Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: araba kiralama 25 yaş

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Standart araba kiralama 25 yaş

arkadaşlar 25 yaşını problem etmeyen herhangi bi araba kiralama şirketi bilen var mı los angeles tarafında 1 haftalık araba kiralıycaz fakat fiyat 2 katına çıkıyo.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

oyle bir ihatimal yok 25 yas alti firmaya gore degisir ancak 15-25 dolar gunluk ekstra ucret alinir..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

http://www.hotwire.com/pop-up/terms-popup.jsp#tab2

Burada 25 yaş altındakilerin hotwiredan araba kiralayamacağı yazıyor. Ekstra ücretten bahsetmemiş ama hiç mi kiralayamıyoruz 25 yaş altındaysak bu siteden? bilgisi olanlar paylaşabilir mi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

geçen sene 5 kere araba kiralık enterprize şirketinden 25 yaş altındayız bi sorun olmadı .

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı LaL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen sene 5 kere araba kiralık enterprize şirketinden 25 yaş altındayız bi sorun olmadı .
    bi sorun olmuyo zatende fiyat artıyo sorun olucagından değil fiyatı dusunuyorum bide bazı şirketler 2. şoför için ekstra ucret istiyo ben kendi adıma kiralayınca baskası kullanamıcak mı bu arabayı illa ek ucret mi lazım

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

2. şöför olayı saçmalık hırsızlık sadece

ama 25yaş altı için 13-15dolar ekliyolar günlük

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ikinci sofor olayi su sekilde oluyor eger ki baskasi araba kullanirken kaza olusursa biri gelip de carpabilir size durduk yere , bu durumda sigorta islemiyor hem ceza yiyorsunuz hem de arabanin tum marafini oduyorsunuz.. riske girmeye degmez.. gunluk 10-15 dolar ikinci sofor parasi eger uzun yol yapilmiyorsa ona da gerek yok zaten.. uzun yoldan kastim 5 + saat yolculuk.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ikinci sofor olayi su sekilde oluyor eger ki baskasi araba kullanirken kaza olusursa biri gelip de carpabilir size durduk yere , bu durumda sigorta islemiyor hem ceza yiyorsunuz hem de arabanin tum marafini oduyorsunuz.. riske girmeye degmez.. gunluk 10-15 dolar ikinci sofor parasi eger uzun yol yapilmiyorsa ona da gerek yok zaten.. uzun yoldan kastim 5 + saat yolculuk.
    peki son bi sorum daha var bu kiralamayla ilgili diyelim gittim kiralarken bana türk ehliyetim var diye ekstra masraf cıkartırlar mı ?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

türk ehliyetine ekstra birşey çıkarmıyorlar. sadece yaş'a çıkartıyorlar. birde 2. şöför olayına gerek yok bence, anca kaza olucak, ceza yiyicen durumlarında gerekli oluyor. 1-2 haftalık travel yapıcaksan 200 dolardan olmaya gerek yok derim. ama kullanırken de ona göre kullanın.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı orcns Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    türk ehliyetine ekstra birşey çıkarmıyorlar. sadece yaş'a çıkartıyorlar. birde 2. şöför olayına gerek yok bence, anca kaza olucak, ceza yiyicen durumlarında gerekli oluyor. 1-2 haftalık travel yapıcaksan 200 dolardan olmaya gerek yok derim. ama kullanırken de ona göre kullanın.
    pekı ehlıyetım daha bı kac aylık bu problem olur mu sene problemı cıkartırlar mı. Oleyse ıntıhar edıcem ehlıyetı 2010 da kazandım ama gerek yok dıye cıkartmamıstım buraya gelmeden once cıkartıım.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

yok problem olmaz ben de martta çıkarmıştım ehliyetimi haziranda da amerikadaydım sorun olmaz yani

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

enterprisedan iki günlük araba kiraladım. internetten rezervasyonda 150 dolar görünen fiyat aracı almaya gittiğimde 237 dolar oldu. Nedenini sorduğumda vatandaş olmadığım için 87 dolar ekstra, tek seferlik ücret ödediğim söylendi. Faturamda da durum aynı şekilde. 25 yaş altı olduğum için 20 dolar ödedim iki gün için.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

vatandas olmadigi icin kimse para odemedi bugune kadar cok sacma bir uygulama ben de enterprise dan kiralamistim oyle bir para vermedim.. sen enterprise in sitesinden kurallara bi bak eger oyle bir uyari yoksa enterprise a bir mail at sikayet et.. kurallarda yazmayan bir ucreti benden kestiniz diye..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bende ödemedim vatandaş olmadığım için , yani saçma bişey yapmışlar !! bencede şikayet et enterprize ı geri al paranı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

aynı şeyi bana da yaptı enterprise. 5 gunluk arac icin 150 dolar fiyat verdi internet sitesi, kiralamaya gidince o fiyata sigorta dahil degil bi de vatandas degilsiniz geyigine 280 dolara cıkardılar fiyatı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

internetten rezerve yaptım 150 dolardı fiyat 2 günlük 25 yaş altı vs herşeyi işaretleyerek. Aracı almaya gittim 237 dolar ödedim. Sorduğumda da vatandaş olmadığınız için bu parayı alıyoruz dedi bana. Seve seve verdim parayı o anda. Ama avise bakıyorum şuanda 7 günlük üst sınıf araç herşey dahil 700 dolara geliyor. Vatandaşlık olayında kazıkmıyedimyani? Hep amerikanın oyunu bunlar arkadaş

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sinan kardeşim enterprise çingenelik yöntemiyle para kazanan bi şirket orayı tercih etmeyin, ucuza gelir sanıyorsun ama astarı yüzünden pahalıya patlıyor, uğraşamayacağını bildiklerine geçiriyorlar hep.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)