Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: geçen sezon alaska

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart geçen sezon alaska

arkadaşlar geçen sezon alaskaya erken gidipte iş bulamayan arkadaşları biliyorum daha fazla dayanamayıp amerikanın çeşitli eyaletlerine gidip çalıştılar. ama illaki kalanlar da olmuştur. alaska da çalışma şartları çok ağırdır dedikleri gibi günde 18 saat de çalışabilirsiniz ama an gelir iş olmaz 3 hafta boşta gezersiniz. biraz şans işi. para iyi biriktirilebilir ama dediğim gibi biraz da şans olmalı. alaska ile ilgili kısa bir video koymuştum. wat 2006 videoları forumunun altında

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

selam yolcu.
    alaskada gordugum kadariyla gidipde orada 2 ay kalan tum arkadaslar -ki orda 300 den fazla turkle tanistim- masraflarini cikardiktan sonra birkac bin dolar fazladan kazanip amerikanin birkac sehrini son bir ayda gorme sansina sahip oldular. biz balik olmadigi zamanlarda gercekten gunde 2-3 saat gibi calisiyoduk ama yinede 6000 dolara yakin bir para kazandik. amaci masraflari da cikarip amerikayi gezmek olan arkadaslar icin en iyi secenek alaska bence.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

abi ii hosta alaska nın artık bı espirisi kalmadı gecen sene sezon kotu bu sene gecen seneden daha kotu bence alaska ya gıtmek pek akıl karı deıl hem zor hem de eskısı gıbı o kadar fazla para kazanılmıo bence amerıkanın ıclerıne gıdıp amerıkayı gorup hem calısıp hem de eglenmek cok daha ıı ama 3000 dolarına kıymak ta sart

BannedUser
    Guest

2008 sezonu inş güzel geçer yaa hepimiz çok para kazanırız bakalım ne olacak

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks