Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 121 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biletini Turkishwat'dan Alanlar (2012)

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Arrow Biletini Turkishwat'dan Alanlar (2012)

Merhaba arkadaşlar ben biletimi TW aracılığıyla aldım ve çok iyi oldu açıkçası. Firmamın anlaşmalı turizm şirketi bana 760 euro fiyat vermişti aynı yere. Ama TW aracılığı ile 660 euro'ya aldım. Açıkçası böyle bir fark oluncada sizi bilgilendireyim dedim.

biletlerini alanlar burada toplansın. Alacaklarada yardımcı olmuş oluruz. Nereye gideceksiniz, Nekadara aldınız ?

Aynı zamanda sayım yapalım bakalım yıllık nekadar TW üyesi yararlanıyor.

Bu arada bu sayfada bulacağınız fiyatlar kesinlikle en ucuz fiyat olduğunu söylemeliyim. (Öğrenci Bileti olarak)

Ben İstanbul-Valparaiso(Fort Walton Beach) 660 euro ya aldım. Gidiş Air-France aktarmalı Dönüş Delta direk uçuş. Tarih değişikliği 1 sefer ücretsiz. Vize reddi durumunda da kesintisiz iadesi mevcut. Tamamen öğrenciye yönelik bu kampanya için tekrar teşekkür ediyorum

http://www.turkishwat.net/tw-bilet-o...ampanyasi.html

.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Uzun zamandır forumu takip ediyordum ama üyeliğimi bilet sayesinde aldım ve bu organizasyonda emeği geçenlere teşekkürü borç bildim.birsürü acentaya gittim en ucuz bulduğum bilet 548 euroydu turkishwat sayesinde biletimi 507 euroya almış oldm . tekrar tekrar teşekkürler.herkese hayırlı watlar))))))

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

istanbul - boston 20 haziran gidiş
    new york - istanbul 10 ekim dönüş

herşey dahil 555 euro mükemmel fiyat gidiş aktarmalı dönüş direk uçuş

Teşekkürler TURKISHWAT

Teşekkürler [Fiorex]
    FORZA ES-ES

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı skyline26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Teşekkürler TURKISHWAT

Teşekkürler [Fiorex]
    Skyline aynı biletten ben de almayı düşünüyorum. Nasıl rezervasyon yaptırıyoruz şu an?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı __Bilal__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Skyline aynı biletten ben de almayı düşünüyorum. Nasıl rezervasyon yaptırıyoruz şu an?
    Bilal Sağ altta canlı destek açılmış oradan sorup isim soyisim mail adresini vererek rezerve ettirebilirsin olmadı

(09.00-19.00) 0-212-241 00 47 nolu telefondan ulaşıp rezerve ettirebilirisn bilal
    FORZA ES-ES

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Bilal Sağ altta canlı destek açılmış oradan sorup isim soyisim mail adresini vererek rezerve ettirebilirsin olmadı

(09.00-19.00) 0-212-241 00 47 nolu telefondan ulaşıp rezerve ettirebilirisn bilal
    Teşekkür ederim kaydımı aldılar ptesi dönüş yapcaklar. sen dönüşü direk uçuş olarak hangi havayolu şirketinden aldın ve hangi havalimanından dönüyor?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı __bilal__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim kaydımı aldılar ptesi dönüş yapcaklar. Sen dönüşü direk uçuş olarak hangi havayolu şirketinden aldın ve hangi havalimanından dönüyor?
    jfk delta int. Ii deil kısa yazıyorum
    FORZA ES-ES

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bilgilerimi verdim aynı şekilde banada pazartesi dönüş yapacaklarını söylediler.bakalım ne çıkcak

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Teşekkürler TURKISHWAT

Teşekkürler [Fiorex]
    Senin uçu güzergahına baktım expediadan,552 euro ve dönüş aktarmalı..Tarih değişimi ve vize reddi durumunda tüm ücret iade durumu 3 euro ya denk geliyor

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Teşekkürler TURKISHWAT

Teşekkürler [Fiorex]
    Senin yakaladığın mükemmel fiyatı alamadım malesef skyline, aynen boston gidiş new york dönüş istedim, 10 haziran gidiş 2 ekim dönüş, 645 euro dediler, dönüşü newark tan alırsak da 580 euro oluyo dediler:S
    Şirketim 550 euro fiyat vermişti sanırım onu alıcam

