Sayfa 13 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 3910111213
Toplam 369 adet sonuctan sayfa basi 361 ile 369 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gidenlerden Anılar (Yazı Dizisi) By @necro

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

En güzeli son yıl gittiğimdi sanırım, yada artık alışmaktan dlayıdır diye dusunuyorum. Cunku bu kez değişken pozisyonda calısmıstım ben hem bulasıkcı hem garson hem housekeeper, bulasıkcıyken eglenecegım hıc aklıma gelmezdı ama en son mutfaktakı herkes tarkanın sımarık sarkısını bılıyordu dusunun bılıyorum bıraz klıse ama(sarkı ıcın) kım dıshdog olduysa o sarkı lıstesını olustururdu baslarda zor gelse de sonradan o hafta o 1 gun gelse de bangır bangır muzıgımız calsa derdık ey gıdı eyy

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Arkadaşlar benimde ilk WAT olucak inşallah bu. Yaşadığınız olumsuzlukları paylaşırsanız sevinirm ona göre kendimi hazırlayım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

necro resimleri guncellesene konuyu hortlatmis olucam ama baya bi merak ettim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı kagiiii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2012 yazında NJ wildwoodda cok güzel bir WAT deneyimi yasadım yalnız orada bulundugum ilk hafta basıma ilginc bir olay geldi. Ben oraya vardıgımda daha amerikalı liseli veletlerin okulları bitmemişti ama haftasonları kaldıgım yer yazlık bir yer oldugundan tatile geliyorlardı , schoolgang olayları falan neyse bir gün işten dönmüşüm yorgunum evimin kapısının onunde sigara içiyordum zenci bir amerikalı cocuk bana dogru yaklaşmaya basladı , cok yakınıma geldiğinde uzerindeki alkol kokusunu iyice alabiliyordum once sigara falan isticek sandım ama sonra bilindik hareketlerle ve aksanla "u got bitches ?" diye sordu ben ama hiç istifimi bozmadım daha sonra "I ll smash u" dedi ben de ilk başlarda sarhoş diye bulaşmak istemedim bir de orda gurbette olan biziz sonucta ama "smash u" diyince sinirlendim ve " have u ever met with an ottoman slap?" dedim ayağa kalktım cocuk böle bi korktu arkadasları da liseli pijler o sırada videoya falan cekiyolardı ben öle kalkınca cocougu hemen yanımdan uzaklaştırdılar , sonra bi sigara daha yaktım otrmaya devam ettim o sırada yan tarafımzdaki içki dükkanından ırkçı bir beyaz abimiz sağlam adammıssın tarzı cumleler kurdu falan nese öle bi hikayeydi işte
    usta buna yarıldım ya. have you ever met with an ottoman slap? harbi iyi güldüm buna bu sene yapamasamda seneye inşallah bende amerikaya gidebilirim WAT programıyla.2 saattir okuyorum herkesin maceralarını.rusyada okuyorum ama pek maceram olmadı büyük.inşallah amerikaya giderim 2016 da ve bende böyle şeyler yaşarım. Yazan herkesin eline sağlık

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

necro resimleri göremiyorum neden acaba?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Cok güzel bi paylaşım olmuş.Resimler gitmiş tahminen necroda gitmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

2014 yazında bu şirketle wat a katıldım. kayıt olmadan önceki aşamalarda benim de bir sürü kafamda soru işaretleri vardı. hangi iş? hangi lokasyon? ne kadar kazanacağım? dil seviyemi ne kadar ve nasıl geliştireceğim? arkadaşlarıma sordum, diğer şirketlere sordum en son danışmanlarını samimi bulduğum için burayı tercih ettim.yüzmeyi bildiğimden lifeguard olmak istiyordum. dil seviyem de intermediate düzeyindeydi. iş seçimleri ingilizce mülakatlar bir sürü evrak uğraşlarından sonra vizeye gittim ve şansıma biraz fazla soru sormalarına rağmen aldım. artık texas'ın başkenti austin de austin pool pros şirketinde havuzlarda cankurtaranlık yapacaktım. yaklaşık 16 saatlik yolculuktan sonra houston'aa geldim ve oradan da otobüsle austine geçtim. işveren birini göndermişti beni alması için çünkü şehir merkezine yarım saat mesafede yaşayacaktım. eve yerleştim aynen danışmanların dediği gibi bir oda da 2 kişi kalıyorduk. 3 günlük lifeguardlık eğitiminden sonra işe başlayabildim işim çok rahattı. günde 9 saat havuz başında belli rotasyonlarla duruyordum öyle. austin gece hayatının çok iyi yaşandığı yerlerden biri. bunun da etkisiyle inanılmaz eğlenceli geçti. kendi arkadaş çevremizi oluşturdukdan sonra ev partileri de yapmaya başladık. eğlence acısından herşey 10 numara 5 yıldız geçti. çalışırken 2 günlük izinler alıp cevre şehirleri gezme fırsatım oldu dallas, san antonio, houston gibi büyük şehirleri daha çalışırken gezmiştim bile. tek sıkıntım çok para kazanamıyordum aldığım para konaklama yeme-içme ve ulaşım masraflarından sonra haftalık 100$ biriktirmeme olanak sağlıyordu.. bunu da gelen diğer arkadaşlar ikinci iş bulup çözdüler ama ben çalışmamayı yeğledim cep harçlığı biraz fazla getirmiştim (2500$). bolca eğlenip bolca ingilizce pratik yapma şansım oldu ve bunları iyi değerlendirmeye çalıştım. wat bence ingilizcesi olan biri için ingilizceyi 3 4 aylık bir süreçte geliştirmenin en kolay ve ucuz yolu. iş bittikten sonra batı da 7 günlük tur doğuda 8 günlük tur satın alıp görmek istediğim yerlerin hepsini de görmüş oldum. ve ağlaya ağlaya türkiye'ye geri döndüm. 2015 yazında yine gitmek istiyordum fakat stajımdan dolayı gidemeyeceğim için çok üzülüyorum. ve bütün arkadaşlarıma tavsiyede bulundum gidin diye.

bana soracak olursanız iş deneyimi, hayat tecrübesi ve bir nebze de olsa ingilizce pratik yapmak için 10 numara 5 yıldız bir program. iş seçimi için amaç belirleyip o amaca göre lokasyon ve iş ayarlayıp gitmek.
    sonrasında zaten şirket ayarlamaları yapıyor ve gerisi sizde bitiyor.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

güncelll//

Hayalperest Watçı mertklic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Baltimore da zencilerle wat yaptım hiçbir anım yok lanet olsun 3 ayım rezil oldu.. Siz siz olun zenci şehirlerine gitmeyin...
    Housekeeping ve Baltimore pişmanlıktır.
    en kötü wat tebrübesini edinmek istemiyorsanız housekeeping ve zenci sehirlerinden uzak durun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)