. Firma Dondurmacı da iş buldu daha önce Ben and Jerry's de çalışan varsa bilgi verebilir mi biraz. Manager ile skype üzerinden görüşeceğim. İş saatleri 17.00-01.00 arası saati 7,25 hafta da 40 saat. Uygun mudur bu saatler ve fiyat?? Şimdiden teşekküler.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

overtime imkani varmiymis? ayriyeten konaklama ne kadar? konaklamalar pahali oluyor genelde virginia beach de . ayriyeten saatlik ucret dusuk. cok da olumlu bir is degil baska is yok mu?ciee is fuari diye arkadaslarin yayinladiklari housekeeper isleri cok daha iyi buna gore.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı sdf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. 2013 yazı Virginia Beach'e gideceğim. Firma Dondurmacı da iş buldu daha önce Ben and Jerry's de çalışan varsa bilgi verebilir mi biraz. Manager ile skype üzerinden görüşeceğim. İş saatleri 17.00-01.00 arası saati 7,25 hafta da 40 saat. Uygun mudur bu saatler ve fiyat?? Şimdiden teşekküler.
    Konaklamaya göre değişir.Hatırladığım kadarıyla başka bi konuda tip var demiştin.Konaklamayı öğrenebildin mi?Genel itibariyle uygun duruyor çalışma saati açısında.Çok sıkışırsan sabah işi bile bulabilirsin.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

virginia beach de gectigimiz yillarda ikinci is olayinda baya sorun yasamislardi gecen seneden emin degilim. diger ulkelerden gelen watcilar mayis gibi geldikleri icin ikinci isleri bitiriyorlar. konaklamalar da min 80-90 dan basliyordu haftalik. o da isveren eger konaklama sagliyorsa..

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

İş mantıklı değil.Bu işte overtime yok.Bu yüzden saatlik ücret düşük kalıyor.İşin en iyi tarafı rahat olması.Karışan olmuyor.Ayrıca beach'de konaklamının pahalı olması ve yeme-içmeye vereceğin parayla elinde hiç bir şey kalmaz.Kesinlike başka işlere yönel.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Overtime olabilir dediler bana pek inandırıcı gelmedi. İkinci iş rahat bulursun diyerek kandırma yoluna gidiyor firma ve kalacak yer vardıktan sonra firma danışmanı tarafından ayarlanıyor. Tip 12 dolar civarı oluyor günlük dedi danışmanım. En fazla 20 dolar olurmuş. Şimdi açıkçası overtime da kandırma yoluna gittiği için onada inanmak gelmedi içimden. Bu okuduklarımdan sonra da olumlu bakmıyorum işe. Teşekkür ettim.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı sdf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Overtime olabilir dediler bana pek inandırıcı gelmedi. İkinci iş rahat bulursun diyerek kandırma yoluna gidiyor firma ve kalacak yer vardıktan sonra firma danışmanı tarafından ayarlanıyor. Tip 12 dolar civarı oluyor günlük dedi danışmanım. En fazla 20 dolar olurmuş. Şimdi açıkçası overtime da kandırma yoluna gittiği için onada inanmak gelmedi içimden. Bu okuduklarımdan sonra da olumlu bakmıyorum işe. Teşekkür ettim.
    Sen istanbuldaki UT'ye mi kayıt yaptırdın merak ettim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Evet İstanbuldakiyle görüştüm ama daha kayıt yaptırmadım

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    virginia beach de gectigimiz yillarda ikinci is olayinda baya sorun yasamislardi gecen seneden emin degilim. diger ulkelerden gelen watcilar mayis gibi geldikleri icin ikinci isleri bitiriyorlar. konaklamalar da min 80-90 dan basliyordu haftalik. o da isveren eger konaklama sagliyorsa..
    Gündüz vardiyasında çalışan biri için ikinci iş zor olurda gece vardiyasında çalışan biri gündüz saatlerinde daha çok iş imkanı olduğundan bulabilir diye düşündüm.Neticede sabah 8 öğlen 4.30 arası komple boş..Bu şartlarda 2. iş zor mu bulur dersin?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Gündüz vardiyasında çalışan biri için ikinci iş zor olurda gece vardiyasında çalışan biri gündüz saatlerinde daha çok iş imkanı olduğundan bulabilir diye düşündüm.Neticede sabah 8 öğlen 4.30 arası komple boş..Bu şartlarda 2. iş zor mu bulur dersin?
    Virginia Beach'de rus ve bulgar sayısı çok yüksek olduğundan onlar her türlü bizden çok önce gidiyor ve bütün işleri kapıyorlar.Zaten beach'de çalışılabilecek anca hediyelik eşya dükkanları var.Onlar da genellikle kız alıyorlar.Beach'de 2. iş bulmak çok zor.Ama mayıs'da gidilebiliyorsa belki biraz şans olabilir.
    ""Let the game begin""

