Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TW'den Bilet Almak

BannedUser
    Guest

Standart TW'den Bilet Almak

TW organizasyonu baslattı. Oncelikle biletimi TW den alırmıyım bilemem ama muhtemelen TW den alacagım su an kendilerinden fiyat istemedim. Eger alırsam alma nedenim tabiki fiyat olmayacak bildiğim yer TW. Oradayken bilet değistirmek icin acentayı aradagımda ya biz yapamıyorz sen oradaki havayolunu ara laflarına gelemem ben.

Cogu arkadasın yazdıklarına baktım ya burası bana 500 dedi TW 550 dıyo. Iste buraya yazıyorum o 50 euro ıcın cok aglarsınız. (Gerci genelde dusuk fiyat veriyorlar okuduklarım oyle)

Bilet alırken nelere dikkat edilmeli

1. Donus tarihi kesinlikle esnek olmalı.

2. Aktarma benim icin sorun degil 5 saat gec gıderım 50 euro eksik veririm sorun degil. Gerci kisiye gore degısır. Bence sizde aktarma saatlerini cok takmayın asırıya kacmamak uzere. Inıs saatleri sabah ya da oglen saatleri olmalı mumkunse sabah ınmeye calısın. Ya da gece gec saatlerde havaalanında konaklayın 6*7 saat. Ucuz bilet icin deger yani 50*60 euro ucuzsa

3. ABD icinde aktarması olanlar ne tur prosedur uygulanır ıyıce ogrenın. Mesela ABD ılk ındıgınız yerde valizlerinizi almanız gerektigi gibi.
    ps. avrupa aktarmalarında valiz alınmaz.

Bir anektod arkadas sormus parkur degistirmek ucretsiz mi diye. Parkura gore farklılık gosterir. Belki vermezsiniz belki verirsiniz. Yani donus NY dir siz LA den donersiniz fark kesin verirsiniz. Ama LA dir NY den donersiniz vermeyebilirsiniz. (Her havayolu parkur degıstırmez) Ayrıca esnek biletlerde ceza vermemek icin bileti 1 hafta onceden degistirmek gerekir.

Benim tavsiyem eseginizi saglam kazıga baglayın 50 euro ıcın perisan olmayın benden size abi tavsiyesi.

Varsa tavsiye almak isteyen sorsun ne sormak istiyorsa ezbere is yapmayın.
    Konu BannedUser tarafından (20-03-2012 Saat 07:40 AM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Gerçekten bilet seçimi için çok önemli bilgiler makro teşekkürler. Yalnız ben tam herşeyi hallettim diodum TW den 530 euro ya alıcam biletimi ama iniş saatim akşam 8 düşündürdün şimdi beni

BannedUser
    Guest

O daha sonra gıdecegı yere mesafesi olanlar icin ya da partonu almayacaklar icin senin durumun nedir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Aynen senin dediğin durum, Boston'dan Newport'a otobüsle geçmeyi planlıyodum patron karşılamayacak

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

akişam 8 den sonra ulaşım neden sıkıntı yaratıyor? Sırf bu sebepten dolayı diğer tüm özellikleri taşıyan biletimden vazgeçmek istemem

BannedUser
    Guest

Sıkıntı yaratır demedim. Erken ınmeye calısın dedim senin mesafe kısa 1.30 saat onun planını yap. Biletin Boston'a mı direk. Aksam 8 de iniyorsan 9 da havaalanından cıkarsın mesafe 1 saat 30 dakika bu yuzden hangi aracla gıdılıyo onu bul. Saat 10*30 evinde olursun en gec 11 ama tabi Boston Newport nasıl gidiliyo biliyorsundur herhalde. Bildigini varsayıyorum. Eger bilmiyorsan Dıshatlar terminalı yemek bolumunde rahatca yatabilecegin kanepe tarzı yerler var.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Şu an bilmiyorum ama gidene kadar öğrenirim bir şekilde heralde,tekrar teşekkür ederim

BannedUser
    Guest

Bence simdi ogren bugunun isini yarına bırakma. Ben bile google map baktım hemen ya boyle yapınca bende biseyler ogreniyorum. misal direk giden peter pan var

Purchase Tickets

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bana verilen teklifte iniş saatim 22.05 olarak gösterilmiş. ama iş verenim 9.00-18.00 arası alabilirim seni diyor. normalde aldığım fiyatlardan çooook daha ucuzunu sundu bana TW. açık bir şekilde 125€ indirimli. ancak şu an ne yapacağımı bilmiyorum. fiyatlar çok değişmeden almak istiyorum biletimi ama iniş saatinde nasıl bir oynama yaparlar yada yapabilirlermisormak lazım.

BannedUser
    Guest

Yapma 125 euro ne demek havaalanında konaklama yap sen zaten valız alımı ve kontrolle 11 11.30 islerini bitirirsin. 125 euro super fıyat inmisler degmezmi sence 125 euro icin havaalanında kalmaya. havaalanında cok kaldım bıde mp3 falan varsa cok koymaz merak etme. 125 euro ıcın havaalanında 1 gun kalınır .
    Konu BannedUser tarafından (20-03-2012 Saat 07:34 AM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)