Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ingilizce bilmiyorsan Housekeeping

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Standart Ingilizce bilmiyorsan Housekeeping

Bugun ismini vermek istemedigim firma gorevlisiyle maillestim. Isteklerimden bahsettim v.s v.s . Bana gelen cevapta bu sene en az intermediate seviyesinde ogrencileri programa kayit edebileceklerini ve bunun disinda is bulmanin zor oldugu ayni en fazla housekeeping isi yapabilecegimi soyledi ve ek dil dersi almami onerdi.

Ben bu Wat olayini boyle bilmiyordum ingilizce cat pat bilen herkes gidiyordu ne olmus boyle , acaba firma gorevlisi benimle maytap mi gecti ?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Bence olması gerekeni söylemiş..İng gereken bi işe çat pat ing bilerek gidersen sorun olur..Sana az saat verirler,çalıştırmak istemezler sonra sıkıntı olur dersinki ben buraya 40 saat diye anlaştım ama 20 saat anca veriyolar..Yani sıkıntı genelde böyle çıkıyor..Housekeeper olursan veriyolar eline bi liste gidiyosun odaya hepsi bu..Çoğu housekeeper meksikalı zaten ing bilmiyolar sende bilmeyince sorun olmuyor..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

housekeeper olup konuşamayacagına bir sene ingilizceye kas sonra git

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı manofchance Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    housekeeper olup konuşamayacagına bir sene ingilizceye kas sonra git
    calisirken surekli sakir sakir ingilizce mi konusacaksiniz ? 3-5 klip disinda neredeyse hicbirsey konusmayacaksiniz. Ingilizce konusulan yer asil is degil sosyal hayattir. Orda da herkes ayni. Hangi isiyaptiginin onemi yok.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Haklı olduklarını düşünüyorum, ben ingilizcemi kötü bilirdim Amerikaya gelene kadar, Türkiyeden değilde özellikle ÇİNLİ arkadaslarla cok dalga geçildiğini görüyorum ( Gerçi bazen ben de kızıyorum, bir ingilizce aksanı bu kadar mı bozulur ) onların sorunu hem aksanla ilgili hem de ingilizce bilmemekle ilgili (Bu örnek bariz olduğu için verdim yoksa Çin, Sırp ve Türk arkadaslarımda aynı sorunu yasadı), kısaca arkadaşlar çat pat ingilizce ile göreceğiniz muammele ve alacağınız işler pek iç acıcı olmayacaktır.

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Arkadaşım kısa ve öz...Merdiven altı firmaların ve işini düzgün yapmayan danışman şirketlerin WAT'a çat pat ingilizce bilen ve bunları vale,garson vb. işlere yönlendirenler ordaki işverenler çok zılgıt yedi ve bu da Türkiye'ye yaramadı.Bu işle uğraşmış birisi olarak söylüyorum ülke olarak imajımız zedelendi.Eskisi kadar WAT iyi değil ve ayriyetten bu şekilde firmanın yapması çok iyi olmuş.Çat pat İngilizce bilenin WAT'da işi yok.Çok istiyorsan çalışır Inter seviyesine getirir gidersin.
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)