Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 29 haziranda ankara da vize görüşmesi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Post 29 haziranda ankara da vize görüşmesi

29 unda ankarada vize görüşmesine gireceğim arkadaşlar. not ortalamam 2,3.
    ingilizce seviyem pek iyi değil. özellikle sorulan soruyu anlamadıgımda heycan yaparım diye korkuyorum. tavsiyesi olan var mı?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

arkadaşım not ortalaman çok iyi sen baan güvenme yinede ama çok dert etme çünkü gerçekten belli kalıp soruşar var sadece onları soruyorlar cidden bende hepsi mevcut istersen sana mail aracılıgı ile yolarım dert etme ankara rahat vize için yani bana bile 4-5 soru sordular 1 dk yı almadı vizeyi almama bazı arkadaşlarıma sadece 2 soru sorldu hiç sıkıntı etme sadece kalıpları ezberle where,what,when:d hepsinin belli sorusu var zaten gerisinide planlıyıp otur yaz kagıda oku sürekli eminim hemen alırsın eger ihtiyacın olursa bana özelden mesaj at yardımcı olmaya çalışırım ama sakın telaş yapma benim kadar telaş yapan varmıdır bilmiyorum ama bittiginde değmediğini anladım

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Bende ankarada aldım=) bır kadın bır erkek memur vardı. kadın çok sert duruyordu ve tavırları hıc ıyı değildi. Kenara gectım ve erkek gelsın dıe dua ettım. Bir arkadasıma o erkek denk geldı çocuk konusamadım ama verdı dıyınce sasırdım. bana 2 numara kalmıstı adam kalktı gıttı artık bıttım dıyordum ama 2 dk sonra sıra tam bana gelırken bastı dugmeye onun yanına gıttım=) yazın ne yapacasın tarzında bır sey sordu=) soruyu anladım ama cevap veremedım ne dıyeceğımı bılemedım soruyu 3 kez tekrar sordurttum cevap veremeyınce cok heycanlı oldugumu soledım otur dedı benden sonra bırını cağırdı sonra tekrar benı çağırdı be hıc bır sorusuna 2 kelıme cevap vermedık tek kelımeyle hepsıne cevap verdım cumle fln kurmadım anlıyacaın ve vızeyı verdı. bu arada 5 kısıydık 2sı dığer kadına gıttı onlar da aldı vıze bence sakın ol gerısını bosver

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

osman korkutma görzünü bende kadın olandan aldım ve gayet samimi ve tatlıydı tek sorun sana bakmıyolar sadece pc ye bakıp konuşuyolr ve heyecan olayı insanı bitiriyor ama sakın korkma cidden

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

saolun arkadaslar bi nebze de olsa rahatladı içim

29 unda vize almaya giden başka kimse yok mu ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aldım vizeyi. gerçekten de büyütecek bisey yokmuş. 1 dk sürdü görüşmem. 4 soru sordu birini anlamadım. diğer üçüne cevap verdim. ne iş yapacaksın, hangi bölümde okuyorsun ve mezun olduktan sonra ne yapacaksın dedi. cok güler yüzlü bi beyfendiydi görüştüğüm adam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)