Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sorunum kısa bir başlıkta açıklanmaz :)

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Sorunum kısa bir başlıkta açıklanmaz :)

Selamun Aleyküm.

Beyler benim sorunum kısa ingilizce cümleleri anlayabiliyor konuşabiliyorum fakat uzun cümleleri bir türlü anlayamıyorum .mesela yazarken hiç sıkıntı çekmiyorum ama anlamakta büyük sıkıntılarım var. mesela internette ingilzice nasıl geliştirilir diyince her sitede ayrı bir şeyler var birisi grammer birisi tv birisi kelime kimisi gittigin zaman şöyle böyle derken kafam karman çorman oluyor.
    Şuan Effortless english diyebi egitim seti var adam grammer calısmayın sadece dinleyin diyor saatlerce hikaye okuyor.ve dizi izliyorum işe yarıyormu pek bilmiyorum

Şimdi demek istedigim kısa cümlelerde problem yokta uzun cümlelerde problem çok meselaşu cümleyi anlamak için çok çaba sarf ediyorum bazen bu tür cümleleride anlamıyorum.''Mom, who is now 77, still draws a salary from us above and beyond the payment for
    the business. Her workload has lessened greatly, as it should. She could do all of her work in one
    day and lessen the burden of her salary. However, she says she'd "go crazy" if she retired''
    gerçekten tecrübe edindiginiz ögrenme yöntemlerini anlatırmısınız?

ve birde şöyle bir durum var cümledeki bütün kelimelerin anlamlarını biliyorum fakat cümleyi birleştiremiyorum.
    for example : what if when we die the light at the end of the tunnel we see is just us being pushed out of another vagina.? bütün kelimelerin türkçe anlanmarını biliyorum fakat cümleyi bir türlü anlayamıyorum.
    Konu mcclane1271 tarafından (10-11-2012 Saat 10:29 PM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)