Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lifeguarding istiyorum sizce hangi eyalet hangi şehiri seçmeliyim?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Question Lifeguarding istiyorum sizce hangi eyalet hangi şehiri seçmeliyim?

merhabalar arkadaşlar ben bu yaz wat a katılıyorum ancak daha gideceğim yere karar veremedim.ben lifeguarding işini yada su parklarında bu tip işler yapmak istiyorum.ancak bu iş için en uygun yer eyalet ve şehir neresi bilemiyorum? yakında mülakata katılacağım ve gitmek istediğim yeri görüşeceğim.

Sizce yaşamı çok zor olmayan,geçim zorluğu çekmeyeceğim,tehlikesi minimum olan ve bu tarz görevlere en uygun çalışabileceğim eyalet ve şehir sizce ne olmalı ? kimi işler çok az ücret veriyolarmış çalışmaya sizce nerlere gitmeli nerlere gitmemeliyim lifeguarding pozisyonu ve bu tarz işler için ?

bu arada reklam olmaz umarım eduyork ile programa katılıyorum.

yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yardım edebilecek yok mu hiç arkadaşlar

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Aslinda lifeguard lik icin degil tum work and travel isleri icin dikkat edilmesi gereken noktalar aynidir benim kanaatimce.

Dikkat etmen gereken noktalar
    1-)Haftalik calisma saati
    2-)Overtime sansi
    3-)Konaklama fiyati
    4-)Sosyal ortami
    5-)Yasam standartlari (bunu da daha once calistigim yere gore soyluyorum.Texas ta ekmek 1 dollar iken new york da 3 dollar oldugunu gorence texas in cok ucuz olugunu anladim)
    6-)Turklerin azligi: bu fikre herkes katilmasa da bence onemli olan bir konu.

bu liste uzayip gider... Bu kistaslara dikkat edersen en ideal bolgeyi secmis olursun....

Ben Texas ta calismis biri olarak Texas i sicakligi haricinde tavsiye ederim.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Merhaba Ben Önce Lifeguard, sonra Lifeguard Pool Manager daha sonra da Lifeguard Supervisor olarak çalıştım. Cankurtaranlık işlerinin çoğunda fiyatlar birbirine benzer. Eduyork'ta Los Angeles, DC bölgesi, Boston ve Miami civarlarında Cankurtaranlık işleri var. Miami eğlenceli geçer ama daha az kazanırsın diğer bölgelere göre. DC bölgesi ve Boston en iyisi. LA'de yaşam çok pahalı para kazanamazsın doğru düzgün.

Ayrıca Eduyork size firma isimleri söyleyecek High Sierra Pool'u seç saat'i diğer firmalar gibi 8 dolar değil 7,8 ama herkese ortalama 48 saat veriyor. Benim arkadaşlar ortalama 55 saat ile çalıştılar daha önceki yıllarda. Ev kirası da diğerlerine göre haftalık 5 dolar daha ucuz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Question

Alıntı solakbeyi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Ben Önce Lifeguard, sonra Lifeguard Pool Manager daha sonra da Lifeguard Supervisor olarak çalıştım. Cankurtaranlık işlerinin çoğunda fiyatlar birbirine benzer. Eduyork'ta Los Angeles, DC bölgesi, Boston ve Miami civarlarında Cankurtaranlık işleri var. Miami eğlenceli geçer ama daha az kazanırsın diğer bölgelere göre. DC bölgesi ve Boston en iyisi. LA'de yaşam çok pahalı para kazanamazsın doğru düzgün.

Ayrıca Eduyork size firma isimleri söyleyecek High Sierra Pool'u seç saat'i diğer firmalar gibi 8 dolar değil 7,8 ama herkese ortalama 48 saat veriyor. Benim arkadaşlar ortalama 55 saat ile çalıştılar daha önceki yıllarda. Ev kirası da diğerlerine göre haftalık 5 dolar daha ucuz
    çok teşekkür ederim bilgileriniz için.yalnız miami için ispanyıolca da bilmen gerekiyormuş bildiğim kadarıyla?

High Sierra Pool u seç diyorsun yani sen diymi ? ve bu şirketi kesin öneriyormu eduyork?

son olarakta bu "Lifeguard, sonra Lifeguard Pool Manager daha sonra da Lifeguard Supervisor" dediğin görevlerin arasındaki fark nedir ve ilk gideceğim sonuçta dilediğimi seçebilirmiyim hangisini tavsiye edersin ?

