Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 121 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biletini Turkishwat'dan Alanlar (2012)

Bilet Departmanı
    Tecrübe Puanı
    0

Elbette size en uygun bileti almanız gerekir ancak dikkat etmeniz gereken biletin statüsü, koşulları ve varsa aktarma süreleridir. Turkishwat üzerinden alacağınız biletler "Öğrenci bileti" statüsünde, çoğunun dönüşü NY'dan Aktarmasız olarak gerçekleşmektedir. Tarih değişikliği aynı sınıftan yer olması koşuşuyla cezaya tabi değildir. "Yetişkin" sınıfından alacağınız biletleri çoğu 50-150 EUR arasında tarih değişikliğinde ceza yönetmeliğine sahiptirler. Bunları iyi incelemeniz gerekir.

TURKISHWAT TICKET SERVICE

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

TURKISHWAT TICKET SERVICE[/B][/QUOTE]

Benim bir sorum olacaktı. Maddi durumlar sebebiyle biletimi 20-30 nisan arası almayı planlıyorum. Acaba şimdi almak ile o zaman alma arasında fiyat farkı olur mu?

Bilet Departmanı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı azizünsalkaraman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TURKISHWAT TICKET SERVICE[/B]
    Benim bir sorum olacaktı. Maddi durumlar sebebiyle biletimi 20-30 nisan arası almayı planlıyorum. Acaba şimdi almak ile o zaman alma arasında fiyat farkı olur mu?[/QUOTE]

Elbetteki farklılık bulunacaktır. Bilet fiyatları Uçakların doluluk oranlarına ve lokasyonlara göre farklılık göstermektedir. Koltuklar doldukça özellikle öğrenci kontenjanları azalacaktır. Bununla birlikte fiyatların artmasıda kaçınılmaz. Fakat artışın ne boyutta olacağını şimdiden kestirmek güç.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

rezervasyon yaptırdım size ve bir kaç yere, sizden hariç diğer yaptırdığım rezervasyonların sahte olma olasılığı var mıdır? mağdur duruma düşebilir miyim satın aldığımda? nasıl anlarız gerçek bir bilet rezervasyonu olduğunu???

sorumu düzelttim, ifade etmek istediğim tam olarak bu tw'ye güvenimiz sonsuz
    Konu kid tarafından (26-03-2012 Saat 11:01 PM ) değiştirilmiştir.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı kid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rezervasyon yaptırdım size ve bir kaç yere, bu rezeryasyonların sahte olma olasılığı var mı? mağdur duruma düşebilir miyiz? nasıl anlarız gerçek bir bilet rezervasyonu olduğunu???
    Rezerasyon kodunu ilgili havayolu şirketini arayarak doğrulatabilirsiniz. Daha önce sahte rezervasyon olayı ile karşılaşmadık. Sonuçta bu rezervasyon. Karşılığında bir ücret ödenmemektedir ve size verilen fiyatı 48 saat süreyle garanti altında tutmayı amaçlar. Dediğim gibi rezervasyon kodunu havayolunu arayarak doğrulatabilirsiniz. Ancak bu işlemle elinize ne geçebilir onu düşünmek gerekir. Rezervasyon sahtesi yapılmaya değer birşey değildir anlatmak istediğim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

birkaç aydır staj programı için bilet arayan ve uzun zamandır bu organizasyonu bekleyen biri olarak turkishwat&geonturizm işbirliği sayesinde gerçekten de çok iyi bir fiyat aldım ve rezervasyonumu yaptırdım. )(istanbul to denver>580 euro) kolaylık tanıyan ilgili arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum..!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Nihayet bende bugün biletimin rezervasyonunu yaptırdım, ısrarla THY istedim ve sonunda biletler birazcıkta olsa ucuzladı.
    IST-JFK nonstop, THY biletimi tüm vergiler, işlem ücretleri vs dahil 650€ ya aldım.
    Tarihlerimde 10 haziran-30 eylül
    Bu süreçte sabırla bana yardımcı olan Melih arkadaşıma ve bilet organizasyonunda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim!
    Ah! küçük hokkabazlık, sefil aynalı dolap;
    Bir şapka, bir eldiven, bir maymun ve inkılap! NFK

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de tw'den biletimi alanlardanım, thy 650 euro.
    bana daha önce 800 euroya bilet satmaya çalışan şirket bu fiyatı duyunca inanamadı 'bence fiyatı bi sorgula, thy'den bu fiyat olmaz, iyi araştır' gibi şeyler söyledi.
    ama ben tw'ye güveniyorum ve bu fiyata bilet buldukları için teşekkürler ederim

