Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nasıl Gideceğim? İstek-Soru Başlığı

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Standart Nasıl Gideceğim? İstek-Soru Başlığı

Arkadaşlar merak ettiğiniz ulaşım yollarını öğrenmek için bu konu altına isteğinizi bırakabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede sorularınızı detaylı bir şekilde cevaplayacak ve ulaşım yolları detaylı bir şekilde yayınlanacaktır.

Havalimanından Nasıl Gideceğiz konusu mesajların ayrılması sureti ile geniş bir tabana yayılmış ve daha fazla kişiye ulaşması amaçlanmıştır.

Forumu görmek için Havalimanından Gideceğiniz Yere Ulaşım - Work and Travel

Turkishwat'ta hizmet bitmez!

İsteklerinizi bekliyoruz!

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

ben north carolina nags head'e gideceğim. buraya nasıl ulaşabilirim. öncelikle new york'a mı gitmeliyim? en kolay yol nasıl?

teşekkürler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba benim bu yaz NY dan lake george a geçmem gerekicek daha önceleri bu konudaki yazılanı okudum ama üstünden bayağı bir zaman geçmiş değişen daha alternatif gidiş yolları varsa paylaşırsan sevinirim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba, bu yaz new jersey ocean city de olacağım. new york jfk den mi gitmeliyim yoksa washington dc den mi? ve ocean city e havaalanına indikten sonra nasıl gidebilirim?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı aydinyen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba benim bu yaz NY dan lake george a geçmem gerekicek daha önceleri bu konudaki yazılanı okudum ama üstünden bayağı bir zaman geçmiş değişen daha alternatif gidiş yolları varsa paylaşırsan sevinirim
    İstanbul Edirne yolu ne zamanki izmirden geçer işte o zaman bu yazdığımız yollar geçersiz olur. verilen yolların hepsi geçerlidir. Bunları takip edebilirsiniz.

http://www.turkishwat.net/havalimani...debilirim.html

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı ivy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba, bu yaz new jersey ocean city de olacağım. new york jfk den mi gitmeliyim yoksa washington dc den mi? ve ocean city e havaalanına indikten sonra nasıl gidebilirim?
    Merhabalar,

Ny'dan Ocean City'e direkt olarak otobüs yada tren mevcut değil. Ancak Ocean City'e çok yakın bir mesafede bulunan Atlantic City'e ulaşmak mümkün. Atlantic City'e kadar gidebilir sonrasında taksiyle Ocean City'e geçebilirsiniz.

http://www.turkishwat.net/havalimani...l-giderim.html

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba ben norfolk ıntl hawalimanına ınecegım ve gıtmem gereken yer north caroline, caroline beach en kolaqy nasıl gıdebılırım acaba bılgısı olan warmı ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

mrblar . ocean city maryland a gitmek için new york dan aktarma mı yapmam gerekio?yoksa baska alternatifler vrmı tskler

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı tanerakarsu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mrblar . ocean city maryland a gitmek için new york dan aktarma mı yapmam gerekio?yoksa baska alternatifler vrmı tskler
    http://www.turkishwat.net/havalimani...l-giderim.html

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Selamlar, ben de Ocean City'ye gideceğim bu yaz. Araştırdığım kadarıyla NY'den iki şekilde ulaşabiliriz. Ocean City için NY'deki havaalanlarından direk kalkan servisler var. Bunların fiyatları 60-75 $ arasında değişiyor. Daha ayrıntılı bilgi için bu siteye bakabilirsin:

Ocean City Student Center (Araştırırsan bunun gibi birkaç şirket daha bulacağına eminim, çok inceleme fırsatım olmadı)

Bu bana pahalı gelir diyorsan ikinci bir alternatif olarak otobüsle NY'den Baltimore'a gidebilirsin. Orası da Ocean City gibi Maryland eyaletinde, çok fazla bir mesafe yok aralarında. Baltimore'dan da Ocean City'ye aktarma yapıp ulaşabilirsin.

NY-Baltimore otobüs ile ulaşım için bu firmaları kullanabilirsin:

megabus.com
    Chinatown Bus

Ayrıca eski konuları da araştırmanı öneririm, daha ayrıntılı bilgiler bulabilirsin.
    Konu rerere tarafından (08-04-2012 Saat 06:53 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar doğrumu yaptım yanlışmı yaptım bilmiyorum ama 200 euro ucuz olsun diye biletimi jfkdan aldım maine saco funtown splashtownda çalışacağım nasıl gideceğimi bir türlü bulamadım saco tarafına ulaşım yok gibi greyhoundda en yakın portland çıkıyo amtraktada çok aktarma var yardımcı olursanız çok sevinirim çaresizim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba ben norfolk havaalanında virginia beache gitmem gerekiyor ve bu konuda taxi mi yoksa otobüs mü kullanmalıyım sizce ??

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

mrb arkadaşlar ocean city /marylanda gidecegimde tam olarak nasıl gidecegimi bilmiyorum sanırım new york ve washıngton secenekleri var detaylı olarak bilgilendirirseniz sevinirm saygılar

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

mrb arkadaşlar ocean city /marylanda gidecegimde tam olarak nasıl gidecegimi bilmiyorum sanırım new york ve washıngton secenekleri var detaylı olarak bilgilendirirseniz sevinirm saygılar
    Paylaşıldı hocam.

