Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: beyler alaska işleri iptal olmuş bilgisi olan varmı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart beyler alaska işleri iptal olmuş bilgisi olan varmı

konu kilit beyler
    Konu benalabama tarafından (26-04-2012 Saat 10:35 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: ne

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

sitede aratirsan cok rahat o konuyu bulabilirsin amerika wat programindan cikardi alaska islerini ama sole bisey yaziyordu, eger cokdan kayit olduysan bu is icin isin iptal olmuordu onu bir arastir
    LIVE IS LIFE

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben vizemi 28 martta aldım çalışma belgem falan geldi uçak biletim hazır. ne oldu yani şimdi beni aramadı kimse ama iptal olmamıştır benim işim dimi?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı benalabama Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler alaska işleri iptal olmuş bilgisi olan varmı bu sene ilk kez katılacaktım ama bana yardımcı olan şirket temsilcim beni bugün arayıp işlerin iptal olduğunu ödediğim bütün paramın bana iade edileceğini bildirdi bu konu hakkında bilgisi olan varmı
    Bu söylenti 2011 yazından beri gündemde. Birçok şirket iptal edildiğini söylüyor da bu bilgiyi nereden almışlar acaba? Belki kendilerine sponsor şirket bulamadıkları için işler iptal oldu diyor olabilirler. Ben Alaska için 9 martta görüşmeye gittim ve sorunsuz şekilde de vizemi aldım. Tabi şu geçtiğimiz 1 ay içinde ne değişti onu bilemem.

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

AK işleri resmen iptal edilmiş değil. Bazı sponsorlar Alaska işlerini kabul ederken bazıları etmiyor. Bu kendi politikaları ile ilgili. Ayrıca şimdiye kadar vizesi basılmış Alaska öğrencileri bundan sonra bu işler iptal olsa dahi yeni kurallar kendilerini etkilemeyecektir. Yeni kuralların gelmesi, kuralların duyurulduğu günden itibaren vize görüşmelerine girecekleri etkiler.
    admin (at) turkishwat.net

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

beni bugün sponsor şirketim arayıp paramı iade edeceklerini söylediler söylediklerine göre alaska ya yabancı öğrencileri amerikan hükumeti almayacakmış!!
    ben onların yalancısıyım daha vize görüşmesine gitmedim moralim çok bozuldu o kadar hayal kurdun bu tekdüzelikten kurtulmak için işle ilgili gerçek bilgiye sahip arkadaşlar yardımcı olabilirmi acaba

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Mesaj yazan arkadaşlar zaten gerçek bilgiyi vermiş ama konuya uzaklığınız mesajlardan belli. Madem şirket gönderim yapmıyor size de başka iş sunmak yerine iade yapacağız demişler siz direk parayı alın seneye kısmetse deyin bence..

Daha da ben niye gidemiyorum diye ısrarcıysanız forumda "alaska" diye aratarak son aylardaki güncel konulardan bilgi sahibi olabilirsiniz..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Öyle bir durum yok arkadaşlar ben şimdi konuştum wat sorumlusuyla hayır böyle bi durum olmadığını söyledi bana.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim yirmi dört nisanda ankarada vize görüşmem var ds belgem elime ulaştı iş sözleşmem de tamam ama vizeden önce şirketim parayı ısrarla yatırmamı istiyor.bu mesajıda görünce de şaşırdım iyice yani iş sözleşmesi yapanlar ama daha vize almayanlar gidemicek mi?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı alaskacı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim yirmi dört nisanda ankarada vize görüşmem var ds belgem elime ulaştı iş sözleşmem de tamam ama vizeden önce şirketim parayı ısrarla yatırmamı istiyor.bu mesajıda görünce de şaşırdım iyice yani iş sözleşmesi yapanlar ama daha vize almayanlar gidemicek mi?
    Forumdada önceden yazılanlar var Wat programından çıkarılacak diyede bu sene olmaz çünkü işe kabul edilenler edildi vizesini alanlar aldı.Danışman firmanızın çalıştığı sponsorlarla alakalı bir durum gibi görünüyor.

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

ds üzerinde section 3 kısmında yazılan nedir buraya geçer misin?
    admin (at) turkishwat.net

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)