Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 21 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gelmiş geçmiş en kötü not ortalaması ile deneme ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Gelmiş geçmiş en kötü not ortalaması ile deneme ?

Arkadaşlar merhaba. Ufuk Üniversitesi hukuk fakültesi 2. sınıf öğrencisiyim. hazırlık okudum 70 ortalama ile bitirdim onun transkripti hazır. Geçen sene genel not ortalamam tam tamına 0.33 Bu sene güz dönemi 1.04 ancak aldığım senelik dersler açıklanmadığı için FF gözüküyor. Normalde dahada yükselecek belki 2 yi bile geçirebilirim. Bunu güzel bir şekilde açıklarsam vize şansım nedir Hani yanlış anlaşılmasında gelecek kaygım yok para var huzur var acelem yok gibi tavır takınsam Üstüme kayıtlı araba faladna var ne dersiniz

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

adını patrol'den petrol'e çevirebilirsen kesin alırsın vizeyi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sahtesini yap gitt. make fake and have a nice tripp

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı patrol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Ufuk Üniversitesi hukuk fakültesi 2. sınıf öğrencisiyim. hazırlık okudum 70 ortalama ile bitirdim onun transkripti hazır. Geçen sene genel not ortalamam tam tamına 0.33 Bu sene güz dönemi 1.04 ancak aldığım senelik dersler açıklanmadığı için FF gözüküyor. Normalde dahada yükselecek belki 2 yi bile geçirebilirim. Bunu güzel bir şekilde açıklarsam vize şansım nedir Hani yanlış anlaşılmasında gelecek kaygım yok para var huzur var acelem yok gibi tavır takınsam Üstüme kayıtlı araba faladna var ne dersiniz
    madem bu kadar rahatsın denemekten çekinme git dene bakalım bize de guzel bir örnek olur vize alırsan.

ama daha önce böyle bir ortalamayla vize alanlar oldu bu sitede de yazmışlardı bunu.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

rahatda değilim aslında ama sonuçta 1000 tl gibi para yanacak arkadaşımda mağdur olacak Denemeye değer ben en düşük 1.33 gördüm.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Patrol kardesim denemeye deger. Ufuk Univesitesi kadar lanet bi okulda okumak zor olsa gerek, bende ordaydim, kampusumu ne kadar buyukse daha tanisma firsatimiz bile olmadi. kesinlikle denemeye deger, ustune ev ve araba var diyorsun onlari belgelersen ve ingilizce konusunda sikinti yasamazsan, takir takir derdini, mecalini anlatirsan, bence vizeyi alirsin gerisi zaten kolay, bizim icinde ornek olur, ins alirsin vizeyi gorusuruz orda. peki bilen arkadaslar vardir. sahte belge hazirlayarak GPA yi yuselttirerek vize gorusmesine girsek nasil olur deneyen arkadaslar vardir. tesekkurler
    Konu sevkiburak tarafından (14-05-2012 Saat 08:40 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

not ortalamasına fln baktıklarını hiç sanmıorm ,okdr belgeyi de sırf protokol oldgu için istyrlar zaten,belki çok dşük die dıkkatlerni çekeblr ama açıklarsın,şansında yardm etti mi alırsın inş,denemeye değer ne kaybetceksn ki

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı kpd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    not ortalamasına fln baktıklarını hiç sanmıorm ,okdr belgeyi de sırf protokol oldgu için istyrlar zaten,belki çok dşük die dıkkatlerni çekeblr ama açıklarsın,şansında yardm etti mi alırsın inş,denemeye değer ne kaybetceksn ki
    bugün gözümün önünde bir arkadaş 1.50 küsür ortalaması ve şakır şakır ingilizcesiyle vize reddi yedi. sebep ise ortalamanın 2.00'ın altında oluşu.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

senin şansına bağlı biraz vize işi,arkadaşım 1.10'la aldı.adam sorarsa açıklamaya çalış ingilizce de güzel konuşmaya çalış

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kesinlikle bot ortalamasi asli unsur degildir diye dusunuyorum. ara sinif olmasi ve hazirlik okumus olmasi ayrica 2. sinifta olmasi ve bu zamana kadar okula yillik 20 bin liradan 60 bin lira vermis olmasi nedeniyle turkiyeye geri donecegini ispatlamistir diye dusunuyorum ben. fakat elcilik memuru nasil dusunur bilemiyorum. fakat onemli etken kesinlikle ingilizce akici ve sadece catir catir anlatinca durumu verirler gider...

