Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lake George NY konaklama

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart Lake George NY konaklama

tam olarak nasıl yazıldıklarını bilmiyorum lakin
    Postag aire , whistfereing pine ve westbrook in hakkında iyi yorumlar
    crazyhouse ve woodwine hakkında kötü yorumlar aldım

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

hostelworld.com'dan reytinglere bak birde.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hostelworld.com'dan reytinglere bak birde.
    Lake George' u bulamadım.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben westbrookta kaldım 2 sene önce. genel anlamda memnun ayrıldım. sorunuz varsa orayla ilgili yardımcı olurum.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı honour35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben westbrookta kaldım 2 sene önce. genel anlamda memnun ayrıldım. sorunuz varsa orayla ilgili yardımcı olurum.
    merhaba water slide world da çalışıcam.oraya uzakmı burası acaba.şartları nedir.mesela kaç para ve içinde neler var yemek kahvaltı vs detaylıca anlatırmıısn

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

lake george içinde kalacak yer arıyorum ve bulamadım.Daha önce kalan yokmu orada.Ortalama 350 dolar kalacak yer bulabilirmiyiz orada..(yemek kahvaltı içinde olan)nasıl bir yer hiç bi fikrim yok..ön araştırma yaptım ama bilen varsa yardım ederse sevinirim..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

4 kişilik oluyormuş sanırım odalar? $60 civarı diye duydum haftalık. peki sistem ne, kısaca tasvir edebilir misin rica etsem?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

görünüyorki lake george hakkında büyük sorular var herkesin kafasında, bizde oraya gitmeden önce aynı sıkıntıları yaşadık, sizlerinde yaşayacağınız sıkıntıları bi nebze olsun azaltmak adına aklıma gelen herşeyi yazacağımdan emin olabilirsiniz. biraz uzun bir yazı olacak hazırlıklı olun ben wat tecrübesini 1 defa yaşadım, lake george’da canada street üzerinde quality ınn hotelde çalıştım. Oldukça rahat çalıştım hatta, sabah 8 öğlen 2.5 arasında, haftalık 39 saatim garanti idi. Azaltma yada artma olmadı bu sürede.yani overtime falan yapmadım. Elime net geçen (vergi kesıntileri oluyor çünkü) 270 dolardı. Aylık 1080 dolar ediyor buda. Kimine göre yeterli bu para kimine göre yetmez. Konaklamayı buradan gitmeden önce şirketim aracılığıyla ayarlamıştım. Ulaşım konusunda çok rahat gidersiniz merak etmeyin. Sitede melih arkadaşımızın yüklediği gerekli haritalar var onları yazma gereği duymuyorum. Onları print edip el çantama attım, oldukça kolay ulaştım lake George’a. Hatta melih ile yan yana odalarda kaldık. Lake George göl kenarı oldukça tatlı bi yer, haftaiçleri sakin haftasonları oldukça kalabalık oluyor. En bilindik yeri canada street . tüm dükkanlar vs burası üzerinde. Arkadaşların sorduğu water slide world aqua parktır bildiğimiz. Arkadaşlarım orda cankurtaranlık yapmıştı, ciddi yoğun çalışıyorlardı, iş konusunda heralde en şanslı olan bendim..ama nekadar kazandılar bılmıyorum sonuçta aç kalmadılar. diğer arkadaşta steamboatu sormuş orası bildiğim kadarıyla göl turu yapan botların olduğu yer.ama sordukları ıkı yerde cok yakın merkeze. westbrooka 10 dk yurume mesafesınde. Mınnehaha adlı bot falan var böyle arkasında büyük pervanesi falan var..minnehaha lakegeorge yazıp aratın google görsellerde. Yazamaya devam edeceğim..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