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Virginia Beach'de rus ve bulgar sayısı çok yüksek olduğundan onlar her türlü bizden çok önce gidiyor ve bütün işleri kapıyorlar.Zaten beach'de çalışılabilecek anca hediyelik eşya dükkanları var.Onlar da genellikle kız alıyorlar.Beach'de 2. iş bulmak çok zor.Ama mayıs'da gidilebiliyorsa belki biraz şans olabilir.
    konuyu acan arkadas bayan galiba o zmn 2. is imkani olur mu dersin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Evet bayanım daha kolay bulurmuyum acaba? Yanıtlar için teşekkür ederim.Danışmanımla konuştum ücret az travel için para ayırabilir miyim dediğimde şu gibi bir yanıt geldi.Work&Travel kulturel bir degisim programi bunda para kazanma amaci gutmemeli ogrenciler sadece minumum maliyette bir yaz gecirip yeni arkadaslar edinmeniz icin yapilan bir organizasyon. haftalik kazancin 275--330 Usd arasi olur ve konaklamaya 65 usd ucuz bir ev bulman cok kolay ikinci is de ayni sekilde araştırmaz ve çabalamazsan bunları bulamazsın ama bu gittigin heryerde boyle olacaktir hicbir is basli basina kolay değil. Açıkçası ne yapacağımı bilemedim diyebilirim yardımcı olursanız çok çok sevinirim. İlk defa gidiceğim danışman şirketlere karşı çok uyarıyorlar bende elimden geldiğince bir akıllılık yapıyorlar mı diye dikkat etmeye çalışıyorum.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

konaklamayla alakali soyledigi tam anlamiyla yalan. birak 65 dolardan ucuzu 75 dolara bir ev bulursan buyuk sans senin icin. ikinci is icin bayanlar biraz daha avatajli ama rus bulgar ukraynali gibi milletlerden gelenler mayiz basindan itibaren gelip ikinci isleri kapiyorlar. ikinci is bulmak zor. ama imkansiz degil. yani hala soyluyorum ikinci isle eger birseyler yapacaksan heryer aynidir. etrafinda market restaurant olan heryerde ikinci is bulursun. ondan sen daha iyi is sec. bu sunduklari is cok vasat/ ve nisan ayina kalan ogrencilere sunulan is turlerinden.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konaklamayla alakali soyledigi tam anlamiyla yalan. birak 65 dolardan ucuzu 75 dolara bir ev bulursan buyuk sans senin icin. ikinci is icin bayanlar biraz daha avatajli ama rus bulgar ukraynali gibi milletlerden gelenler mayiz basindan itibaren gelip ikinci isleri kapiyorlar. ikinci is bulmak zor. ama imkansiz degil. yani hala soyluyorum ikinci isle eger birseyler yapacaksan heryer aynidir. etrafinda market restaurant olan heryerde ikinci is bulursun. ondan sen daha iyi is sec. bu sunduklari is cok vasat/ ve nisan ayina kalan ogrencilere sunulan is turlerinden.
    İşi istemediğimi ilettim danışmanıma bakalım. tşekkür ederim yardımcı oldunuz.

Deneyimli Watçı kaanmert92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

Abiler konuyu gördüm de sorma ihtiyacı duydum Ben & Jerry's de 2013 yada 2014 yazlarında çalışan biri var mı ? ben 2012 de çalıştım gayete güzel bir işti rahattım fakat sizin anlattıklarınız çok farklı. 2013 yada 2014de çalışan birisi iletişime geçerse bilgi almak isterim
    2011 Virginia Beach Housekeeping - 2012 Virginia Beach Bike Rental Attendent and Scooper-2015 Virginia Beach (inş) Scooper

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)