Şurada

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhabalar,
    new york(JFK)'den New Jersey , absecon'a nasıl gidebilrim acaba?
    teşekkürler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhabalar Washington (Dulles) dan Ocean City Md'ye nasıl gidebilirim acaba? teşekkürler...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı erdemm35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar Washington (Dulles) dan Ocean City Md'ye nasıl gidebilirim acaba? teşekkürler...
    Havaalanından direkt servisle gidebilirsin. Ocean City'de "student center" varmış havaalanlarından WAT öğrencilerini topluyorlar. Gitmeden önce rezervasyon yaptırman gerekebilir, daha ayrıntılı bilgi için burayı inceleyebilirsin: Ocean City Student Center

Araştırdığım kadarıyla çoğu öğrenci bu şirketi kullanıyor ama sponsor şirketim bana başka bir alternatif daha sunmuştu, onlarla da iletişime geçebilirsin istersen, yazıyorum onu da. Airport Pick Up Reservations

Güvenli ve hızlı olmasından dolayı servisler daha çok tercih ediliyor ama otobüs firmaları da bir alternatif olabilir. Greyhound firmasının Washington’dan Ocean City’ye seferleri var bildiğim kadarıyla. Bunun dışında Megabus, Chinatown-bus firmalarını da kontrol edebilirsin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ivy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ocean cityde hangi işi yapacaksın konaklama ili ilgili haberin war mı hiç

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

mineaplisten north dakota dickinsona otobusle gidecem otobus biletini nasıl nerden almam lazım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar biz 20 Haziranda South Dakotaya gidiş biletlerimizi almak istiyorz fakat nasıl gidebiliceğimiz hakkında fikrimiz yok.Daha önce gitmiş olan arkadaşlarımız bize bir güzergah tavsiyesinde bulunursa seviniriz.Biz İstanbuldan direk Chicago'ya mı yoksa Minnesotayamı gitmeliyiz?Bi de bu iki yerde ki havalimanlarından South Dakotaya ulaşımı nasıl sağlayabiliriz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı savas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biz 20 Haziranda South Dakotaya gidiş biletlerimizi almak istiyorz fakat nasıl gidebiliceğimiz hakkında fikrimiz yok.Daha önce gitmiş olan arkadaşlarımız bize bir güzergah tavsiyesinde bulunursa seviniriz.Biz İstanbuldan direk Chicago'ya mı yoksa Minnesotayamı gitmeliyiz?Bi de bu iki yerde ki havalimanlarından South Dakotaya ulaşımı nasıl sağlayabiliriz
    IST İstanbul Atatürk - AMS Amsterdam Schiphol

AMS Amsterdam Schiphol - MSP Minneapolis St Paul

MSP Minneapolis St Paul - RAP Rapid City Regional

Skyscanner'da İstanbul'dan - Rapid City Regional ucuz uçuşlar

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Boston Logan Airport'tan Newport,RI nasıl giderim?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

New jersey wildwood a nasıl giderim ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaşlar biz bu yaz kitty hawkda çalışacağız. Normalde north carolina da ama hava alandan bizim çalışcağımız yer çok uzak kalıyormuş. Bizim virginia ya alıp ordan geçmemiz gerekiyormuş çalışacağımız yere. Her neyse biz biletleri değiştiremediğimiz için yine de north carolina da iniyoruz. Saat akşam 9 buçuk gibi. Burdan nasıl ulaşabiliriz çalışacağımız yere? önerisi olan var mı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Thumbs up

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbul Edirne yolu ne zamanki izmirden geçer işte o zaman bu yazdığımız yollar geçersiz olur. verilen yolların hepsi geçerlidir. Bunları takip edebilirsiniz.

http://www.turkishwat.net/havalimani...debilirim.html
    sun valley road ketchum ıd hangi yolu kullanırsAM DAHA avantajlı olur

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

LAX'den Orange Metrolink'e nasıl gidebilirim? Amtrak sadece sabah 08:30'da var bu iki nokta arası. Ben 16:30'da inicem, gümrük vs. derken 18:30-19:00 gibi bişeye binip gitmem gerekiyo

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Norfolk hava alanından williamsburg a nasıl gidebilirim?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaşlar ben thy'den istanbuldan new yorka ucuz bir bilet buldum ve hemen aldım ama oradan south dakotaya geçmem lazım nasıl bir yol izleyebilirim bilgisi olan var mı ??

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı smmyrna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar ben thy'den istanbuldan new yorka ucuz bir bilet buldum ve hemen aldım ama oradan south dakotaya geçmem lazım nasıl bir yol izleyebilirim bilgisi olan var mı ??
    arkadaşım ucuz diye JFK ye bilet alırken haritadan south dakota ya baksaydın bi keşke. 500 dolar da JFK den south dakota uçağıdır heralde veya tren falan olabilir tam bilmiyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

işim bittikten sonra dönüşte new yorka gidip ordan uçmaktı planım gidişide ucuza bulunca atladım tren falan vardır diye duymuştum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)