Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2013 firma fiyatları

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 2013 firma fiyatları

Evet arkadasşar bu yıl, eduyorku ve icepi gidebildim.

EDUYORK: 2800 TL
    İCEP: Piyasaya bakılcan 15 ağustosta fiyat belli olucak dendi.

Araştırdığım kadarıyla, wat full placement lere 2 yıldı %50 zam geldi. 2800 TL amerikaya gitmek için bence çok. Bu yüzden benim fikrim 20 kişi toplansak, firmalara gidip sayı çokluğumuz yardımıyla ciddi indirim almak. Katılmak isteyenler pm ya da konuyu cevaplıyabilir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Fiyatlar 3000 lira oldu şu anda. 15 kasımdan sonra 3200 15 marttan sonra 3500.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kayıt olursam eger 1675 dolara olcam oda erken kayıt diyeymiş :S

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

United Towers 31 ocağa kadar 1675$ 31 ocaktan sonra 1775$

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

oha one ya fiyatlara bak çok anasını satıyım :s

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı leader_lider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oha one ya fiyatlara bak çok anasını satıyım :s
    Şirketlerde ucuz wat yapmaktan bıkmış anlaşılan yeni kurallar gelmiş programın ciddiyetine varılmış demek ki. Kaliteyi verdikten sonra sorun yok benim için. Artık çocuk oyuncağı olmaktan çıktı bence. Her önüne gelen şirket kurmaz kurup ta eline yüzüne bulaştırmaz bu kurallar sayesinde düzelir umarım. İşlerini layığı ile yapıp aldığı parayı hak eden şirketlere helal olsun...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

orda iyi kazanilio ya sirketler de kurnazlik yapior biraz United towers in bence uygun yani

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

allahtan kork . 1675 dolarin neresi uygun.. adam soyuyolar iyice arkadas 2009 da gittim 1000 dolara .. firmalar buyuk oranda islerini amerikayla yapiyorlar ve maliyetleri amerika acisindan artiyor. amerikada boyle bir artis yokken bizde 600-700 dolar artisi 3 sene de hicbir mantigi yok. adam kaziklama ustune..200-300 u anlicam da 600-700 cok fazla.
    Konu ozgursum tarafından (20-10-2012 Saat 02:51 PM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Gerçekten ben de son 3 senedeki artışı böyle ağzım açık izliyorum. Firmaya asla para kazandırmayı düşünmüyorum o yüzden amerikalı sponsor firmalarla iletişime geçiyorum belgeleirmi kendim getirmek için ama bir çoğu türkiyedeki aracı firmamızla konuşun diyor.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

adamlarin da ticari ortaklari sonucta burdaki danisman firmalar malesef danisman firmasiz olmuyor bu is. bayilacan bu parayi.. yani sacma ben gittigimde tum masarafim 2500 dolarin altinadydi.. bu fiyat ne simdi anlamiyorum 3000 dolardan asagi maliyet cikmiyor artik. 1600-1700 1800 dolar normal olmus.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı solakbeyi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten ben de son 3 senedeki artışı böyle ağzım açık izliyorum. Firmaya asla para kazandırmayı düşünmüyorum o yüzden amerikalı sponsor firmalarla iletişime geçiyorum belgeleirmi kendim getirmek için ama bir çoğu türkiyedeki aracı firmamızla konuşun diyor.
    Şimdi hatırlamıyorum ama yasaklı işlerle alakalı bi konuda (pedicap ti galiba) amerikadaki sponsor listesinin linkini eklemiştim konuya.çok uzun süredir foruma giremedim hangi konu nerde tam hatırlamıyorum affola..sana tavsiyem ordaki firmaların hepsine bi mail gönder.illa biri kabul eder.%60 oranında şirkete ödediğin para azalır..az bi miktar değil.Ordaki bi paycheckin kadar azalır.Ama burda sana düşen iş yükü ve sorumluluk çok artar..onu göze almalısın.Ben 2009 da 1100 dolar ödedim..sonra help self gittim ama burdaki bi firmayla gittim direk sponsorla gitmedim.gelecek evraklar için sabit bi adres vermek gerekiyodu sürekli evde değildim,sınavlar vardı filan uğraşmadım..Bunlarıda düşünmen lazım..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Rusyada en pahalı firma full placement için 600 dolar alıyor. Amerikadaki sponsor şirketlerde Türkiyedeki firmaların çalıştıkları sponsorlar ile aynı. Bu nasıl olabiliyor bilen var mı arkadaşlar?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ABD onsolosluğunun sitesinde yer alıyor zaten sponsor firmalar. Bakalım mail atıyorum. Gerektiğinde telefonla arıyorum. İnşallah bir tanesinden olumlu cevap alırım.