westbrookta 4 kişi kaldık biz. 2 kişilik sadece 1 tane oda vardı, onuda geçen seneden beri orda kaln bir çift tutmuştu. ilk planda ben 2 rus ve 1 turk ile kaldım. ruslarla pek anlaşamadık cunku pislerdi bıraz. o anda anlıyosunuzki türkün en kötüsü bile yabancının en iyisinden iyidir. odaların ıcınde kucuk bır buzdolabı var. otellerdeki mınıbar kadar. oldukça kucuk yanı. kucuk bır mutfak bankosu 2 ranza vede tuvalet banyo var. westbrook 13-14 odalı bır yer. sahıplerının adrsı falan var ıstersenız yazarım buraya. ilk giden güzel odayı alıyor ama onu soyleyeyım. aynı zamanda sehır merkezınde 3 kısının kalabılecegı mustakıl evlerde var aynı para hepsi ben onlarda kalmayı tercıh ederdım acıkcası..75 dolar haftlık kıra ucretı. ilk gırıste 75 dolarda deposıt alıyorlar. çıkısta verırler. ben 20 gun erken cıkmıstım o yuzden 20 dolarımı kestıler. sıze ılk gırıste sozlesme ımzalatıyorlar. oırada nezaman cıkıcaksınız dıye sorarsa erken bı tarıh belırtın normal cıkıcagınız tarıhten.. ama obu tarıhte bıle dolmuştur oraları. ruslar erken gelıyor. westbrookta wıreless mevcut buarada laptop mutlka goturun yanınızda eger oradan yenı almayacaksanız. ulasım konusunda cok sıkıntı cekeceksınız bence. ımkanınız varsa mutlaka araba alın orada 1000 dolara gayette guzel arabalar var. ge

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

westbrookta 4 kişi kaldık biz. 2 kişilik sadece 1 tane oda vardı, onuda geçen seneden beri orda kaln bir çift tutmuştu. ilk planda ben 2 rus ve 1 turk ile kaldım. ruslarla pek anlaşamadık cunku pislerdi bıraz. o anda anlıyosunuzki türkün en kötüsü bile yabancının en iyisinden iyidir. odaların ıcınde kucuk bır buzdolabı var. otellerdeki mınıbar kadar. oldukça kucuk yanı. kucuk bır mutfak bankosu 2 ranza vede tuvalet banyo var. westbrook 13-14 odalı bır yer. sahıplerının adrsı falan var ıstersenız yazarım buraya. ilk giden güzel odayı alıyor ama onu soyleyeyım. aynı zamanda sehır merkezınde 3 kısının kalabılecegı mustakıl evlerde var aynı para hepsi ben onlarda kalmayı tercıh ederdım acıkcası..75 dolar haftlık kıra ucretı. ilk gırıste 75 dolarda deposıt alıyorlar. çıkısta verırler. ben 20 gun erken cıkmıstım o yuzden 20 dolarımı kestıler. sıze ılk gırıste sozlesme ımzalatıyorlar. oırada nezaman cıkıcaksınız dıye sorarsa erken bı tarıh belırtın normal cıkıcagınız tarıhten.. ama obu tarıhte bıle dolmuştur oraları. ruslar erken gelıyor. westbrookta wıreless mevcut buarada laptop mutlka goturun yanınızda eger oradan yenı almayacaksanız. ulasım konusunda cok sıkıntı cekeceksınız bence. ımkanınız varsa mutlaka araba alın orada 1000 dolara gayette guzel arabalar var. ge
    bisiklet kiralamak nasıl olur?şirketim gider gitmez kirala bisiklet dedi ulaşım için...

gider gitmez ikinci işi arasam nasıl bulurum sence..mesela akşam 6 da filan başlayıp gece 11 gibi filan biten bi iş bulabilirmiyim orda
    Konu inek tarafından (30-05-2012 Saat 10:45 PM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

orada yıyecek ıcecek ıhtıyacınızı karşılayabılecegınız supermarket var merkezde. ındırım kartı bıle cıkardık bız alkol aldıgınız zaman mutlaka pasaport ıstıyorlar. 6-7 mil ilerde glensfalls denen yerde wallmart dıe market var oldukca buyuk orası genelde tüm wat çılar oraya gıder..otobusle gıtmek daha mantıklı oraya 1 dolar verıp otobuse bınıyosunuz.. araba alıcak ımkanınız yoksa bısıklet temın edın mutlaka bence. işe yarıyor baya. benım ısyerım vermıstı bana ucretsız ama wallmartta 80 dolar falan sanırım bısıklet. glensfallsta sixflags var oyun parkı.bu işte rollercoasterların falan olduğu. orada çalışan mutlka bi arkadaşınız olacak, ilerleyen günlerde onun sayesinde ücretsiz girebilirsiniz buarada glensfalls yolu üzerinde outlet mağazaları var, tommy hılfıger, gap, tımberland falan. bız mesela tımberland botu 30 dolara, tommy cuzdan 3 dolara falan aldık, türkler talan etti resmen oraları ama takip etmeniz gerekir kampanyaları buarada sık sık yağmur yağabiliyor lake george'a hazırlıklı gidin niagaraya falan melihin arabasıyla günübirlik gidip gelmiştik biz bıraz uzak sanırım 200 km falan ama o yorgunluğa değiyor bostona falanda günübirlik gidip gelmiştik biz. mutlaka 2 şöför şart sart ama dönüş yolu tam bi çile herkes arabada uyuyor çünkü aklıma şimdilik bunlar geldi başka sorunuz varsa seve seve cevaplarım. tadını çıkarın amerikanın

