Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vergi İadesi Acil

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart Vergi İadesi Acil

Arkadaşlar merhaba,

taxback şirketi ile vergi alanlar var mı?

4 aydır bekliyorum ki bana ödeme yapılsın. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilecek olanlar var mı?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Beşiktaştaki şirketten söz ediyorum bu arada barbaros bulvarındaki

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Daha çok beklersin.
    Peki.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

valla 3 seferdir taxback.com üzerinden online olarak yapıyorum. param tık hesapta.

hiç bir sorun da yaşamadım şimdiye kadar. başka aracı sokmaya gerek yok bence.

kolay gelsin..
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha çok beklersin.

Azuhazu bana sıradan gönderiyoruz diyorlar hala. Sana da mı aynı şeyi yaptılar biraz açıklar mısın neden böyle oluyor? Kimle görüşüyordun ordan ? Timur?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Ne sırası arkadas, Timur'u da biliyorum Alisinide . Milleti hep kandırıyorlar . Sırayla olacak birşey degilki. Elektronik ortamda vergi formlarını dolduruyorlar maksimum bir hafta icinde para elde, diyelim normal form dolduruyorlar , en fazla 6 hafta sürüyor. Ben bunu hem Amerika'da hem Türkiye'de yaptım. Sistemin nasıl işlediğini biliyorum Amerika'da.. Şimdi genel olarak konuşuyorum , kimse üstüne alınmasın, bazı kisilere , genelde para miktarı düşük olanları hemen bir hafta icinde kendi cebinden veriyorlar, ama herkeze de değil , sadece bir kaç kisiye, sırf reklam olsun diye. Geri kalanları bekletiyorlarda bekletiyorlar. Kağıtlar Amerika'ya postayla gidiyormusta, kağıtlar hemen işleme konulmuyormusta, muhasebecileri varmış Amerika'da , para ordan Bulgaristan'a geliyormuş , ordan trye gidiyormuş, sonra bunlar kendi paylarını alıyorlarmış Bağdat'a yol olurrr. Ben ilk gittiğimde bana aynen böyle hikayeler anlattılar, sonra dedimki ben şimdiye kadar hep kendim doldurdum, olayı biliyorum uzatma neler olduğunu. Tamam o zaman seninkisini 6 hafta yaparız dedi, adam benle pazarlık yapıyor zaman için, başkasıyla karıştırdı beni sanırım. Bende çok mesguldum, o yüzden onlara verdim , bende bu siteden öğrendim ilk defa o şirketi. Sonra bir ay daha uzatmak istediler, yok arkadas iptal edin siz benim olayı dedim. Benim para 5-6 kat daha fazlaydı sizinkinden, o kadar parayı görünce atladılar tabi, sonra ağızları bozuldu, şimdide yeri gelmişken reklamlarını yapıyorum. Üstüne alınmak isteyen, gocunan , birilerinin pişmiş aşina su kattığımı düşünen varsa lütfen çekinmesin. Bir gün benim ülkemde doğru dürüst olacak, bilgili olacak. Zamanım olsa formların nasıl dolduruldugunu adım adım göstercem ama .
    Peki.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Peki ben de desem iptal edin diye sonra baska bir sirketle basvursam amerikadan sizin vergi iadeniz yapildi cevabini alabilme durumum olur mu? Benim parami yemiste oyaliyo olabilirler mi??

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

dostum valla anlatsan adim adim da sirketlere kaptirmasak ne guzel olur

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

arkadaslar bu vergi iadesi olayı tam olarak nedir ?? son paycheck i tr ye mi götürmemiz lazım bozdurmadan yoksa işveren mi yollucak??

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar bana yardımcı olursanız çok sevinirim. 3TANE telefon almayı düşünüyorum türkiyeye götürmemde sıkıntı olur mu kaç tane götürme şansımız var? birde vergi falan iatiyolarmış 100 dolar telefon başına o dogru mu? 1 pasaporta en fazla kaç telefon işletebiliyoruz?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Arkadaşlar yanlış yerde soruyorsunuz..

Benim soruma cevap verecek kimse yok mu? Yardım edin lütfen

Peki ben de desem iptal edin diye sonra baska bir sirketle basvursam amerikadan sizin vergi iadeniz yapildi cevabini alabilme durumum olur mu? Benim parami yemiste oyaliyo olabilirler mi??

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı kastalya37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bana yardımcı olursanız çok sevinirim. 3TANE telefon almayı düşünüyorum türkiyeye götürmemde sıkıntı olur mu kaç tane götürme şansımız var? birde vergi falan iatiyolarmış 100 dolar telefon başına o dogru mu? 1 pasaporta en fazla kaç telefon işletebiliyoruz?
    1) 3 tane telefon sookabilirsin. 1 tanesini yanina al bunun kutusunu valize koy diger 2 'sini valize koy kutusuyla beraber.
    2) 1 pasaporta 1 telefon isletirsin.
    3) 100 TL harc odeyeceksin. (http://www.mcks.gov.tr/Resimler/duyuru.png)

Alıntı gbilgutay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yanlış yerde soruyorsunuz..

Benim soruma cevap verecek kimse yok mu? Yardım edin lütfen

Parani yemezler merak etme sadece zaman istiyorlar senden. Timur ile Ali'yi bende taniyorum .Eger aciliyetin yoksa bekle fakat varsa bunu kendilerine acikca soyle. Paran gume gitmez merak etme.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

1) 3 tane telefon sookabilirsin. 1 tanesini yanina al bunun kutusunu valize koy diger 2 'sini valize koy kutusuyla beraber.
    2) 1 pasaporta 1 telefon isletirsin.
    3) 100 TL harc odeyeceksin. (http://www.mcks.gov.tr/Resimler/duyuru.png)

Parani yemezler merak etme sadece zaman istiyorlar senden. Timur ile Ali'yi bende taniyorum .Eger aciliyetin yoksa bekle fakat varsa bunu kendilerine acikca soyle. Paran gume gitmez merak etme.
    Soyledim durumu biliyorlar ama hala alamadim iste muhasebe siraya koymus da o yuzden boyle veremezlermis.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ali'ye veya Timur'a sorarsan muhtemelen alacağın cevap:

-Yaptım, yaptım ama sor bir bakalım niye yaptım ?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Sener sen, iyiymis
    Peki.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bende bekliyorum aynı firmadan hala gelmedi ya en son yollayacağım dedi. 1saat sonra ara eftni yapayım dedi. aradım bu seferde senin diğer iş yeri bilgilerinde sorun var dedi. Benim başka iş yerim yok. Aynı şirket 2 ayrı paycheck veriyor resort çok büyük olduğu için. Bu hafta istediği belgeyi de vericem bakalım. Bu sefer ne sebep çıkacak? Bu 4ay yakınmış kardeşim. ben belgelerimi ekimde verdim. 10ay oldu yani.

bu arada arkadaşın sorusuna cevap veremedim. iptal ettirip başka yerden alamazsan şuan. Ben denedim ve olmadı. Para alınmış yani geçmiş olsun.
    Wisconsin Dells Profesörü Lifeguardlık kitabını yazan kişi...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)