Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Acil bakarmısınız

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart Acil bakarmısınız

Istanbul (Ataturk Intl.) to New York (JFK) 06/06/12 12:15 PM - 4:50 PM Delta 73

New York (JFK) to Istanbul (Ataturk Intl.) 09/27/12 4:55 PM - 10:15 AM +1 day Delta 72

ARKADAŞLAR ŞİMDİ SAAT GECE 12:15 demi öğlen 12:15 demi orda olcam cook acil birde kaçtaa orda olamlıyım
    WAT 2012 / ISTANBUL İletişime geçebilirsiniz arkadaşlar

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Gündüz 12:15'de İstanbul'dan kalkıyor, yine gündüz 16:50'de New York'da oluyor. 11 saat 35 dakika sürecek uçuşun, uçuştan 2 saat önce orada olursan senin yararına olur.
    Konu rerere tarafından (26-04-2012 Saat 03:20 PM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

12 pm noon olarak bilinir,yani öğlen saatlerinde orda olacaksın

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı MADDER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Istanbul (Ataturk Intl.) to New York (JFK) 06/06/12 12:15 PM - 4:50 PM Delta 73

New York (JFK) to Istanbul (Ataturk Intl.) 09/27/12 4:55 PM - 10:15 AM +1 day Delta 72

ARKADAŞLAR ŞİMDİ SAAT GECE 12:15 demi öğlen 12:15 demi orda olcam cook acil birde kaçtaa orda olamlıyım

Uçağın 6 Haziran öğlen 12.15 te kalkıyor.Sen sabah 10 da orda ol.Daha önce aynı havaalanında bulunmadıysan dahada erken orda ol.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

coook teşekkür ederiiim arkadaşlar sabah 9 da ordayım o zaman ) birde bana biletle alakalı birşey gelmedi sadece bi kod geldi ben şimdi hemen nasıl gidip alıcam biletimi

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

coook teşekkür ederiiim arkadaşlar sabah 9 da ordayım o zaman ) birde bana biletle alakalı birşey gelmedi sadece bi kod geldi ben şimdi hemen nasıl gidip alıcam biletimi
    Kod derken PNR numarasından bahsediyorsun sanırsam, Atatürk Havaalanı dış hatlar bölümüne gidince havayolu şirketlerinin mekanlarını göreceksin.

Şuna benzer biçimde:

Bu AtlasJet'in mesela, sen Delta'nın yerini bulacaksın. Görevliye kimliğini vermen yeterli olacaktır -pasaport da isteyebilir belki dış hatlarda durum ne bilmiyorum, iç hatlarda böyle- daha sonra sana uçuş kartını verecek. Bu sırada valizini de teslim edeceksin, kilo fazlalığı varsa ekstra ücret ödemen gerekebilir. 23 kg sanırsam limit. PNR pek bir işine yaramayacak ama yanında bulunsun her ihtimale karşı
    Konu rerere tarafından (26-04-2012 Saat 09:44 PM ) değiştirilmiştir.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

herhangi bir bilet çıktısına falan ihtiyacın yok. pasaportunla gidiceksin kontuar'a check-in işlemini yapmak için. pasaport'la ama ( üzerinde vize var ya o açıdan ) sonrasında da direk göruyorlar zaten orada o uçakta oldugunu ve koltugunu onaylayıp biniş kartını veriyorlar.

sonra da uçağa bineceğin kapıya dogru orda da bir daha kontrol noktası oluyor. 2-3 defa guvenlik kontrolunden geçeceksin havalimanında . sonra da hadi iyi uçuşlar.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Itinerary number : diye bi şey var sanırım burayı mı sölücem birilerine yoksa direk Kayhan'ın dediği gibi vize ve pasaportumla orda oldugum belli olucak mı

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Itinerary number : diye bi şey var sanırım burayı mı sölücem birilerine yoksa direk Kayhan'ın dediği gibi vize ve pasaportumla orda oldugum belli olucak mı
    istersen deltanın sitesinden oturacağın koltuğu ve yiyecek gibi seçimleri yapabilirsin. o numara olsun yanında yeter. pasaportu verince zaten isim soyisim falan butun uçuş detayların görunuyor.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Merhaba ya ben koltuk numarası seçtim EXPEDIA'dan buna ek ücret vericekmiyim ? yada nasıl iptal edicem vericeksemde acil yardım please

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bilet özelliklerinde yazar o kısım bilgiler bagaj information ve flight information fln diye bakarsan havayolunun sitesinde mutlaka vardır yada sana e bilet yolladıysalar onun altındada ilgili linkler olabilir

ama sınıfın bilet sınıfıyla aynı oldugu sürece ek ücret talep etmiyolar, bende united airlines ten aldım bileti koltuk seçtim ama ek ücret vermedim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

extra bir ücret almıyorlar ben oyle bılıyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)