Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Newark Airport'tan Columbus,Ohio Nasıl Giderim?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Arrow Newark Airport'tan Columbus,Ohio Nasıl Giderim?

Newark'a iniş yapıp bir kaç gün NY gezintisi yapmayı düşünüyorum. Sonra da Columbus'a gideceğim. Yardımcı olur musunuz?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Columbus'la NY arası 540 Mil. Neden Columbus'a uçmuyorsun? Istanbul'dan Columbus'a bilet kestirebilir NY üzerinde 3 yada 4 gün stopover alabilirsin.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Hmm şimdi gördüm. Sen New Jersey'e ineceksin. Gerçi o da garip geldi bana şimdi ve sanırım biletini de almışsın. Senin için uzun bir yolculuk olacak gibi. Tekrar uçakla geçmeni tavsiye ederim. Uçakla gitmek istemiyorum dersen Port Authority'den Greyhound otobüsleri ile gidebilirsin fakat 13-14 saat süreceğini tahmin ediyorum.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Uçak bileti alacaktım Columbus'a fakat son iki haftada 150€ kadar artış oldu. Ben de bu şekilde bir çözüm buldum kendimce. 50-60$ civarı otobüsler var baktığım kadarıyla ama şimdiden otobüs biletimi alamıyorum. Alternatif çözüm yolları arıyorum. Ayrıca 2-3 günüm var işe başlamak için uçaktan indiğimde,travel kısmına erken başlasam birşey kaybetmem diye düşündüm=)
    Konu uykusuz123 tarafından (28-03-2012 Saat 11:05 PM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Cheap , Usa Hostels - Search all Hostels in , Usa at Hostels.com

Yukarıda verdiğim linkte New York'ta kalınabilecek hosteller mevcut. Gittiğiniz ve önerebileceğiniz var mıdır?
    Mesela Harlem ve çevresi ne derece güvenlidir? Burası gibi başka yerler de var mıdır?

"Some people feel the rain. Others just get wet"

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Newark a ineceksen oralarda fazla kalma derim çünkü suç oranı en yüksek yerlerden biriymiş benim de inişim Newark a olacak ama konaklamayacagım için çok fazla düşünmedim.Sen de kalacagın yeri vs. gitmeden araştır derim çünkü oraya iner inmez ucuz biyer bulmak çok zormuş min. gecelik 70-80$ diyolar onda da güvenlik sıkıntılı oluyomuş. Bunların hepsi kendi araştırmalarım tabii ki henüz kendim gidip görmüş yaşamış değilim daha önce gidenlerin forumdaki yorumları 150£ luk artış oldu diye böyle bişi düşünmüşsün ama emin olabilrsin ki NY da bikaçgün konaklaman ve ordan gidecegin yere geçebilmen+ 13-14 saatlik Greyhound yolculugu aynı hesaba gelecektir. Yinede erken travel kısmı için iyi şanslar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı deniss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Newark a ineceksen oralarda fazla kalma derim çünkü suç oranı en yüksek yerlerden biriymiş benim de inişim Newark a olacak ama konaklamayacagım için çok fazla düşünmedim.Sen de kalacagın yeri vs. gitmeden araştır derim çünkü oraya iner inmez ucuz biyer bulmak çok zormuş min. gecelik 70-80$ diyolar onda da güvenlik sıkıntılı oluyomuş. Bunların hepsi kendi araştırmalarım tabii ki henüz kendim gidip görmüş yaşamış değilim daha önce gidenlerin forumdaki yorumları 150£ luk artış oldu diye böyle bişi düşünmüşsün ama emin olabilrsin ki NY da bikaçgün konaklaman ve ordan gidecegin yere geçebilmen+ 13-14 saatlik Greyhound yolculugu aynı hesaba gelecektir. Yinede erken travel kısmı için iyi şanslar
    Yorumların için çok teşekkür ederim=)
    Ben Newark'a inip Manhattan tarafına geçip bir hostelde kalmayı düşünüyorum şuan için. Daha sonra da otobüsle ya da uçakla(hala kararsızım değer mi diye) Columbus'a geçeceğim.

Bir de söylemek istediğim bir şey var. Üniversite için İstanbul'a gelirken de suç oranı yüksek deniliyordu fakat başıma inanılmaz kötü bir şey gelmedi şimdiye kadar.(uç bir örnek olmuş olabilir ama böyle)
    Bence kendimize güvenip yolu çıkmalıyız. Farklı bir yere gidiyoruz, elbet başımız derde girebilir. Bunları bir kenara bırakıp tadını çıkarmak lazım diye düşünüyorum=)

"Some people feel the rain. Others just get wet"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)