Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NYC self

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart NYC self

arkadaşlar ben 2013 yazı için nyc ye wat ile gideceğim.nyc de öğrenci olan bir arkadaşımla konuştum bir ay için 4 kişi kalacağın bir eve herşey dahil 450$, yiyeceğe de 400$-500$, ulaşım için karta da 100$ verirsin dedi.normalde bu şartlarda nyc de çalışmak mantık dışı biliyorum fakat ben teyzemlerde kalacağım booklyn de bu yüzden sadece yol masrafım olacak.

şu an manhattan da brooklyn de queens de çalışan yada orada samimi olduğu bir işveren olan arkadaşlara bir teklifim olacak(restorant yada market işleri için).eğer işverenle önümüzdeki yaz benim çalışmam için anlaşırsanız ds formum geldikten sonra size 300$ lık bir teklifim var.tabi işin maaşı ve şartları makul düzeyde olması gerekiyor.

pm atarsanız fiyat ve iş konusunda konuşabiliriz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yardım edecek yok mu arkadaşlar!

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

kardesim buyuk sehirlerde wat yapilmayacagina dair soylenti var nyc en basinda geliyor bunun ayrica nyc de seni tatmin edecek isi zaten burdakiler bulsa kendileri giderler niye sirkete para versinler son olarak da madem teyzen orda koskoca nyc de bir is ayarlayabilir sana..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bilgiler için çok teşekkür ederim.nyc da 40 saat 7$ dan(vergiler fln kesilince) 280$ ayda 1120$ eder.diğer harcamaları da düşünürsek kazanılan paradan 1 $ dahi artıramama hatta üzerine para harcama durumu ortaya çıkıyor.bu yüzden nyc da iş bulup gitmek pek de mantıklı gözükmüyor.fakat benim durum farklı o yüzden böyle bir teklif sundum.

ayrıca şu büyük şehir olayını gördüm onu paylaşan arkadaşın aldığı siteyide gördüm.doğru olabilir fakat bilgiler experience... nın açtığı blogdaydı bu yüzden güvenilir olduğunu düşünmüyorum.

doğruysa da wat için harcayacağım para ile güzel bir tatil beni bekliyor demektir.,

edit:teyzemleri uğraştırmak istemiyorum zaten gidince çok uğraştıracağım şimdiden başlamayayım.

edit2:beşiktaşlıyım

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

teyzenleri ugrastirmicaksin ki .. cevrelerindeki turklere haber vermeleri yeterli onlar icin zahmet olmaz bu.. ayrica nyc de eger ki wat olmazsa baska ise gideceksin demektir ve isveren izin vermedigi surece isten ayrilamazsin ayrilirsan programin ve vizen iptal edilir.. bu sene oldukca cok bu olaya sahit olduk..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

abi Allah razı olsun gerçekten yardım etmek için çalışıyorsunuz herkese.ya eğer akrabalarım vasıtasıyla bir iş bulursam işveren belki sırf tanıdık olduğu için kabul edecek o yüzden ben istemiyorum bi nevi alnımın teriyle kendim uğraşıp(yada parayla) bulmak istiyorum.zaten onlara sordum yaz için wat öğrencisi alan doru dürüst tanıdık var mı diye yok dediler.bende zorlamayayım daha fazla dedim.
    eğer wat olmazsa da türkiyede tatile gitmeyi kastedmiştim orda çalışmak yasaklansa oraya nasıl gideyim ki.

son olarak ilgilenen arkadaşlara:teklifim hala geçerli..

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

isin zor bana sorarsan forumda arastir memnun kalinan islere bak dha erken o isleri kapabilirsin.. biraz fazla bile versen nyc de teyzenin yaninda self wat yapmaktan her anlamda daha karli cikabilirsin.. nyc de 1 hafta teyzenin yaninda tatil yaparsin yeter sana.. bol sans

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

nyc taraflarinda is bulmak zor mu? self is ariyorum ama bulamiyorum yol gosterecek var mi?

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı thedaphne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nyc taraflarinda is bulmak zor mu? self is ariyorum ama bulamiyorum yol gosterecek var mi?
    craiglist.com olabilir. SSN var mı?
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Arkadaş ilk defa bu sene gidiyormuş. O yüzden craigslist'de zor.

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

craiglist.com olabilir. SSN var mı?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı thedaphne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk defa giden adam kendi başına gitmesi çok çok zordur..Tavisye etmiyorum..SSN yok referans yok işe başvurduğunda adamlar neye güvenip kabul etsinler..Anca tanıdık biri işe yerleştirecek arkadaş filan oda yok anladığım kadarıyla o yüzden tek seçenek geçen sene wat yapmış biri seni arkadaşı olarak tavsiye edecek kendi işverenine.. Yada forumu araştır 2 yada 3 kez gitmiş tecrübeli watçılarla iletişime geç belki yardımcı olurlar..Umarım gidersin..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks