Sayfa 3 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci 1234567 ... SonuncuSonuncu
Toplam 369 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gidenlerden Anılar (Yazı Dizisi) By @necro

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

Herkese Selam!
    yahu benim ruscam cok iyi,bi kac rus sevgilim oldu Baku'de.Amerikada ruslara cok fazla guvenmeyin! ben rus watforum'da nasil turkleri kandirdiklarini anlatiklarini gordum.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Serhan seni engellemek istemiyorum ama zor durumda bırakıyorsun be kardeşim

Fiorex
    Konu Fiorex tarafından (14-02-2008 Saat 09:02 PM ) değiştirilmiştir.

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

hadi be arkadaşım nerde kaldı bu fotolar banlarım bak
    admin (at) turkishwat.net

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

forum yöneticeleri tarafından tehdit ediliyosun bak... ona göre herkes fotoları bekliyo

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı Roma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese Selam!
    yahu benim ruscam cok iyi,bi kac rus sevgilim oldu Baku'de.Amerikada ruslara cok fazla guvenmeyin! ben rus watforum'da nasil turkleri kandirdiklarini anlatiklarini gordum.
    Ne anlatıyorlar abi ?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

ilk once turkler arasinda nasil guven kazandiklarini,sonra nasil kazikladiklarini anlatiyolar.ev ,is konusunda sakin ruslara guvenmeyin!

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

ilk once turkler arasinda nasil guven kazandiklarini,sonra nasil kazikladiklarini anlatiyolar.ev ,is konusunda sakin ruslara guvenmeyin!
    Haklısın buna benzer şeyleri duymuştum bende.
    Klasik olacak ama Türk'ün Türkten başka dostu yok !

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

Bende Turkum,Ama Azeri!

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Bu tip ciddi konular mesaj aralarında kaybolmamalı. Yeni bir konu açıp uyarılarını yaparsan daha faydalı olur.
    admin (at) turkishwat.net

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

roma su siteyi bana söleyebilirmisin bende de çat patta olsa ruscam war ayrıca çok rus kız ark da oldu...
    siteden bakayım ne gıbı seyler anlatmıslar..ona gore hareket edelım orada
    only GoD CaN JuDgE me!!!!!

"FiRsT YoU GoT ThE MoNeY
    TheN YoU GoT ThE PoWeR
    WheN YoU GoT ThE PoWeR
    YoU HaVe ThE WoRLd
    YoU HaVe ThE WoMeN...

LaNeT OlSuN İçiİmdeKi İnsAn SeVgİsine

nerede o eski saf temiz bir beklenti olmdan olan sevdalar aşklar,,,,ya mecnun olmuş küpeli ya leyla kaşar

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı necro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Bu arada tarih vermeyi unutmuşum, gün itibariyle 29 temmuz 2007... yani amerika'ya geldikten hemen hemen 1 ay sonradayız..."

onlar gelirken hafiften bir ürkeklik çöktü üzerime, sonucta geleli bir gün olmuş ve yüzümüze dahi bakmamışlar, insan bir garip hissediyor kendini...

ilk önce tanıştık, klasik "memleket nere, hangi bölüm" muhabbetlerinden sonra, artık dayanamadım sordum... "ya hayırdır böyle bir çekingenlik halindesiniz, neden?" aslında nedeni açık, az çok türkiyeyi ve türkleri tanıyan bir moldovalının aynı evde onlardan biriyle kalacağını öğrenmesi pek sevindirici olmasa gerek

onlarda sanki sormamı bekliyormuş gibi anlatmaya başladılar... eve ilk taşındıklarında, 7moldovalı, 1 ukraynalı, 2 türk varmış... fakat bizimkiler bunlara
    3.sınıf insan muamelesi yapıp, neredeyse hiç konuşmayıp, kızlar bizimkilerle konuşmaya çalışınca gidin yanımızdan diye tersleyince, haliyle bunlar da tepki almışlar bize karşı... tabii üstüme düşen kültür elçiliğini yapıp aslında ne kadaaar sıcak kanlı insanlar olduğumuzu anlatmaya başladım... "bu kısımlar dalga geçermiş gibi oldu ama gerçekten büyük sorun yaşadık, yani bizi arapça konuşan, kızlarla sevgili olmayı ya da dokunmayı bırakın konuşmadığımızı zannediyorlardı..."
    fakat hiç sandığım kadar kolay olmadı... sordukları soruları aynen naklediyorum "nasıl yani sizin kadınların hepsi çarşaf kullanmıyor mu?, alkol de mi alıyorsunuz siz?" hatta, bizde sizin gibi insanlarız diye ikna etmek için telefonda çektiğim konser video ve resimlerini bile göstermek zorunda kaldım

"üzülerek söylüyorum, bu zamana kadar benimde moldovalı kızlar hakkında garip düşüncelerim vardı, yani nasıl derler, biraz hafifmeşrep oldukları konusunda, fakat tanıyınca anladım ki gerçekten gayet samimi, gayet bizim gibi insalar... muhtelemen okuyucuların çoğu burda bana küfrediyor ama, olsun ben sizi böyle de seviyorum

eh, madem tanıştık, bi sinerji yaratalım, yarın parti yapalım dediler... tam bu anda bir dejavu yaşadım ki hiç sormayın....

hemen bu olaydan 4 gün öncesine dönmek ve bir diyaloğu aktarmak istiyorum...
    -----------------------------------------
    Zaman 25 Temmuz 2007
    İşyerinden Eve Doğru Dönüyoruz..

B: Ben
    A: Arkadaş (Atilla)

B: Bu mu lan wat dedikleri, ne para kazanıyoruz, ne eğleniyoruz, ne güzel bi ev var, ne de kızlar? bu ne abii... hayır kızdan kastım abazanlık değil, en azından farklı bir cinsle de konuşayım, bütün günüm zenci, ürdünlü ve mısırlı üçgeninde geçiyor...

A: ................. "arkadaş biraz sinirli galiba, yazmayayım görüşlerini"

B: ne bilim abi böyle yarın bikaç kişiyle tanışsak, arkadas falan olsak, birlikte open air party falan yapsak... çıldıracam yaaa.
    A: ahhahaha, tabii tabii bekle yaparız open air....
    --------------------------------------

aslında kızlarla aynı evde kalmak, ya da parti yapmak birçok wat öğrencisi için çok da garip karşılanmayacak durumlar, fakat eşekten inip de porsche'a binince insan daha iyi anlıyor...

neyse efendim ertesi gün oluyor, parti falan olayına giriyoruz yavaştan... evdeki arkadaşlardan biri erkek arkadasını çağırıyor... "bu arada evdeki moldovalı arkadaşlarımızdan ikisi hariç geldikleri anda birer sevgili edinmişler, biri hariç hepsi meksikalı, fakat bunu da fırsat haline getirmeyi başardım tabiiki..." arkadaşımız da geliyor... kendisi national security'denmiş... böylece ilk asker kankamı edinip +3 güvenlik puanı kazanıyorum... aslında burdan sonraki kısımları resimler yardımıyla anlatmak daha zevkli olur ama adminlerimiz ne der bilemiyorum...
    yaa gerçekten heycanla okudum yazını ve çok eğlenceli anlatmışsın zor anlarını bile bisde bu sene 6 akadaş gidyoruz ya ben fotoları görmek isterm veee sorular var aklımdaaa ayrıntılı eğer sorun deilse msn adresnden haberleşek olurmu? xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx eklersen sevinirim

Forumda MSN adresi paylaşmak yasaktır.Lütfen Facebook Grubumuzu kullanın
    Konu Fiorex tarafından (15-02-2008 Saat 01:20 AM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

çok yakında bende bi kaç anımı aktarıcam...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

selamlar ;

necro bizzat benim abim olur az önce aradım herkes merakla fotografları bekliyo diye ama sınavdan yeni cıkmıs sanırım bu aksam merakla beklenen fotoları eklicektir.. ben gormustum gayet ii fotolar bu arada )

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı kjartan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar ;

necro bizzat benim abim olur az önce aradım herkes merakla fotografları bekliyo diye ama sınavdan yeni cıkmıs sanırım bu aksam merakla beklenen fotoları eklicektir.. ben gormustum gayet ii fotolar bu arada )
    Forum kuralları gereği , Forumumuza aynı aileden sadece 1 (bir) kişi üye olabilir.Lütfen kaydınızı sildirin !

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forum kuralları gereği , Forumumuza aynı aileden sadece 1 (bir) kişi üye olabilir.Lütfen kaydınızı sildirin !
    fiorex yukada yazdıgın sakamı yoksa gercekmi eheuhue ?????????

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Selamlar,

iyiki türkün türkten başka dostu yokmuş, iki gün sınavlar yüzünden giremedik foruma adımız dolandırıcıya çıkmış... gerçekten üzüldüm... bu mudur yani güven?

şaka bi yana yazılar devam edecek tabiiki, ama yola çıkmam lazım, memlekete gidiyorum... aceleye getirip kötü bişeyler yazmak istemedim...