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şimdi hatırlamıyorum ama yasaklı işlerle alakalı bi konuda (pedicap ti galiba) amerikadaki sponsor listesinin linkini eklemiştim konuya.çok uzun süredir foruma giremedim hangi konu nerde tam hatırlamıyorum affola..sana tavsiyem ordaki firmaların hepsine bi mail gönder.illa biri kabul eder.%60 oranında şirkete ödediğin para azalır..az bi miktar değil.Ordaki bi paycheckin kadar azalır.Ama burda sana düşen iş yükü ve sorumluluk çok artar..onu göze almalısın.Ben 2009 da 1100 dolar ödedim..sonra help self gittim ama burdaki bi firmayla gittim direk sponsorla gitmedim.gelecek evraklar için sabit bi adres vermek gerekiyodu sürekli evde değildim,sınavlar vardı filan uğraşmadım..Bunlarıda düşünmen lazım..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adamlarin da ticari ortaklari sonucta burdaki danisman firmalar malesef danisman firmasiz olmuyor bu is. bayilacan bu parayi.. yani sacma ben gittigimde tum masarafim 2500 dolarin altinadydi.. bu fiyat ne simdi anlamiyorum 3000 dolardan asagi maliyet cikmiyor artik. 1600-1700 1800 dolar normal olmus.
    Kasım ayında bulabilecegin min. fiyat 1500dolar oda ne kadar işinde başarılı @ozgursum ??İsim vermiyim adı cok duyulan şirketler biri dün arkadasım 1800dolar fiyat cekti anormal derecede fahiş fiyatlar bunlar.Erken kayıt indirimi demeninde hiçbi mantıgı kalmadı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bugün ozman ile görüştüm. 2011 yazında da ozmanla wat yapmıştım ama fiyatını çok net hatırlamıyorum, şu an için verdikleri fiyat 1600 dolar, aralıktan sonra 1700 dolar, şubat 15ten sonra da artıcakmış. daha önce aynı firmayla katıldığım için 100-150 dolar gibi bir indirim yapılıyormuş.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Baro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kasım ayında bulabilecegin min. fiyat 1500dolar oda ne kadar işinde başarılı @ozgursum ??İsim vermiyim adı cok duyulan şirketler biri dün arkadasım 1800dolar fiyat cekti anormal derecede fahiş fiyatlar bunlar.Erken kayıt indirimi demeninde hiçbi mantıgı kalmadı
    1500 dolarlik sirket hangisi bn bi sirketle gorustum yaklasik o kadar fiyat verdilr ayni sirket mi merak ettim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

ben sadece bir kere gittim ama 1675 dolar yada 3000 lira vermek şuanda enayilik gibi geliyor.bana kalırsa bir şekilde güzel bir tatil kasabasında kalıncak yer ayarlanıp oraya gittikten sonra kaçak çalışmak en iyisi.1675 dolara ben orda 50 gün rahat rahat yaşarım.zaten çalışacağınız ortalama 2 ay 3000 dolar gibi bi rakam kazanırsınız tahminen.work and travel işi git gide soyguna dönmeye başlamış.eyyorlamam bu kadar

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

kardesim kusuruma bakma da soyledigin cok sacma birincisi tatil kasabalarinda 50 gun 160 0 dolara yasayamazsin yasamaktan kastin kira verip evden disari cikmamaksa heryerde olur bu. Kacak calismanin neresini oneriyorsun insanlara? Amerika eskisi gibi vize dagitmiyor artik ozellikle bu zihniyetteki arkadaslardan 25 inin San diego da yasak olan pedicab isini yaparken yakalanmalarindan sonra. Bence su an Work and travel gercek kimligini buldu. Adi ustunde work and travel bu program kulturel degisim programi , para kazanma programi degil. Neyse uzun lafin kisasi , fiyatlar yuksek dahi olsa , soyledigin yontemler cok yanlis.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Bence de yanlış bi düşünce.İnsanlar orda iş ayarladığı halde vizeyi zor alıyor.50 gün tatil dediğine göre öğrenci olmak lazım,hiçbir vize geçmişi olmayan bi öğrencinin turist vizesi alması çok zor.geçmişin varsa zaten self gidersin.self dediysem 800-900 dolar değil max 600 dolar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)