Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 90 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 'Dil Yeterliliği' Düzenlemesi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

anladığım kadarıyla geçen arkadaşa ciee den geçtiğine dair bir mail falan gelmemiş?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Evet mesela biz arkadaşımla ardı ardına yaptık mülakatı aynı sorulara aynı cevapları verdik sadece bir soru farklıydı. Ona mesaj gelmedi bana geldi.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Ayrıca mülakatı geçen arkadaşlar sorulara verdiğiniz cevapları paylaşırsanız çok iyi olur bizim için sağolun

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı Sayco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet mesela biz arkadaşımla ardı ardına yaptık mülakatı aynı sorulara aynı cevapları verdik sadece bir soru farklıydı. Ona mesaj gelmedi bana geldi.
    Elemeyi neye göre yapıyorlar acaba o arkadaşın kimlik gösterdi mi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı AnakinSkywalker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elemeyi neye göre yapıyorlar acaba o arkadaşın kimlik gösterdi mi
    Yok kimlik filan göstermedi.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

o zaman geçtim diye düşünüyorum biz 5 kişi gitmeyi düşünüyoruz 2 kişi geçebildik sadece ve ikimiz de kimlik göstermemiştik. Sorulara verdiğim cevapları tam olarak hatırlamıyorum kağıda yazmıştm kağıdı bulunca buraya da yazarım tabi ki. Ort. 30-40 saniye cevap verdm sorulara. Watı neden tercih ediyorsunz sorusuna amerikayı gezmek, yeni arkadaşlar edinmek gibi nedenler sıralayıp en önemlisi kendime güvenmek bişileri başarmak istiyorm şeklinde eklemiştim bunu hatrlıyorm film sorusunda forrest gump filmini anlatmıştm boş zamanlarımda ise biyolojiyle ilgilenrm demiştim ve biraz karışık cümleler kurmuştum bu konuyla ilgili amerikadaki en büyük deneyimime ise kültürel değişim demiştim ve bunun üzerine konuşmuştum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bana gelen mailde ciee mulakatında da 2ıncı seferde de onay alamazsan ön kayıt ucretını ıade edıyorlar yazıyor.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bu elemeyi neye göre yapıyorlar bir bilen var mı sabah uyandım telefona bi baktım geçemediniz diye mesaj gelmiş baya da iyi yapmıştım mülakatı moralimi bozdular valla

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bu kazanamayan arkadaşlar ne zaman girdiler acaba mülakata ilk günmü?ben 4. gün girdim acaba ne zaman gelirki sonuçlar merak içinde bekliorm valla :/

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı eghn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kazanamayan arkadaşlar ne zaman girdiler acaba mülakata ilk günmü?ben 4. gün girdim acaba ne zaman gelirki sonuçlar merak içinde bekliorm valla :/
    günüyle bir alakası yok mesaj gelmediyse sana geçmişsin demektir tebrikler

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

mulakatta basarisiz oldugu soylenen kisiler , neden olumsuz olduguna dair bilgi aldilar mi? ingilizceyse eger sorun zaten kayit esnasindaa ingilizce mulakat yapiliyor firmalarda , demekki danismanlar isguzarlik yapip o mulakatlari hafif tutmuslar , eger baska nedenler var ise o zaman da ciee isguzarlik yapmis demek. Alt tarafi work and travel a gidecek millet yani sanki wall street de ,pentagon da calismaya baslayacaklar.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Benim anlamadığım şirketler sadece ciee ile mi çalışıyor?başka sponsor firma yokmu?Ben 3 kez katıldım hiç ciee ile katılmadım..ciee mülakatından kalanlara neden ücret iadesi yapılıyor da diğer sponsorlara yönlendirme yapılmıyor?Bu işin detayını bilen var mı?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar bende geçemedim mülakattan yeni mülakat için aynı sorulara çalışacağım inşallah sizde geçersiniz finallari bıraktım buna çalışıyorum inş. Faydalı olur

