Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: araba kiralama

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart araba kiralama

arkadaşlar biliyorum bu konu hakkında çok yazı var sitede ama benim sorunuma çözüm olmadı. enterprise şirketi ile konuşmuş arkadaşlar. adamlar major kartınız olmadan kiralayamazsınız demişler. nedir bu major kart biliyor musunuz ? biz eğer araba kiralayamazsak hiçbir yeri gezmeden geri dönmek zorunda kalacağız. başka kiralama şirketi de göremedik buralarda. yardım edin bize

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Debit kartiniz yokmu bankamatik kartiniz yani. Eğer atm kartiyla yaparsanız depozito alabilirler, kredi kartiyla yaparsanız sadece normal tutarı alırlar .
    Peki.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Bazi sirketler debit kart kabul etmiyor cunku biliyorlarki siz debit kartin icindeki para kadar mesulsunuz.Bu yuzden Kredi kartini sart kosuyolar..Turkiyeden eger yanina limiti yuksek kredi karti getirdiysen sorun olmaz..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Debit kartiniz yokmu bankamatik kartiniz yani. Eğer atm kartiyla yaparsanız depozito alabilirler, kredi kartiyla yaparsanız sadece normal tutarı alırlar .
    kredi kartıyla da alınca belli bir miktarı kilitliyorlar. arabayı teslim ettikten sonra yaptıkları işlemi iptal ediyorlar.
    interneti kullan dostum çevrenizde olamayabilir ama taksi mesafesınde mutlaka vardır biyerlerde kiralama şirketi. ama internette gördüğünüz fiyatlara aldanmayın 25 yaş altı oldugunuz için biraz daha fazla fiyat alırlar.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

ben 1000$ nakit vererek ozel rica ile araba kiralamistim onuda deneyebilirsiniz ama nakit i verdiginize dair belge alin. buyuk araba kiralama sirketleri kurumsal oldugu icin kredi karti isterler ama kucuk capli kendi halinde isletmeler debit kartida kabul edecektir. kolay gelsin.
    "ALL GOOD THING TO THOSE WHO WAIT"

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

enterprise pensacola da geçen hafta fiyatları araba başına 200 dolar artırdı senin bulunduğum yeri bilemem ama 2. el araba alman en mantıklısı..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

yakınlardaki başka rent a car'lara bakın. enterprise varsa hertz de vardır bence. hertz araba kiralamak için candır.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ben 5-6 ayri firmadan araba kiraladim hepsini de banka kartiyla yani debit card la yaptim.. 200-250 dolar civarinda depozito cekiyorlar ve arabayi geri verdikten 3-5 gun icinde geri yatiriyorlar parayi.. gereken sey debit card ya da kredi karti.. araba kiralama icinse kayak.com dan bakmani tavsye ederim orda en ucuz cikan 3 firmayi book diye isaretle ve kurallarini incele.. hepsinin sigorta , 25 yas alti surucu parasi gibi ucretleri farkli olur bu yuzden sigortali 25 yas alti surucu ucreti eklenmis toplam fiaytlari karsilastir.. hertz enterprise gibi firmalar bence gereksiz pahalidir cok daha ucuzlari bulacaksin merak etme.. kayak.com a bak yeter..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı gokhaann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar biliyorum bu konu hakkında çok yazı var sitede ama benim sorunuma çözüm olmadı. enterprise şirketi ile konuşmuş arkadaşlar. adamlar major kartınız olmadan kiralayamazsınız demişler. nedir bu major kart biliyor musunuz ? biz eğer araba kiralayamazsak hiçbir yeri gezmeden geri dönmek zorunda kalacağız. başka kiralama şirketi de göremedik buralarda. yardım edin bize
    entreprise dan kiralamak için debit kartın olması yeterli. Tabi için de kiralayacagın gün ve alacakları depozito miktarının olması yeterli. Aracı tekrar teslim ettikten 24 saat için depozitonuz tekrar size iade ediliyor. Her hafta sonu entreprise dan kiraladık hatta harrisburg'da olan varsa direk iletişim kurabilecegi kişiyi söyleyebilirim.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

enterprise'a sorduk adamlar illa kredi kartın olmas lazım diyorlar. siz nasıl kiraladınız ki debit kart ile. yaş için fiyat eklediklerini biliyorum o da sorun değil ama kredi kartı problem.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)