Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 123456 SonuncuSonuncu
Toplam 163 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: uçak bileti konusu

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı seymusum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ekobilet ve yettraveldan bulmustum ama su an bulabılıyorum nası oldu anlamadım daha ıkı gun once 552 olan sey su an 622 buldum yaa hayret bı olay bu gıdısle ben 800 euroya falan alırım heralde bıletımı?
    uçak biletlerinin fiyatları çok oynar ,okadar saçma ki sizin 700 eu verdiğiniz uçakta yanınızdaki koltukta oturan adam 500eu almıştır.
    Uçağın koltuk planı içinde bazı bölgeler ve ayrılmış koltuklar vardır ,3-5 tane filan onlara denk gelirsen sana ucuz bulabilirsin UÇAK BİLETİ ALIRKEN (BİREYSEL OLARAK EN İYİ FİYAT DEYİN) çünkü bu uçak bileti bakılan programlarda (genelde gallileo veya amedeus ikisinde biz ders olarak gördük )böyle bir kod vardır,bu kodda o denilen en ucuz fiyatı bulmaya çalışır.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ya bı de promosyon bıletlerden bahsetmısler onları nası temın edecez bı de bızım gıdecegımız tarıhte bole bı sey olma olasılıgı cok mu düşük?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı seymusum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bı de promosyon bıletlerden bahsetmısler onları nası temın edecez bı de bızım gıdecegımız tarıhte bole bı sey olma olasılıgı cok mu düşük?
    Promosyon biletleri genelde özel şartları olan biletlerdir,işte gidilen bir yerde en az bir hafta sonu kalınacak,şu tarihler için geçerli,iptal edilemez gibi çeşitli özel şartları olan biletlerdir.Gideceğin tarihler için uygun bulabilrisen ne mutlu sana. Bizim gideceğimiz tarihler ki mesela benimkini ele alalım 28mayıs 3ekim bizim Yüksek sezon diye adlandırdığımız en kalabalık sezondur bulma şansı azdır. Hele güneye doğru gidenler florida tarafı orası daha zordur.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bugün nette bilet fiyatlarını araştırırken selfbilet.com adresinde 522,36 euro ya istanbul new york gidiş dönüş bilet buldum hemde farklı hava yolları ile birkaçtane vardı. bana pek inandırıcı gelmedi bilgili olan arkadaşlar bir bakarlarsa sevinirim...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

522,58 EUR 3haziran gidiş 1ekim dönüş fiyatı için baktım güzel bir fiyat ;hemde NYC de JFK hava alanına varış bu çok iyi...Ama New Jersey ye gidecekler için öbür hava alanı daha yakın newyorkda. Güzel bir fiyat ve vergiler de dahil. Ayrıca bilet detaylarında özel bir bilet olarak belirtilmemiş,
    ancak gideceğiniz tarihleri iyi belirlemeniz lazım çünkü eğer amerika da bilet tarihlerini değiştirmek isterseniz, ceza ödeyebileceğiniz bilet. Bir de bu fiyat bence 3-5 bilet filandır,bütün ucağın içine ekonomi kısmında herkezin bu fiyatı bulma ihtimali düşüktür.
    Şirket için de şunu söyleyebilirim Plaza Tur daha önce İstanbulda bir otelde receptionist olarak çalışırken bildiğim bir acentadır,yeri taksimde -harbiye yolu üzerindeki acentaların bulunduğu yol üzerinde bir yerdeydi.İyi bir acentadır bence.
    Bir de şunu ekleyim alakası yok ama aklıma geldi bu plaza tur Türk milli takımını da taşıyan firma ,futbolla ilgili olanlar belki bilir Telegol progamında türk futbol federasyonu ile ilgili program yaparlarken orda ihale de yolsuzluk filan,böyle şeyler çıkmıştı ama doğru mudur bilmem. Alakası yok ama aklıma geldi yazayım dedim.
    Güzel bir fiyat ben geçen sene NYC ye İST gidiş dönüşe THY ile 1000dolara gitmiştim sormayın büyük bir hata sonucu büyük zarar ettik ama işte ne yapalım...