Bilet fiyatınız 535 EUR olarak güncellenmiştir.Ticket Service

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı __Bilal__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin yakaladığın mükemmel fiyatı alamadım malesef skyline, aynen boston gidiş new york dönüş istedim, 10 haziran gidiş 2 ekim dönüş, 645 euro dediler, dönüşü newark tan alırsak da 580 euro oluyo dediler:S
    Şirketim 550 euro fiyat vermişti sanırım onu alıcam
    Normalde bulduğunuz fiyatların daha aşağısında bir fiyat olacağına garanti verebiliyoruz çünkü kök fiyatlardan biletleri temin ediyoruz. Belirttiğin rota üzerinde yeni bir sorgulama ile yeni bir fiyat çıkarıldı ve şuanki güncel fiyat 535EU. Rezervasyonu email adresine geçmeleri için aracı kurumu bilgilendirdik.
    admin (at) turkishwat.net

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Ayrıca size firma tarafından verilen fiyatın da üstünde bizden bir fiyat almanızın sebebi erken vakitlerde acil bir fiyat istenmiş olması ve detaylı bir sorgulama yapılmadan üstün körü bir rezervasyon geçilmesidir.
    admin (at) turkishwat.net

Bilet Departmanı
    Tecrübe Puanı
    0

Canlı Destek Panelinden bize ulaşan ve eksiksiz bilgi bırakan arkadaşların en uygun fiyatlarla rezervasyonları alınıp mail adreslerine postalanmıştır. Aşırı yoğunluk nedeniyle işlemler vakit alabilmektedir. Anlayışınız için teşekkür ediyoruz.

TURKISHWAT TICKET SERVICE

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Bu sistemden bir ben yararlanamıyorum galiba:/

wyoming/jackson hole benm firma 750Euro derken,Twden 830Euro teklif geldi.Şaunda expediada 1000$'a bilet temin edilmektedir.Kfam kazan oldu

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar yardımcı olur musunuz bende almak istiyorum bilet. bana ajansım bir fiyat bile sunamadı. benim gideceğim bölgeye en yakın hava alanına bilet bulamamışlar, çalıştıkları acente yardımcı olamamış. ne yapmam gerekiyor?

Nort carolina, nags head'e gideceğim. sanırım en yakın airport elizabeth city de. burdan bilet almak istersem nereye gideceğim acente için?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı kid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yardımcı olur musunuz bende almak istiyorum bilet. bana ajansım bir fiyat bile sunamadı. benim gideceğim bölgeye en yakın hava alanına bilet bulamamışlar, çalıştıkları acente yardımcı olamamış. ne yapmam gerekiyor?

Nort carolina, nags head'e gideceğim. sanırım en yakın airport elizabeth city de. burdan bilet almak istersem nereye gideceğim acente için?
    Hangi firmayla gittiğini merak ettim doğrusu. Biraz araştırmaları gerek. Arkadaşım Norfolk Int. Airport'a gideceksin. Ordan sonrasını otobüsle devam etmen gerekiyor. Hatta sana Kill Devil Hills'e giden tarifi verebilirim. Nags Head e baya yakın. Bu rotayı takip eebilirsin. Selamlar

http://www.turkishwat.net/havalimani...debilirim.html

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

istanbul-salt lake city
    newyork-istanbul hemde direkt uçuş 715euro rezervasyon yaptırdım inşallah en yakın zamandada alıcam biletimiayrıca bu kampanyayı yapan TURKISHWAT EKİBİNE ve GEON TURİZME TEŞEKKÜRLER

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

gerçekten çok teşekkür ederim. şirketim advis, aynı fiyata daha iyi şirketlere başvurulabilirmiş, geç anladım. neyse sağlık olsun. mağdur olmayalımda. tekrardan teşekkürler. iyi ki varsınız.

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi firmayla gittiğini merak ettim doğrusu. Biraz araştırmaları gerek. Arkadaşım Norfolk Int. Airport'a gideceksin. Ordan sonrasını otobüsle devam etmen gerekiyor. Hatta sana Kill Devil Hills'e giden tarifi verebilirim. Nags Head e baya yakın. Bu rotayı takip eebilirsin. Selamlar

http://www.turkishwat.net/havalimani...debilirim.html

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

dediklerinize göre uçak fiyatları düşündügümden uyguna gelecek paylaşım için teşekkürler bende canlı destege başvurdum bakalım ne kadar gelecek

