Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 21 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eyaletler arası otobüs

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Eyaletler arası otobüs

Arkadaşlar araştırdım ama siteden tam açıklamalı bilgi alamadım.... Eyaletler arası otobüs biletleri nerden temin ediliyor bu konuda kapsamlı bi bilgisi olan var mı ?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

En gelişmiş ve aynı zamanda en iğrenç olanı
    Greyhound
    Peki.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En gelişmiş ve aynı zamanda en iğrenç olanı
    Greyhound
    ben her zaman chinabus kullanıyordum bu sene greyhound düşünüyorum bagaj konusunda güvenli mi

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Hiç güvenli değil, bagajını kendin yerlestiriyorsun ve kendin alıyorsun, senden önce inenin senin bagajını çalma ya da bagajına zarar verme ihtimali var. Allah'a inanan birisiysen bagajının oldugu bölmeyi gören yere otur ve dualarını eksik etme.
    Peki.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç güvenli değil, bagajını kendin yerlestiriyorsun ve kendin alıyorsun, senden önce inenin senin bagajını çalma ya da bagajına zarar verme ihtimali var. Allah'a inanan birisiysen bagajının oldugu bölmeyi gören yere otur ve dualarını eksik etme.
    chinabus ta aynıydı bagajını kendin yerlestiriyorsun ve kendin alıyorsun da farkı bilmiyorum ama chinabus ın yeri çok pis yerdi çin mahallesi hiç çekilmiyor

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bagaj bölmesini gören yer mi ? O nasıl oluyor yaf otobüslerde bagaj bildigim kadarıyla altta olur ve içerden görülmez o_O bu otobüsler nasıl tasarlanmış lütfen biri bizi aydınlatabilir mi iyice telaşlanmaya başladım bi Allahın kulu da çıkıp övmüyo şu otobüsleri çıldıriciim
    Ayrıca bu greyhound un sitesine bakınca bişi oldugu kanısına varıyorum yani ordaki resimler fln gayet bizimkilere benziyo ama adamlar sitelerinde sahte otobüs resmi mi koyuyolar ki :S

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı deniss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bagaj bölmesini gören yer mi ? O nasıl oluyor yaf otobüslerde bagaj bildigim kadarıyla altta olur ve içerden görülmez o_O bu otobüsler nasıl tasarlanmış lütfen biri bizi aydınlatabilir mi iyice telaşlanmaya başladım bi Allahın kulu da çıkıp övmüyo şu otobüsleri çıldıriciim
    Ayrıca bu greyhound un sitesine bakınca bişi oldugu kanısına varıyorum yani ordaki resimler fln gayet bizimkilere benziyo ama adamlar sitelerinde sahte otobüs resmi mi koyuyolar ki :S
    Denissss; ayağımı burktum, iki gündür evde yatıyorum, dışarı çıkamıyorum, hıncımı senden almiyim. Sırf sizlere hizmet acısından sabahın köründe uyanmisim. Amerika'daki otobüsler uzay mekiği değil herhalde, aynı bizimkiler gibi ; ama demek istediğim bagaj kapağını gören bir koltuğa oturki kimin hangi bagajı aldığını göresin. Sitedeki otobüslere benziyor, hatta ücretsiz internet, tuvalet bile var ama gel görki elleri yıkayacak bir lavoba yok tuvalette ve hep siyahi kardes, abla ve abilerimizle dolu otobüs.
    Peki.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

O zaman yanyana iki yer alıp birine kendimiz birine eşyalarımızı koymamızda fayda var=)

"Some people feel the rain. Others just get wet"

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Otobüslerde koltuk numarası olayı yok, bilet aldıysan herhangi bir koltuğa oturuyorsun. İki bilet bile almış olsan iki koltuk yanyana bulabileceğin kesin değil. İngilizce tabiriyle first come, first serve durumu var.
    Peki.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynı yerden bilet alma yok, neresi boşsa oturuyorsun, bagajlarada birşey olduğunu hiç duymadım, önemli şeyleri yanına al yeter, otobüslerde berbat bu arada

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

megabus,gotobus,skybus gibi sitelerin chinatown ve greyhound'dan çok daha iyi olduğunu duydum. Bilginize.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

otobüse binme saçmalığını sakın yapmayın... yürüyerek gidin otobüse binmein

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı uykusuz123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    megabus,gotobus,skybus gibi sitelerin chinatown ve greyhound'dan çok daha iyi olduğunu duydum. Bilginize.
    megabus'ta kampanya da oluyormuş bir kaç dolara bir yerden bir yere gidiyorsunuz. Ayrıca 5 saatlik yere 15 saatte gitmiyorsunuz.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

diyelimki burdan 20 gun önceden otobus bileti aldım ve geç kaldım yada otobüsü kaçırdım bu durmda ne olucak param bilen varmı?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı inek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    diyelimki burdan 20 gun önceden otobus bileti aldım ve geç kaldım yada otobüsü kaçırdım bu durmda ne olucak param bilen varmı?
    Bilet alırken 2 opsiyonlu çıkar karşına muhtemelen.Refundable (iadeli) ve Non-refundable (iadesiz).Aldığın bilete göre değişir.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Galveston Island'a bir tek greyhound gidiyor. Baska hangi firmalar gidiyor nasil ogrenebilirim?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ocean City, Maryland - Atlantic City, New Jersey yolunu arabayla gittiğimde max 4 saat içerisinde varmıştım ama bir kere de greyhound ile gitmek durumunda kaldım ve 9buçuk saat sürdü.. Yanlış hatırlamıyorsam 5 adet transfer yapmıştım.. Otobüsler aslında çok rahat, ayak uzatma mesafesi çok fazla ama 4 saatlik yola 9buçuk saatte gidince otobüsler nasıl olursa olsun yinede sinir oluyorsunuz..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

ya arkadslar ben ucak biletini mineapolise aldım ve north dakotaya otobusle gidecem danısmanımın dediğine göre 11 saat sürecek kısacası sizin diliniz ne söylüyor ya bileti internetten mı almam lazım yoksa gittigim gun mu alsam yardım edin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı okan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı yerden bilet alma yok, neresi boşsa oturuyorsun, bagajlarada birşey olduğunu hiç duymadım, önemli şeyleri yanına al yeter, otobüslerde berbat bu arada
    hocam sen bu sene gidiomusn selçuk üniversitesindem bnmde bu yaz gidicem us ye

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Arkadaşlar örneğin Grehound biletini internetten aldığımızda gidip direk otobüsemi biniyoruz yoksa bileti onaylatmak yani uçaktaki gibi check-in gibi birşey var mı ?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı Christ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar örneğin Grehound biletini internetten aldığımızda gidip direk otobüsemi biniyoruz yoksa bileti onaylatmak yani uçaktaki gibi check-in gibi birşey var mı ?
    http://www.turkishwat.net/abd-icinde...i-anlatim.html Bu konuda Will call diye bi seçenekten bahsetmiştim bi bak istersen faydası olacaktır..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)