şimdiden çok teşekkür ederim cevapların için.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Miami'de ispanyolca oranı baya yüksek. Öyle bir şart koşmazlar ama size. Amaç zaten ingilizce ve amerikan kültürü sonuçta.

Bu seçenekler arasında senin seçebileceğin tek şey Lifeguard'lık. Pool Manager olayı için ancak çok iyi ingilizcen ve en geç mayısın son haftası gitmen lazım abd'ye. Supervisor'lık zaten tecrübe gerektiren bir görev tanımı o da olmaz. Ben birer yıl arayla yaptım bu işleri

Eduyork galiba bu sene 2. kez High Sierra'ya öğrenci gönderiyor. Eduyork ortamı çok bilmez o hangisi denk gelirse ona gönderir. Ben 4 ayrı firmada cankurtaranlık yapmış birisi olarak kesinlikle onu öneririm sana.

Alıntı jammy_fellow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim bilgileriniz için.yalnız miami için ispanyıolca da bilmen gerekiyormuş bildiğim kadarıyla?

High Sierra Pool u seç diyorsun yani sen diymi ? ve bu şirketi kesin öneriyormu eduyork?

son olarakta bu "Lifeguard, sonra Lifeguard Pool Manager daha sonra da Lifeguard Supervisor" dediğin görevlerin arasındaki fark nedir ve ilk gideceğim sonuçta dilediğimi seçebilirmiyim hangisini tavsiye edersin ?

şimdiden çok teşekkür ederim cevapların için.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Question

Alıntı solakbeyi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miami'de ispanyolca oranı baya yüksek. Öyle bir şart koşmazlar ama size. Amaç zaten ingilizce ve amerikan kültürü sonuçta.

Bu seçenekler arasında senin seçebileceğin tek şey Lifeguard'lık. Pool Manager olayı için ancak çok iyi ingilizcen ve en geç mayısın son haftası gitmen lazım abd'ye. Supervisor'lık zaten tecrübe gerektiren bir görev tanımı o da olmaz. Ben birer yıl arayla yaptım bu işleri

Eduyork galiba bu sene 2. kez High Sierra'ya öğrenci gönderiyor. Eduyork ortamı çok bilmez o hangisi denk gelirse ona gönderir. Ben 4 ayrı firmada cankurtaranlık yapmış birisi olarak kesinlikle onu öneririm sana.
    çok teşekkür ediyorum dostum.peki high sierra olmazsa ikinci bi önerebileceğin firma varmı lifeguarding için ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Eski bir yazi ancak yine de bilgi verelim istedik.

Havuzlar acik alanlar oldugu icin yagmur yagdiginda kapatilirlar. Havuzun kapanmasi sizin o gun para kazanamayacaginiz anlamina gelir. Amerika'nin New York, New Jersey, Maine, Massachusetts gibi kuzeyinde buunan eyaletlerde hafta 2-3 gun yagmur kesin yagar ve bu hep sizin is gununuze gelirse ciddi para kaybi yasarsiniz.

Tavsiyemiz Cankurtaranlik isine veya su parklarina gidecekseniz kesinlikle kuzeydeki eyalaetlere degil, guneydekilere veya guneye yakin olan eyaletlere gidiniz cunku az yagmur yagar ve fazla ucret kaybiniz olmaz.

Acemi Watçı Arden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ICCP TURKEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski bir yazi ancak yine de bilgi verelim istedik.

Havuzlar acik alanlar oldugu icin yagmur yagdiginda kapatilirlar. Havuzun kapanmasi sizin o gun para kazanamayacaginiz anlamina gelir. Amerika'nin New York, New Jersey, Maine, Massachusetts gibi kuzeyinde buunan eyaletlerde hafta 2-3 gun yagmur kesin yagar ve bu hep sizin is gununuze gelirse ciddi para kaybi yasarsiniz.

Tavsiyemiz Cankurtaranlik isine veya su parklarina gidecekseniz kesinlikle kuzeydeki eyalaetlere degil, guneydekilere veya guneye yakin olan eyaletlere gidiniz cunku az yagmur yagar ve fazla ucret kaybiniz olmaz.

Bu tamamen yanlış bir bilgi Massa da calısan biri olarak söylüyorum tüm sezonda 5*6 gün anca yagmur yagmıstır. Haftanın 2-3 gunu yagmur nedir Buraya gidip çalışan arkadaşlar bulun derim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)