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

istanbul-salt lake city
    newyork-istanbul hemde direkt uçuş 715euro rezervasyon yaptırdım inşallah en yakın zamandada alıcam biletimiayrıca bu kampanyayı yapan TURKISHWAT EKİBİNE ve GEON TURİZME TEŞEKKÜRLER
    selamlar yeniden herkese , bende aynı bileti sormuştum pazartesi döneceklerini söylediler ve bugün görüştüm 725 euro dediler.bişey sormak istiyorum istanbul- newyork gidiş dönüş 499 euro iken sadece ekstra olarak newyork -saltlakecity gidiş için artı 225 euro vermek fazla deilmi ? bu işler nasıl yürüyo bilmiyorum ama bu kadar fazla olmamalı bence.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı cevik60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar yeniden herkese , bende aynı bileti sormuştum pazartesi döneceklerini söylediler ve bugün görüştüm 725 euro dediler.bişey sormak istiyorum istanbul- newyork gidiş dönüş 499 euro iken sadece ekstra olarak newyork -saltlakecity gidiş için artı 225 euro vermek fazla deilmi ? bu işler nasıl yürüyo bilmiyorum ama bu kadar fazla olmamalı bence.
    Uçak biletlerini bu mantıkla çözmeye çalışmak garip bir durum açıkçası..Salt Lake City dediğiniz yer ABD'nin diğer ucu ve NY'dan Ucakla 4 saate yakın bir sürede varılıyor. Bu, "Neden IST-NY ve IST-Los Angeles seferleri aynı fiyat değil" demek gibi birşey...Bilet fiyatlarını diğer arama motorlarındaki fiyatları ile kıyaslamanız daha mantıklı bir hareket olacaktır. Sevgiler..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Ayrıca arkadaşlar Canlı Destek Paneline öyle mesajlar geliyor ki, görseniz bu nasıl bir soru dememenize imkan yok "X yere bilet ne kadar" diye bir sürü arkadaşımız mesaj atmış.. Ne telefon var ne tarih var.. Sadece "bilet ne kadar?" Bu tarz mesajları maalesef cevaplayamıyoruz. Tam bilgilerinizi yollarsanız yardımcı olmaya çalışacağız. Selamlar.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Uçak biletlerini bu mantıkla çözmeye çalışmak garip bir durum açıkçası..Salt Lake City dediğiniz yer ABD'nin diğer ucu ve NY'dan Ucakla 4 saate yakın bir sürede varılıyor. Bu, "Neden IST-NY ve IST-Los Angeles seferleri aynı fiyat değil" demek gibi birşey...Bilet fiyatlarını diğer arama motorlarındaki fiyatları ile kıyaslamanız daha mantıklı bir hareket olacaktır. Sevgiler..
    dediğiniz gibi yaptım expedia dan newyork-saltlake biletine 140 dolar diyor. ist-ny gidiş dönüşü geondan bide bu bileti alsam çokmu karışık olur sizce ama daha ucuza geliyor .ne yapmalıyım kararsız kaldım .ilk defa böle işlerle uğraştığım için çok soru soruyorum kusura bakmayın .teşekkürler
    http://img819.imageshack.us/img819/9489/adszrj.png

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Karışıklık elbette olmaz. Sadece oraya ineceğin vakite ve terminallere dikkat etmen gerekir. Jetblue için Terminal 5'e geçeceksin. Ancak NY için alacağın bilet tarihine göre fiyatta değişiklik gösterecektir. Şu anda 520-600 Euro arasında fiyatlar mevcut.Yarın canlı destekten tekrar ulaş. Yardımcı olmaya çalışalım.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkür ederim yarın tekrar arıyayım bakalım ne sonuca varcam .

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Ben de alabiliyosam almak istiyorum öğrenci bileti ve sanırım geri iadeli olabiliyomuş öğrenci bileti olunca..Ohio mason a gidicem nasıl gidilir bilmiyorum.Anlayan varsa yardımcı olabilirmi.Uygun bulursam hemen alabilirim zaten.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı inek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de alabiliyosam almak istiyorum öğrenci bileti ve sanırım geri iadeli olabiliyomuş öğrenci bileti olunca..Ohio mason a gidicem nasıl gidilir bilmiyorum.Anlayan varsa yardımcı olabilirmi.Uygun bulursam hemen alabilirim zaten.
    Merhabalar,

En yakın Cincinnati Airport'a uçabilirsin. O olmazsa Cleveland'a uçarsın. Cincinnati-Mason arası 25 mil uzaklık. Canlı Destek Panelinden bilgilerini bırak. Mesai saatleri içerisinde yardımcı olalım. Selamlar.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

En yakın Cincinnati Airport'a uçabilirsin. O olmazsa Cleveland'a uçarsın. Cincinnati-Mason arası 25 mil uzaklık. Canlı Destek Panelinden bilgilerini bırak. Mesai saatleri içerisinde yardımcı olalım. Selamlar.
    canlı destek nerde?pardon

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

isim vermeyeyim ama bu uygulamadan haberim olmasa az kalsın 800 euro'ya alıyordum bileti. sağolsun TW ve anlaşmalı firma 675 euro önerdiler fiyat olarak. en kısa süred biletimi e temin edeceğim. teşekkürler TW

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ohio cincinnati için 700 euro dediler bilmiyorum pahalımı?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)