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bisklet kıralamak günlük 20 dolar dediler bıze sormuştuk yenısı 80 dolar. al bıtane gelırken bırak bıyere hayrına olsun bıtsım senin isteğin oraya gidince köle gibi çalışmak para kazanmakmı yoksa oranın tadını çıkarmakmı ona bı kara ver önce. iş erken tarıhte gidersen bulursun şanslısın ama ben çalışma derim .. tadını çıkar oranın.. kapı kapı dolaşıp sorucaksın. do you need helper or I am loooking for job
    demek istediğim kendıne gezmeye bıraz zaman ayır, sadece travel kısmı yetmıyor cunku..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bisklet kıralamak günlük 20 dolar dediler bıze sormuştuk yenısı 80 dolar. al bıtane gelırken bırak bıyere hayrına olsun bıtsım senin isteğin oraya gidince köle gibi çalışmak para kazanmakmı yoksa oranın tadını çıkarmakmı ona bı kara ver önce. iş erken tarıhte gidersen bulursun şanslısın ama ben çalışma derim .. tadını çıkar oranın.. kapı kapı dolaşıp sorucaksın. do you need helper or I am loooking for job
    demek istediğim kendıne gezmeye bıraz zaman ayır, sadece travel kısmı yetmıyor cunku..
    benim 3 bin dolarla dönmem gerekiyo türkiyeye..bu parayı kazanmak bana pahalıya patlarmı ruhsal ve fiziksel açıdan
    Konu inek tarafından (30-05-2012 Saat 11:00 PM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı inek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim 3 bin dolarla dönmem gerekiyo türkiyeye..bu parayı kazanmak bana pahalıya patlarmı ruhsal ve fiziksel açıdan
    ben nekadar kazandıgımı yukarıda yazdım. ortalama kaldığın sure ıcerısınde bu parayı normal sartlarda kazanırsın rahat rahat ama bellı başlı seylerden kesmen gerek. az gezmen lazım yanı.. parayı kazanmak kolay yanı ama harcamamak asıl zor oolan tarafı

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

abi 2. iş çok zor olmaz be bence.zaten türkiyede 10 saat çalışıyordum yazları koymuyodu bana.ordada 5 saat waterda 5 saat te başka yerde çalışırım yani...nasıl olur bilmiyorumm

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

hocam çok sağol, ellerin dert görmesin işimize yarayacak bilgiler vermişsin. bende müstakillerde kalmayı düşünüyorum açıkçası, 4 kişilik bir odada pek rahat edemem diye düşünüyorum. 2 iyidir, en kötü ihtimal 3 kişilik olur diyorum, ben oraya daha çok ingilizce için gidiyorum, bu yüzden kaldığım müstakilde veyahut odada mutlaka birkaç tane yabancı olsun diyorum. ne önerirsin bu konuda?
    birde arabayı alsak dönüşte ne kadar satabiliriz?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Hocam bir diğer sorum ise şu; ben oraya laptop götürmeyi düşünmüyorum genel olarak başında çok vakit geçiriyorum orada benim türkçeyle en büyük bağım olur diyorum ama ilk haftalar sıkılmak var, daha sonraları da sıkılmak var sonuç olarak "Lake George Village"
    götüreyim mi sence, yoksa türkçe ile olabildiğim kadar uzak olmak için götürmeyeyim mi?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı mubayka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bir diğer sorum ise şu; ben oraya laptop götürmeyi düşünmüyorum genel olarak başında çok vakit geçiriyorum orada benim türkçeyle en büyük bağım olur diyorum ama ilk haftalar sıkılmak var, daha sonraları da sıkılmak var sonuç olarak "Lake George Village"
    götüreyim mi sence, yoksa türkçe ile olabildiğim kadar uzak olmak için götürmeyeyim mi?
    mücahit aga bırak pc yi filan yaa ) gidince zaten gezeriz tozarız yapcak çok iş var ben almıcak ama sen bilirsin.bu arada ben bikaç yere mail attım konuşuyoruz adamlar gunluk13 dolar diyolar gidince ki zaten ilk ben gidicem gelincede sana yardım ederim istersen gelir kalırsın bu arada kemal ben