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Okadar rahat olma. Cocukluktan beri gitme hayalim, var notlarim yukselecek alin bakin bu profesorden referans belgesi, ingilizcem iyi fakat pratige ihtiyacim var o sebeple bu program benim icin cok onemli, cocukluktan beri hayalini kurdugum NBA stadyumlarini ve roller costerlara binecegim gibi seyler soylersen alma ihtimalin artar.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hiç sıkıntısız 1.5 ortalamayla aldım vizeyi 6 Nisanda .Ekstradan hiç bir sey soylememe gerek kalmadı bile

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu kadar düşük ortalamayla gidebilirsen büyük bir başarıya imza atacan

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

üzerine kayıtlı olan hiçbir şeyin önemi yok bence. 20 tane belge hazırlıyorsun gitmeden önce sonra vize memuruna gitmeden önce asansörün dibindeki evrak elemanı elinden 4 tane belge bide foto alıp gerisini sana veriyor. vize memuru üstüne kayıtlı bir şeyin var mı diye sormuyor bile. Denemeye değer tabi ki ama not ortalaması çok etken diyemem. Ben vizeyi alırken kadın zarftan transkripti çıkarıp kenara attı bakmadan. aynı anda 6 tane daha arkadaşım başka memurlardan vize aldı onlara sorduğumda hepsi aynı şeyi söyledi. sadece bir tanesine 1.72 ortalaması diye çok az düşük ortalaman demiş. Dene ve gör.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

o dört tane belge nedir? bu belgeleri vize görüşmesine gitmeden önce şirketimizden mi almamız gerekiyo? yardımcı olursun cok sevinirim

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Sağlam bir kurgu hazırlaman gerekli ve eger vizeyi alırsın guiness'e girme hakkını bile kazanabilirsin

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı goksuozturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o dört tane belge nedir? bu belgeleri vize görüşmesine gitmeden önce şirketimizden mi almamız gerekiyo? yardımcı olursun cok sevinirim
    kusura bakma yeni gördüm mesajı geç olmuş olabilir eper bugün vizeye giriyosan. yine de yazayım başkaları faydalanır belki. 1 foto, ds-2019, ds-160, sevis, transkript. transkript ve foto senden gerisi şirketten Geri kalan herşey sizin elinizde kalıyo hiçbirine bakmıyolar. hesap cüzdanı şu bu diye uğraşmayın yani.
    Konu Sgb tarafından (25-05-2012 Saat 09:18 AM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Sgb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kusura bakma yeni gördüm mesajı geç olmuş olabilir eper bugün vizeye giriyosan. yine de yazayım başkaları faydalanır belki. 1 foto, ds-2019, ds-160, sevis, transkript. transkript ve foto senden gerisi şirketten Geri kalan herşey sizin elinizde kalıyo hiçbirine bakmıyolar. hesap cüzdanı şu bu diye uğraşmayın yani.
    Hocam fotograf oldugundan eminmisin goturelcek evraklar icinde? cunku ds-160i internetten doldururken resim koyduk ordan vizeye basiyorlar diye biliyorum ben?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dostum aldın mı vizeyi peki

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bu sitede en düşük ortalama ile alınan vize kime ait acaba? Ya da tanıdıkları var mı böyle insanların?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Geçen sene 1 civarında alanlar da olmuştu.
    Vize ve Pasaport Süreci - Work and Travel, WAT Forumları
    Forumun bu bölümünde yer yıla ait vize görüşmeleri ile ilgili yazılar var. 0.28 ile alan bir arkadaşın konusu bile var

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)