Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Amerika dönüşü İspanya veya İngiltere

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Amerika dönüşü İspanya veya İngiltere

Evet sevgili arkadaşlar size bir sorum olacak.Önümüzdeki yaz WaT'a kısmet olursa gideceğim.Daha gitmeden dönüş planlarına başladım Ben dönüşte İspanya,İngiltere veya Fransa'ya gitmek istiyorum.Acaba bu mümkün müdür?
    Amor Fati..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı madafakabayasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet sevgili arkadaşlar size bir sorum olacak.Önümüzdeki yaz WaT'a kısmet olursa gideceğim.Daha gitmeden dönüş planlarına başladım Ben dönüşte İspanya,İngiltere veya Fransa'ya gitmek istiyorum.Acaba bu mümkün müdür?
    mümkündür. dönüşte de gitmek istediğin ülkeler için turist vizelerini wat öncesinde amerikaya gitmeden alırsan eğer dönüş uçak biletini de amerikadan o ülkelere alırsan bir sorun olmaz. bu şekilde bir yok izlemek mümkündür.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

@kayhan'ın dediği gibi gitmek mümkündür yalnız gerçekleşmesi pek mümkün değildir.Amerika'ya kadar gitmişken önce oralar iyi bir şekilde gezilmeli ve elimizdeki para harcanmalı, ondan sonra dönüş düşünülmeli.O kadar süre Amerika'da kaldıktan sonra insan hemen eve dönmek istiyor.Açıkçası gözün ne ispanya ne ingiltere görür.Ayrıca oralar içinde harcayacağın para ayrı.Tabi para problemin yoksa orası başka.O zaman Amerika dönüşü Avrupa turu yapıp gelirsin.Bence Amerikaya gitmek avrupaya gitmekten daha zor ve pahalı olduğu için cepteki para ilk olarak Amerikada harcanmalıdır.Başka bir fırsatta Avrupaya daha kolay gidilir.
    ""Let the game begin""

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @kayhan'ın dediği gibi gitmek mümkündür yalnız gerçekleşmesi pek mümkün değildir.Amerika'ya kadar gitmişken önce oralar iyi bir şekilde gezilmeli ve elimizdeki para harcanmalı, ondan sonra dönüş düşünülmeli.O kadar süre Amerika'da kaldıktan sonra insan hemen eve dönmek istiyor.Açıkçası gözün ne ispanya ne ingiltere görür.Ayrıca oralar içinde harcayacağın para ayrı.Tabi para problemin yoksa orası başka.O zaman Amerika dönüşü Avrupa turu yapıp gelirsin.Bence Amerikaya gitmek avrupaya gitmekten daha zor ve pahalı olduğu için cepteki para ilk olarak Amerikada harcanmalıdır.Başka bir fırsatta Avrupaya daha kolay gidilir.
    bana da arkadaşın para problemi yok gibi geldi ondan yazdım öyle o kadar rahat. yoksa tabii ki de o kadar kolay yapılcak birşey değil

kafa rahatsa wat'ı bile yarım bırakır amerikada gezer ordan avrupaya gider falan ama bu seferde wat yapacagına turist vizesi al git amerikaya ordan gez bol bol avrupa afrika falan
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)