Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Universe sirketi guvenilir mi?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Universe sirketi guvenilir mi?

Merhaba,
    Benim yakin bir arkadasim Universe kayit yaptirmis, ancak durumu benim gecen sene başka bir şirketle tecrube ettigim sekilde gitmiyor.. Sirket isiniz hazir demis vizeye girecek bi ay sonra ama bu seferde vizeden sonra is görusmesi yapacksiniz demisler. Pek güvenilir gibi gelmedi bana. Bu firma hakkinda fikri tecrubesi olan var mi?
    Konu b.ceylan tarafından (26-03-2012 Saat 11:43 AM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bende bu firmayla görüştüm ve bana da iş görüşmesi olmayacağını söylediler,bana da bi garip geldi,nedenini sorduğumda iş görüşmesi isteyen işler bitti çünkü dediler,bi bilgin olursa bana da haber verebilirsen çok sevinirim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle Universe adlı şirketi biraz araştırdım,olumlu ya da olumsuz bir şeyle karşılaşmadım.
    Belirtmek istediğim şey şu. Amerika'daki yapacağınız işler şirketlerce dil seviyesine göre ayrılmıştır. Bu sizi mağdur etmemek içindir bir nevi. Mesela satış işlerinde dilinizi iyi kullanıp ikna etmeniz gerekiyor. Fakat sizin bırakın İngilizce,Türkçe bunu yapamıyorsanız işveren uçurur sizi.(ya da sattığınız kadar kazandığınız için para kazanamazsınız) Her türlü ortada kalıyorsunuz. Bazı işler de vardı ki İngilizceyi kendi ihtiyaçlarınız haricinde kullanmazsınız. Bunlarda da mülakata sokmalarına gerek yoktur. Bunun için şirketler böyle bir uygulama yapıyor.(aslında her şey sizde bitiyor)
    Ayrıca WAT sezonu kayıtlarının başlarında bu bahsettiğiniz işleri seçme şansınız vardı.(mülakatlı olanlar) Şimdi görüşme olmayan işler kalmış olabilir. Yani ben ilk başta işi öğrenin derim.
    Kolay gelsin=)
    Konu uykusuz123 tarafından (14-04-2012 Saat 01:45 PM ) değiştirilmiştir.

"Some people feel the rain. Others just get wet"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)