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı inek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mücahit aga bırak pc yi filan yaa ) gidince zaten gezeriz tozarız yapcak çok iş var ben almıcak ama sen bilirsin.bu arada ben bikaç yere mail attım konuşuyoruz adamlar gunluk13 dolar diyolar gidince ki zaten ilk ben gidicem gelincede sana yardım ederim istersen gelir kalırsın bu arada kemal ben
    sen facebook kullanıyor muydun?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hocam çok sağol, ellerin dert görmesin işimize yarayacak bilgiler vermişsin. bende müstakillerde kalmayı düşünüyorum açıkçası, 4 kişilik bir odada pek rahat edemem diye düşünüyorum. 2 iyidir, en kötü ihtimal 3 kişilik olur diyorum, ben oraya daha çok ingilizce için gidiyorum, bu yüzden kaldığım müstakilde veyahut odada mutlaka birkaç tane yabancı olsun diyorum. ne önerirsin bu konuda?
    birde arabayı alsak dönüşte ne kadar satabiliriz?
    75 dolara villada 2 kişi kalabilirsen eğer annen seni kadir gecesi doğurmuş derim ben bende senin gibi düşünceyle gittim arkadaşım ilk planda ama, belli bi süre sonra yana döne türk arıyorsun türk olsun çamurdan olsun diyorsun inşallah sende yaşamazsın böyle birşeyi araba işi biraz şans işi sonuçta çok kısa sürede satmak isteyeceksin, yani travel kısmınıda arabayla yapıcan muhtemelen sonuçta millet havalimanında beklmeicek seni gelsinde arabayı satsın bize diye. uçuşundan 1 hafta önceden illaki elden çıkarman lazım. ama şöyle bişeyde olur senin dönüş tarihinden sonra orada kalcak olan diğer watçılara falanda satabilirsin. bizim arkadaşlarımız öyle yaptı açıkcası. hepsi foruma üye zaten görürlerse yazarlar. buarada alan kişi arabayla miamiye kadar gitt, aracın şanzımanı cortlayınca cok ucuz bi paraya sattı geldi..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

buda senin yapınla alakalı biraz. ben mesela net başında kesinlikle sıkılmam. orada boş vakitlerimde pc ile çok oyalandım. ama dersenki ben çok aktif biriyim sürekli birileriyle konuşurum hiç canım sıkılmaz etmez ozaman götürme. ama bana kalsa pc mutlaka olsun yanında. ordan alma düşüncen yoksa eğer.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

sen facebook kullanıyor muydun?
    yok abi o hastalığı atlatalı oluyo baya elimi sürmem daha

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

75 dolara villada 2 kişi kalabilirsen eğer annen seni kadir gecesi doğurmuş derim ben bende senin gibi düşünceyle gittim arkadaşım ilk planda ama, belli bi süre sonra yana döne türk arıyorsun türk olsun çamurdan olsun diyorsun inşallah sende yaşamazsın böyle birşeyi araba işi biraz şans işi sonuçta çok kısa sürede satmak isteyeceksin, yani travel kısmınıda arabayla yapıcan muhtemelen sonuçta millet havalimanında beklmeicek seni gelsinde arabayı satsın bize diye. uçuşundan 1 hafta önceden illaki elden çıkarman lazım. ama şöyle bişeyde olur senin dönüş tarihinden sonra orada kalcak olan diğer watçılara falanda satabilirsin. bizim arkadaşlarımız öyle yaptı açıkcası. hepsi foruma üye zaten görürlerse yazarlar. buarada alan kişi arabayla miamiye kadar gitt, aracın şanzımanı cortlayınca cok ucuz bi paraya sattı geldi..
    hayır canım büyük beklentilerim yok lakin normal müstakil bir ev diyelim, 4 odası var, her odasında 2 kişi kalıyor olsa -ki daha önce wat yapan arkadaşım böyle bir evde kalıyordu 60 70 dolara-
    benim demek istediğim bir ev olsun 3 odalı falan, içinde 6-7 kişi olsun yeter, yok mu lake george da, direkt bir evin odasını kiralamak ?

linktekiler mesela nasıl, orada yazan fiyat bir odanın haftalığı mıdır?
    75 Smith Street - Lake George - Property Listing from Warren County MLS
    32 Gage Road - Lake George - Property Listing from Warren County MLS

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

mubayka kardeşim hayırlısıyla vizem gelsin sen hiç sıkıntı yapma orda çok çok fazla seçenek varmış..gidince araziye çıkarsın kafana göre bulursun bende yardım ederim..burdan ne dense boş...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)