Herkese saygılar...
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

amerika,aslında aklıma geldikçe özlediğim ve bidaha nasıl kapağı atarım diye düşündüğüm bir yer benim için bugün siteden bir arkadaş bana ulaştı,ben de bir bakayım dedim. necro'nun şaka gibi dedikleri cinsten anılarını okurken kendi yaşadıklarım gözümün önüne geldi. uzun bir zaman diliminde sizde okumak isterseniz paylaşmak isterim ki, hepsi birbirinden eğlenceli, aslında acınası hallerimizin anılarda yer alışıdır. Ama bunları okuyup gözü korkmasın kimsenin, içiniz rahat olsun yani, döndüğünüzde yaşadığınız zorluklar sadece sizi gülümseten anılar olarak kalıyor, ve düşünün onlara rağmen bir daha gitmeyi isteyebiliyorsunuz...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı eleynia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amerika,aslında aklıma geldikçe özlediğim ve bidaha nasıl kapağı atarım diye düşündüğüm bir yer benim için bugün siteden bir arkadaş bana ulaştı,ben de bir bakayım dedim. necro'nun şaka gibi dedikleri cinsten anılarını okurken kendi yaşadıklarım gözümün önüne geldi. uzun bir zaman diliminde sizde okumak isterseniz paylaşmak isterim ki, hepsi birbirinden eğlenceli, aslında acınası hallerimizin anılarda yer alışıdır. Ama bunları okuyup gözü korkmasın kimsenin, içiniz rahat olsun yani, döndüğünüzde yaşadığınız zorluklar sadece sizi gülümseten anılar olarak kalıyor, ve düşünün onlara rağmen bir daha gitmeyi isteyebiliyorsunuz...
    paylaşırsan çok seviniriz.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı eleynia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anlat tabi neden anlatmıyosun okumak bizim için gerçekten çok zevkli oluyo

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı shinoda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk birkaçgün berbat sonra yavaş yavaş açılacaksınız. ilk gittiğimde ne işim var burda demiştik arkadaşla yol yorgunluğu vs. fena vurmuştu.
    meraba yaa bişi sormak istiyorum. ben 88 doumluyum 20 yim yani 21 yaş altı barlara giremiyormu? yani ben giremeyecekmiyim gece biyerlere? vede barlarda ve sokaklarda sigara içmek yasakmı?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı nisan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    meraba yaa bişi sormak istiyorum. ben 88 doumluyum 20 yim yani 21 yaş altı barlara giremiyormu? yani ben giremeyecekmiyim gece biyerlere? vede barlarda ve sokaklarda sigara içmek yasakmı?
    21 yaş altına içiki sınırı var barlarda içkili otamlar olduguna göre bence almıyorlardır ama bilen birine sormak lazım

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

evet sigara için 18 alkol için de 21 yaş sınırı var... yani barlara girmek ya da alkol satın almak için 21 olmanız gerekiyor... ama genellikle bizim üniversite gençliğimiz sakal fanatiği olduğu ve neredeyse hepsinde sakal bıyık olduğu için pek sorulmuyordu bize yaş. parlak suratlı ve incecik yapılı ukraynalı cocuklara sorularlardı bize sormuyorlardı... satınalma konusunda da sadece büyük marketler de sıkıntı çekiyorduk, küçük yerlerde kimlik soran olmadı hiç...
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşım daha amerikaya gitmedik ama ilk gün yaşadıkların sanki bizi oralara götürdü.şimdiden düşünmeye başladım ilk gün biz ne yapacaz oralarda

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı necro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet sigara için 18 alkol için de 21 yaş sınırı var... yani barlara girmek ya da alkol satın almak için 21 olmanız gerekiyor... ama genellikle bizim üniversite gençliğimiz sakal fanatiği olduğu ve neredeyse hepsinde sakal bıyık olduğu için pek sorulmuyordu bize yaş. parlak suratlı ve incecik yapılı ukraynalı cocuklara sorularlardı bize sormuyorlardı... satınalma konusunda da sadece büyük marketler de sıkıntı çekiyorduk, küçük yerlerde kimlik soran olmadı hiç...
    işte o sizin avantajınız:d benm akal bırakma gibi bi durumum yok artık bi takma sakalla gezerim orlardaaa :P bak bu haber ii olmaı yaa geje elenjelere katılamıjam yaniii vahh vahh vahhh

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşım sen başından geçenleri devamlı güncellesende biz de amerikaya gitmeden birşeyler öğrensek.şimdiden yaşadıklarını bizimle paylaştığın için çok teşekkürler

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hla devamını beklıyoruz fotolarla bırlıkte unuttuk sanma

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

evet necro niye böyle umut tacirliği yaptın abi sen kaç gün oldu bi anlatmadın

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

of hadi ya cok merak ettiiiimmmmmm!
    Bahar HOCAOĞLU

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı baharhoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    of hadi ya cok merak ettiiiimmmmmm!
    bende ama bence anlatmıycak anlatsa bugün anlatırdı

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Arkadaşa söyledik zaten , yazdıklarını fotoğraflar ile belgeleyemezse banlacak siteden !

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)