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı jeconur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün nette bilet fiyatlarını araştırırken selfbilet.com adresinde 522,36 euro ya istanbul new york gidiş dönüş bilet buldum hemde farklı hava yolları ile birkaçtane vardı. bana pek inandırıcı gelmedi bilgili olan arkadaşlar bir bakarlarsa sevinirim...
    vergiler dahil mi buna peki? ona dikkat etmek lazım ve bu biletler berkay'ın da dediği gibi uçak içinde birkaç koltuğun fiyatıdır ve sana o belirttiğin tarihlerde iyi bir fiyat çıkarmış. ben de geçen sene 650 euro'ya uçmuştum. bir aktarma (İstanbul-Amsterdam-NewJersey).
    admin (at) turkishwat.net

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ben dün 522,58 euro çıkan bu bileti rezervasyon yaptırdım. giderken istanbul- frankurt , frankur- new york dönüşte aynı güzergahtan oluyo ve fiyata vergilerde dahil fiyat banada çok uygun geldi . bilmem nezaman bilet elime ulaşır çünkü henüz ödeme yapmadım...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadaşlar ben south carolina a gidiyorum bu yaz..bilet konusu hakkında bilgim yok..şirket 600€ dedi ama bu ücret nasıldır?daha ucuzunu bulabilir miyim?bulursam nerdne bulurum?bir de biletleri online olarak mı alıyorsunuz?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bencede aktarmalarınız 1 yer olsun yani en fazla 2 uçakla uçmuş olun we havaalanındaki bekleme sürelerine bakın 2-3 saati geçmesin ben motanaya 2 aktarma ile gittim 7 saat amsterdamda bekledim ama süre nasıl geçti hiç bilmiyorum sıkıldıgımı söyleyemem bu sefer lab top da olacak zaten internette dolaşırım nyse montanaya gelen türkler arasında bir kız 4 uçak ile geldi yani 3 aktarma bu kadarı pes yaklasık 900 euro ya onlarda benim gibi gezici parkları istemeyen arkadaslardı benimde önerebileceğim bir site war www.selfbilet.com

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar gecen yaz trafik cezam wardı 2 tane ama para cezası mı mahkememi tam hatırlayamıyorum acaba havaalınında karşıma çıkar mı bi sorun yaşar mıyım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

SSN e sahipsen büyük ihtimal yaşarsın da vize aldığın sırada nasıl karşına çıkmadı garip :O

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

SSN ne demek zaten werdikleri kagıt cebimde ıslandı gitti new york un yağmurunu bilen war mı aranızda 5 saniyede donuda kadar ıslanıyon öle berbat bi yağmur u war nyse vizede faln karşıma çıkmadı tahminimce havaalanındada çıkmaz ama sadece tahmin

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı izmirege Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SSN ne demek zaten werdikleri kagıt cebimde ıslandı gitti new york un yağmurunu bilen war mı aranızda 5 saniyede donuda kadar ıslanıyon öle berbat bi yağmur u war nyse vizede faln karşıma çıkmadı tahminimce havaalanındada çıkmaz ama sadece tahmin
    vizeyi aldıktan sonra havalanında çıkacağını pek sanmıyorum sonuçta konsolosluk sana izin vermiş havaalanı ne karışır

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı cellman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben south carolina a gidiyorum bu yaz..bilet konusu hakkında bilgim yok..şirket 600€ dedi ama bu ücret nasıldır?daha ucuzunu bulabilir miyim?bulursam nerdne bulurum?bir de biletleri online olarak mı alıyorsunuz?
    ben bileti online aldım.yani elektronik bilet.ama bazı biletler elektronik olmuyor.ofise gidip alman lazım ya da kargoyla.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Arkadaşlar 10-15 haziran arası ist-los angeles dönüşte de los angeles-san francisco-new york-ist aktarmalı uçak arıyorum.Düşüncem new york san francisco gibi şehirleride 3-4 gün gezme olanağı bulmak.Fakat dönüş tarihimi kesin bilmiyorum bundan dolayıda dönüş biletimi şimdi almak istemiyorum.Sizce şimdi almalı mıyım,multi flight uçuşlarda hangi havayollarını önerirsiniz?Bu konuda bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadaslar herkes cok erken gidiyor benim gitmem 1 temmuz ile 15 temmuz arası gibi olacak ne yapmam lazım :S

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ben de istanbul-milano-atlanta-south carolina 5 hazirana yer ayırttım..640€ fiyat iyi mi kötü mü?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Aktarmalar fazlaymış sanki:S