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı Sukey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana daha önce 800 euroya bilet satmaya çalışan şirket bu fiyatı duyunca inanamadı 'bence fiyatı bi sorgula, thy'den bu fiyat olmaz, iyi araştır' gibi şeyler söyledi.
    Mavi Jeans'in meşhur reklamı aklıma geldi nedense.. Çok oluyoruz!
    İlk defa duymuyoruz zaten. Arkadaşlarımızın çoğu şirketlerinin tepkilerini bizlere iletiyor. Bunun nedeni birçok WAT firmasının bilet acentaları ile ortak çalışması ve bunun getirdiği ticari kaygılar. Normaldir.

@Sukey aldığın bilet Öğrenci biletidir. Vize reddinde iadesi var bununla birlikte aynı sınıfta tarih değişikliği ücretsiz. Şimdiden hayırlı yolculuklar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Sukey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hahaha banada aynısını dediler hatta alma dedilerde bana bu kadar ucuz bulamazsanız sizden alırım parasını dedim bu arada benden ucuz alanı gormedım 507 euro delta yokmu dusuren? tekrar tesekkurler tw

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

İstanbul-Washington D.C için gidiş/dönüş fiyat almak istiyorum fakat canlı destekten bir dönüş yapılmadı.Buradan cevap alabilirsem memnun olurum

Tarihler: 13/14 Haziran - 25/30 Eylül

Bilet Departmanı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Username Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbul-Washington D.C için gidiş/dönüş fiyat almak istiyorum fakat canlı destekten bir dönüş yapılmadı.Buradan cevap alabilirsem memnun olurum

Tarihler: 13/14 Haziran - 25/30 Eylül
    Tolga Bey kaydınız daha önceden var evet ama defalarca aranmanıza rağmen telefonunuz meşgule alınmış. Yada yanlış telefon bilgisi girilmiş. Bu yüzden iletişim kopmuş olabilir. Bunun dışında canlı destek panelleri sitemizdeki bazı sorunlar nedeniyle onarılıyor en kısa sürede tekrar aktif olacak.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Smile

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

@Sukey aldığın bilet Öğrenci biletidir. Vize reddinde iadesi var bununla birlikte aynı sınıfta tarih değişikliği ücretsiz. Şimdiden hayırlı yolculuklar
    teşekkürler

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

newyork gidiş dönüş 580 euro ya bilet buldum ne diyosunuz?bekliyim mi biraz daha??

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Victory Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hahaha banada aynısını dediler hatta alma dedilerde bana bu kadar ucuz bulamazsanız sizden alırım parasını dedim bu arada benden ucuz alanı gormedım 507 euro delta yokmu dusuren? tekrar tesekkurler tw

500 euro ist-jfk

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

expedia.com dan jfk ya gidiş dönüş 605 dolara aldım. almamış olanlara duyurulur

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı minesfk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    expedia.com dan jfk ya gidiş dönüş 605 dolara aldım. almamış olanlara duyurulur
    Daha önce defalarca açıkladık. Almış olduğunuz o biletin sınıfı yetişkin sınıf ve değişiklik durumunda 150EU'dan başlamak üzere cezaya tabii (Biletin özelliklerine expedia.com üzerinden bakabilirsiniz). Aynı tip bileti expedia'dan aldığınız fiyatın aşağısında yine verebiliriz. Lakin uzun vadede zararlı çıkan yine siz olursunuz.
    admin (at) turkishwat.net

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

@Victory'nin 507 EUR'a aldığı bilet aktarmasız DELTA uçuşu. Kıyaslama yapıyorsanız buna göre kıyaslamanız gerekir.

Birde shinoda zaten açıklamış durumu ama bende birkaç şey eklemek istiyorum. Bazı internet sitelerinde bu tarz düşük fiyatlar tarih aralığınıza göre karşınıza çıkabilir ancak bilet sınıfı "YETİŞKİN" dir. Dolayısı ile vize reddinde iade durumu yoktur. Ayrıca değişiklik yine @shinoda'nın dediği gibi 150 EUR civarıdır. (Adını verdiğiniz site genellikle American Airlines ve British bağlantıları veriyor çünkü) Bütün bunları göz önünde bulundurun. Israrla "o bileti istiyorum ben" diyorsanız yine bize başvurabilirsiniz çünkü aynı bileti daha uygun vermeyi taahhüt ediyoruz.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

rezerve ettirdiğim bileti sorunsuz bir şekilde aldım ve başta melih olmak üzere tüm tw&geontur ilgililerine teşekkür ederim..!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

vize gorusmem bır hallolsun inş bende buradan alacagım ya

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı kid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yardımcı olur musunuz bende almak istiyorum bilet. bana ajansım bir fiyat bile sunamadı. benim gideceğim bölgeye en yakın hava alanına bilet bulamamışlar, çalıştıkları acente yardımcı olamamış. ne yapmam gerekiyor?