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Ben ingilizce seviyesinden değilde göz kaymasından dolayı kaybettim sanırım. Çünkü arkadaşla aynı cevapları verdik o geçti.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

gelmedi ama geçtiysem ne mutlu bana buarada arkadaşlar göz kayması filan diye düşünmeyin .benimde ingilizcem çok iyi geçmemişti. fakat sakin o 1 dakikayı doya doya kullandım.yani heycan yapmadım ve ellerimi mimiklerimi çok kullandım(oyuncu olmamın etkisi vardır hehe yani kısacası sakin olun ve o 1 dakikayı doyasıya kullanın önemli olan adamları ingilizce bildiğimize tatmin etmek.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim anlamadığım şirketler sadece ciee ile mi çalışıyor?başka sponsor firma yokmu?Ben 3 kez katıldım hiç ciee ile katılmadım..ciee mülakatından kalanlara neden ücret iadesi yapılıyor da diğer sponsorlara yönlendirme yapılmıyor?Bu işin detayını bilen var mı?
    CIEE kendisiyle calisan firmalara baska sponsorla calismasini yasakliyor. Bu yuzden o 3 firma sadece ciee ye bagimli durumda.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Neden geçemediğimize dair bir neden gösterilmedi.Tekrar gireceğim umarım aynı sorular gelir geçemeyen arkadaşlardan girenler varsa aynı sorular mı geliyor yazabilir mi ayrıca ben çoğu soruları cevaplamıştım ama çok kısa sürede cevapladım bu sefer daha uzatıcam cevaplarımı.Umarım geçebilirim

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı kaya0133 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni konuyu nasıl acıyoduk
    bu linke tıklayarak "güncel duyurular" forumunda başlık açabilirsin.http://www.turkishwat.net/newthread....newthread&f=74

diğer forumlarda açmak istiyosan açmak istediğin forumda "new thread" butonuna tıklayıp yeni konu açabilirsin.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    CIEE kendisiyle calisan firmalara baska sponsorla calismasini yasakliyor. Bu yuzden o 3 firma sadece ciee ye bagimli durumda.
    Doğru unutmuşum ben bu ciee nin kısıtlama yaptığını..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Eduyork firmasından sanırım mulakata hiç giren yok yorumlara baktımda bulamadım :S acaba CIEE ile çalışmıyor mu eduyork ?
    What an experience .!!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

yok arkadaşım ciee firması bildiğim kadarıyla 3 firmayla çalışıyor.eduyork firmasının sponsoru bu değil.o yüzden eğer sizin sponsor istemediyse mülakata girmiceksiniz.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı eghn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok arkadaşım ciee firması bildiğim kadarıyla 3 firmayla çalışıyor.eduyork firmasının sponsoru bu değil.o yüzden eğer sizin sponsor istemediyse mülakata girmiceksiniz.
    Şu ana kadar elime böyle bir bilgi ulaşmadı açıkcası belli bi süre için demi bu milakatlar herhalde bizi çoktan bilgilendirirlerdi ..
    What an experience .!!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

aynen.bizi 1 ay öncesinden bilgilendirmişlerdi bu zaten sponsorun uyguladığı bi olay.telaş yapılacak bir durum yok

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı ImTaLkative Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eduyork firmasından sanırım mulakata hiç giren yok yorumlara baktımda bulamadım :S acaba CIEE ile çalışmıyor mu eduyork ?
    ciee 3 firmanin sponsoru yandakileri okumussundur. O 3 firmanin disinda baska firmanin sponsorlugunu yapmiyor ondan rahatol. senin firmanin sponsorlari isterse boyle birsey soylerler sana zaten.Normalde is secimi sirasinda sponsorla gorusulur. is fuarlarinda ya da skype ile ama ciee garip bir uygulamaya gitmis sonucunu gormek lazim.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Elenipte tekrar mulakata giren varsa sorular hakkinda yardimci olabilirler mi?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Herkese geldi mi mail. Bana henüz gelmedi?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Sayco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana da mesaj geldi bugün bende geçememişim o kadarda güzel geçmişti.
    mrb peki verilen 1 dk cevaplama süresince 1 dk boyunca sürekli konuşman mı gferekiyor 1 dk fazla değilmi

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı archiman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mrb peki verilen 1 dk cevaplama süresince 1 dk boyunca sürekli konuşman mı gferekiyor 1 dk fazla değilmi
    3 ay konuşacaksın orada.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu sene sistem nasıl bilgisi olan?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ciee ile katilacaksan programa buna girmek zorundasin. Ciee ile calisan 3 sirket var. Onlardan birini secersen bu uygulama seni bekliyor. zaten gorustugun firma bunlaradn biri olsaydi sana coktan soylerlerdi durumu .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks