Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yardımcı olun lütfen...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart yardımcı olun lütfen...

merhabalar....ben wat la amerikaya gitmek istiyorum ama kapalı bi bayanım.bu sorun olur mu .bide namaz konusunda nasıl davranırlar.şimdi oraya gidip ortada kalmak istemiyorum.cevaplarınızı bekliyorum

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Ben hic bir sorun olcagini dusunmuyorum. Tabi calistigin sirkete gore degisir ama orda insanlara yasayis sekillerine saygililar kimse sorgulayamaz. Insanlarin dinini sormak bile rude yani. Namaz konusunda konusursun caliscagin yerle dersin ben break kullanmiyacaam namazlarimi kilcam dersin hic bi problem olmaz.

Ben otelde calisirken namaz kilmak istedigini soyleyen biri icin kocaman Balo salonunu actigimi bilirim.
    "ALL GOOD THING TO THOSE WHO WAIT"

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı sibel tunç kol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar....ben wat la amerikaya gitmek istiyorum ama kapalı bi bayanım.bu sorun olur mu .bide namaz konusunda nasıl davranırlar.şimdi oraya gidip ortada kalmak istemiyorum.cevaplarınızı bekliyorum
    Merhaba,

hiçbir problem olmaz. çalıştığım park'ta ürdünlü bir kız vardı. kapalı ve lifeguard olacaktı. özel kapalı mayo almıştı. Ama sonradan human resource daha rahat edebileceği bir pozisyon önerdi human resource'de ingilizcesi de gayet iyiydi. ve o da çok rahat bir şekilde her yerde kapalı olarak çalışıyordu. yani bir problem olmaz amerikalılardan yana. namaz konusunda da evet ezan sesi duyamazsın ama her yerin ezan saatlerini internetten çok rahat bulabilirsin. sana da farklı davranmazlar, herkese nasılsa sana da öyle. orada pek öyle ayrım olmuyor.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı kayhan86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

hiçbir problem olmaz. çalıştığım park'ta ürdünlü bir kız vardı. kapalı ve lifeguard olacaktı. özel kapalı mayo almıştı. Ama sonradan human resource daha rahat edebileceği bir pozisyon önerdi human resource'de ingilizcesi de gayet iyiydi. ve o da çok rahat bir şekilde her yerde kapalı olarak çalışıyordu. yani bir problem olmaz amerikalılardan yana. namaz konusunda da evet ezan sesi duyamazsın ama her yerin ezan saatlerini internetten çok rahat bulabilirsin. sana da farklı davranmazlar, herkese nasılsa sana da öyle. orada pek öyle ayrım olmuyor.
    vay be ben sıkıntı olacağını düşünmüştüm heleki eğlence parklarında. iş verene göre değişir ama genede gitmeden önce anlat mutlaka derdini. ben san diegoda 1 tane bile kapalı bayana denk gelmemiştim ondan dolayı garip karşıladıklarını düşünüyordum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hmmm çok sevindim yaa bende wat hayallerim suya düştü diye üzülüyodum ) hangi iş benim için uygun olur peki

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı oguzerdem1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vay be ben sıkıntı olacağını düşünmüştüm heleki eğlence parklarında. iş verene göre değişir ama genede gitmeden önce anlat mutlaka derdini. ben san diegoda 1 tane bile kapalı bayana denk gelmemiştim ondan dolayı garip karşıladıklarını düşünüyordum
    orada hiçbir inancı ve görünüşü garip karşılamazlar. insana insan olduğu için saygı var. neye taptığı veya ne giydiğine göre değil.

hmmm çok sevindim yaa bende wat hayallerim suya düştü diye üzülüyodum ) hangi iş benim için uygun olur peki
    Sibel,

canının istediğin her iş uygun aslında, düşün artık lifeguard bile olmak istesen ona göre kapalı mayo ile falan olabiliyorsun.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hmm anladım çok teşekkür ederim ))

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

restourant işlerine bakabilirsin housekeeperlık da düşünebilirsin çok alternatif var
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

onlar bizden daha anlayışlı ve saygılı bnde duymustum bole seyler oruc ıle alakalı falan

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)