Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Expedia bilet sorunu(delta airlines)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Expedia bilet sorunu(delta airlines)

Arkadaşlar merhaba

Expedia.com dan Delta airlinesın istanbul new york uçuşuna bakıyorum gidiş dönüş seçiyorum 584 dolar gösteriyor ödeme sayfasına ulaşınca.Kaydedip my itinerariesa girince price changed diyor bilet 2000 dolar olarak gözüküyor.Acaba ben mi yanlış yapıorm birde siz kontrol edermisiniz.Tarihler 06/07/2012 09/27/2012.Teşekkürler.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Bileti tek kişilik seçtiğine emin misin? Yanlışlıkla 4 kişilik seçmiş olabilirsin, 584$ gösterir ama ödeme kısmına gelince fiyat dört katına çıkar. Senin için kontrol ettim, bende bir problem olmadı, fiyat değişmiyor tek kişi seçince.
    Konu rerere tarafından (28-04-2012 Saat 06:17 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

my itinerariesa girip denedinmi peki.ödeme kısmına gelinceye kadar bende de sorun yok ama kaydedince 2000 dolar oluyor.Acaba hemen alırsak mı o fiyat?Bi de itinariresden kontrol edermisin?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı blackwind11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    my itinerariesa girip denedinmi peki.ödeme kısmına gelinceye kadar bende de sorun yok ama kaydedince 2000 dolar oluyor.Acaba hemen alırsak mı o fiyat?Bi de itinariresden kontrol edermisin?
    Bende de fiyat yükseldi dediğin gibi yapınca, rezervasyon yaptığın sırada alman lazım galiba pek bir bilgim yok açıkçası.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sagol peki gösterdiği fiyattan anında satın alsam daha sonra bir sorun oluşur mu?Mail attım ama gelen mailden fazla birşey anlamadım açıkcası.bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi?Maili de kopyalıyorum

Thank you for contacting us about confirming the cost of the ticket when booking a flight reservation.

When booking a flight reservation online, our website will show you the breakdown of the total price of the ticket -the base price and the airline taxes and fees. You will see in the non-active itinerary that you saved in your Expedia.com account that the total base price of the two tickets is USD3,432.00 and the total taxes and fees is USD593.00. You will also see on the itinerary page the total cost of the reservation when you add the base price of the tickets and the airline taxes and fees.

Expedia uses a real-time global reservation system that travel agencies worldwide also use. The computer database contains the most current prices and availability. The airlines, hotels, car companies, and travel vendors update the computer database as they continue to change their pricing and inventory throughout the day.

This is the reason why prices and availability for airline tickets, Expedia Special Rate hotels, and vacation packages are subject to change until you actually complete your purchase. To guarantee both rate and availability, please complete your reservation as soon as possible.

If this does not answer your question or solve your problem, feel free to reply to this message or call us at 1-800-EXPEDIA (1-800-397-3342) or 1-404-728-8787 (for callers outside the U.S. and Canada) and reference case ID: M-2283849.

Thank you for choosing Expedia.
    Konu blackwind11 tarafından (28-04-2012 Saat 07:30 PM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

vergilerle alakalı bişiler demiş ama sanırım o ilk başta senin gördüğün fiyat sadece uçak biletlerinin fiyatı olabilir. çünkü misal benim aldıgım biletlerde normalinde 200$ yapıyo ama vergisi tam 419$ çıkıyo yani uçak vergileri feci uçuk gözlemlediğim kadarıyla :/
    aradığın bileti Uak Bileti - Ekonomik Uak Biletleri - Ucuz Uak Bileti | Trek Turizm adresinden arattım 528 £ fiyat veriyo bence gayet iyi londra aktarmalı biletler yalnız bakarken terminal değişikliği veya havaalanı değişikliği olup olmadıgına dikkat et sıkıntı çıkmasın elin ingilterelerinde sonra

birde mygoodies88 nickli arkadaş 2 gün önce jfk ya baya uygun bilet bulup almıştı expediadan onunla irtibata bi geç istersen

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

aynı biletten 2 tane aldık sorun olmadı tekrar denemende fayda var

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

direk uçuş seçip aldınız sanırım değil mi itinerary kısmından değil?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

uçuşu seçip aldık

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Birde kredi kartımı yoksa debit kart mı kullandınız?Kendi adıma kredi kartım yok babamınkini kullanacağım sorun olmaz sanırım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

aynı olay bendede war
    WAT 2012 / ISTANBUL İletişime geçebilirsiniz arkadaşlar

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

2000 dolar diyo eğer bi yerde hata varsa sölein düzeltelim
    WAT 2012 / ISTANBUL İletişime geçebilirsiniz arkadaşlar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

direk uçuş seçip alın itineraryden değil.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bileti aldım.expedia birgün uçuşu kaldırıp tekrar koydu itinerary olayı düzeldi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)