Nort carolina, nags head'e gideceğim. sanırım en yakın airport elizabeth city de. burdan bilet almak istersem nereye gideceğim acente için?
    sana en yakın yer richmond taki havaalanı ordanda otobüsle gidersin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba arkadaşlar, bende biletimi Turkishwat organizasyonundan aldım ve fazlasıyla memnunum. Biletimi THY den 650 € ya aldm, IST-JFK arası 16/06-30/9 tarihlerim.
    THY nin biletlerinin indirime girmesini baya bekledim ama beklediğime değdi, diğer yerlerden daha da ucuza almış oldum biletimi. Bu süreçte bana yardımcı olan TW ekibine çok teşekkür ederim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

6 nisan vize görüşmesinden sonra hayırlısıynan burdan ayırttırıcaz bakalımm

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı seytane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 nisan vize görüşmesinden sonra hayırlısıynan burdan ayırttırıcaz bakalımm

Vize görüşmesinden öncede alabilirsin biletini.Vizeden olurda ret alırsan ödediğin tüm para kesintisiz iade edilir..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Merhaba arkadaşlar bende biletimi aldım
    İstanbul-Orlando 10 haziran gidiş
    New York- İstanbul 10 eylül dönüş 585 euro
    Emeği geçen herkese teşekkür ederm

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

air france.ı aradım az önce öğrenci bileti değişim ücretsiz doğrumudur dedim evet amerikada öğrenci iseniz bu mümkün ama değilseniz olmaz dedi air france sitedeki öğrenci 18-26 değil genç 18-24 bileti almanız gerekli dedi..
    biz hep öğrenci bileti diye konuşuyorduk bilet alan arkadaşlar arayıp bilet numaranızdan baktırın bilet durumunuza

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı gooktuug Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    air france.ı aradım az önce öğrenci bileti değişim ücretsiz doğrumudur dedim evet amerikada öğrenci iseniz bu mümkün ama değilseniz olmaz dedi air france sitedeki öğrenci 18-26 değil genç 18-24 bileti almanız gerekli dedi..
    biz hep öğrenci bileti diye konuşuyorduk bilet alan arkadaşlar arayıp bilet numaranızdan baktırın bilet durumunuza
    Aynı şekilde aynı numarayı tekrar arayıp Work and Travel programı ile J1 vizesine sahip öğrencilerin "öğrenci bileti"nden yararlanıp yararlanamayacağını sorabilirsin. 2011 sezonunda 31 yaşında olan ve Work and Travel'a katılan başka bir bireye de öğrenci bileti kesilebilmişti. Bu program için ayrılmış özel biletlerden yararlanabilme yaş sınırı 32'dir.
    admin (at) turkishwat.net

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı gooktuug Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Goktug,

Biletini bizden temin etmemiş olmana rağmen seni buraya gönderip, bunları yazmana neden olanlar kim merak ediyorum açıkçası. Maksat kafamıza takılan bir soruya yanıt aramak ise bu soru cevap yolu ile yapılabilirdi. Ancak aşağıdaki mesajının neye hizmet ettiğini çok iyi biliyorum.
    @shinoda gerekli açıklamayı yapmış ancak,

Bu bilet organizasyonuna leke sürmeye çalışanlar, öğrenciyi sömürme yolları bir anda kapanan firmalar ve şirketler durumdan çok rahatsız. Üstüne basa basa söylüyorum ve buraya tekrar yazıyorum.

Work and Travel için ABD biletlerimiz Öğrenci sınıfındadır ve aynı sınıfta değişim ücretsizdir. Vİze reddinde iadesi mevcuttur. Bununla birlikte EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ SADECE VE SADECE www.turkishwat.net'dadır.

Bilet Departmanı
    Tecrübe Puanı
    0

ABD J-1 yada F-1 vizelerine sahip bireylere 12-32 yaş aralığında öğrenci bileti temin edilebilmektedir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

canlı destek şuan c.dışı mı ? sadece mesaj gönderilebiliyor.
    I may not be totally perfect but some parts of me are excellent.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)