Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: uçak bileti hakkında yardım...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart uçak bileti hakkında yardım...

arkadaşlar benim houston'a gitmem lazım fakat dönüşte new york u gezememe ihtimalim olduğu için direk houston a gitmek yerine ilk önce new yorka gidip bir kaç gün konaklamayı planladım ve houston biletimi de oraya gittiğimde almayı düşünüyorum sizce newyork-houston arası biletimi burdan almamam bana maddi açıdan kayıp yaşatırmı?(not:bana türkiyeden iç hat bileti aldığımda türkiyenin koyduğu verginin bilet fiyatına yansıyacağı bu yüzden biletimi ordan almamın daha mantıklı olduğu söylendi) yorumunuzu bekliyorum

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı seco11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim houston'a gitmem lazım fakat dönüşte new york u gezememe ihtimalim olduğu için direk houston a gitmek yerine ilk önce new yorka gidip bir kaç gün konaklamayı planladım ve houston biletimi de oraya gittiğimde almayı düşünüyorum sizce newyork-houston arası biletimi burdan almamam bana maddi açıdan kayıp yaşatırmı?(not:bana türkiyeden iç hat bileti aldığımda türkiyenin koyduğu verginin bilet fiyatına yansıyacağı bu yüzden biletimi ordan almamın daha mantıklı olduğu söylendi) yorumunuzu bekliyorum
    Yakın tarihe alacağın bilet Türkiyeden aldığından daha ucuz nasıl olacak?Bence ordayken 2 gün sonrasına alacağın bilet pahalı olur.Mesela şu an expediadan baktım 9 Haziran için jfk-houston 174 dolardan başlıyor.Birde 9 Mayıs için baktım 217 dolardan başlıyor.Eğer burdan alacağın bilet vergiler vs dahil 217'yi geçiyosa ordayken al.Ama bence 2 gün içinde alacağın bilet çok zararlı olur..Kaş yapayım derken göz çıkartırsın..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

arkadaşım genctur'dan bilet bak derim. fiyatları cidden uygun. fikir almış olursun. mesela ben 600 euroya houston gidiş new york dönüş aldım non stop uçuşlar. iadede 25 euro kesinti değişimler ücretsiz şekilde oluyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)