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bi milanoda bi de atlanta da işte bana normal gibi geldi ama tabi direk gitse daha iyi olurdu..bişe olmaz inşallah..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

cellman bu sadece gidiş biletimi yoksa gidiş donuş mu?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bu gidiş..
    dönüş new york üzerinden istanbula ikisi toplam 640€

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı umut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 10-15 haziran arası ist-los angeles dönüşte de los angeles-san francisco-new york-ist aktarmalı uçak arıyorum.Düşüncem new york san francisco gibi şehirleride 3-4 gün gezme olanağı bulmak.Fakat dönüş tarihimi kesin bilmiyorum bundan dolayıda dönüş biletimi şimdi almak istemiyorum.Sizce şimdi almalı mıyım,multi flight uçuşlarda hangi havayollarını önerirsiniz?Bu konuda bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim
    dönüşü new york ist olarak alsan daha iyi olur. yani los angeles dan ulusal uçuş yapan firmalarla san francisco ve new york a çok ucuza uçabilirsin. bu 2 uçuşu 150 dolar gibi bir rakama yapabilirsin. yani gidişte senin dediğin gibi 3 aktarmalı uçuş nasıl olacak ki? aktarmalar arasında 3-4 gün olmaz ki.. en iyisi o uçuşları ayrı olarak satın alman..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

cellman bu fiyat hangi acentadn aldın?iyi bir fiyat.ben de bir yerdenanlastım ama bakalım daha almadım.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ben doğu yakasında herhangibir eyalette çalışıcam daha belli değil. şimdi diyorumki nasılsa doğu yakasına gidicem oranın merkezide new york aceba şimdiden new yorka bilet alsam mı?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı joe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cellman bu fiyat hangi acentadn aldın?iyi bir fiyat.ben de bir yerdenanlastım ama bakalım daha almadım.
    ya valla şirket ayarladı bileti ama amtrak tı galiba..nasıldır bilmiyorum

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı gokhaNJan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dönüşü new york ist olarak alsan daha iyi olur. yani los angeles dan ulusal uçuş yapan firmalarla san francisco ve new york a çok ucuza uçabilirsin. bu 2 uçuşu 150 dolar gibi bir rakama yapabilirsin. yani gidişte senin dediğin gibi 3 aktarmalı uçuş nasıl olacak ki? aktarmalar arasında 3-4 gün olmaz ki.. en iyisi o uçuşları ayrı olarak satın alman..
    Multi City uçuşlar alınca aradaki aktarma süresini kendin ayarlıaybiliyorsun.Mesela Delta airlines bu dediğim uçuş için yani lax-sfo-jfk-ist $1200 fiyat veriyo.Amerika da jetblue dan abşka bildiğin yerel uçuş firmaları var mı?Jet blue San francisco dan ny a 200 dolar fiyat verdi.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadaşlar aranızda trek turizm(ekobilet.com) den bilet alan var mı ordan rezervasyon yaptırdım
    kredi kartına 4 taksit falan diyo çok uygun gibi geldi bana
    daha önce bilet alan varsa bu taksit olayı doğru mu
    trek turizm güvenilir midir
    bunları cevaplarsa sevinirim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bu 45 euro rezervasyon ücretide nerden çıktı yaw
    bi de buna mı para ödicez
    bizi sömürmekten başka bişey yaptıkları yok

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı umut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Multi City uçuşlar alınca aradaki aktarma süresini kendin ayarlıaybiliyorsun.Mesela Delta airlines bu dediğim uçuş için yani lax-sfo-jfk-ist $1200 fiyat veriyo.Amerika da jetblue dan abşka bildiğin yerel uçuş firmaları var mı?Jet blue San francisco dan ny a 200 dolar fiyat verdi.
    biz united airlines ile philadelphiadan chicagoya ucmustuk 75 dolardı. domestic uçuş yapan onlarca firma var.. cheapticket.com senin için faydalı olabilir...multicity olayını bilmiyorum. ama dediğin fiyat bence tüm uçuşları kapsayınca iyi gibi duruyor...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

delta airlines ile Los angeles newyork arası 130 dolar tüm vergiler dahil. bence daha uygun da bulabilirsin. eylül gibi düşünüyorsan sezon sonu 20 gün evvelden alınca 100 dolara bulabilirsin.. kolay gelsin bol şanslar..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks