Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aerobilet.com

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart Aerobilet.com

Arkadaşlar siteyi bugün tesadüfen hürriyet gazetesinin arka sayfasında gördüm,adamlar tam sayfa ilan vermiş.Siteye bi göz atıyım dedim,şuan istanbuldan gidiş-dönüş 1100-1200-1300 tl civarında tek aktarmalı biletler var(genelde swiss airlines ağırlıklı uçuslar,ama fazla sayıda united ve american airlines'da var.).Siz yinede siteye iyice bi göz atın,sanmıyorum ama belki bi katakuli olabilir Ama katakuli yapacak adamda heralde hürriyete tam sayfa ilan veremez.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

adamlar piyasaya hızlı girdi bi ara üye olanlara 100 tl veriyorlardı şimdide üye yaptığın adam başına 10 tl veriyorlar forum sitelerinde felan millet deli gibi birbirini uye yapıyor
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

valla fiyatlarıda çok uygun,hem farklı varyasyonlara sahip hava yolu şirketleriyle çalışıolar.Expediada genelde belli başlı şirketler var ama bunlarda baya çeşitli .

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

1070 tl swissair ile gayet uygun 500$lık ba biletlerinden sonra

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

10 Haziran-10 Eylul, Ist-NY 495 Euro.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı hellguard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1070 tl swissair ile gayet uygun 500$lık ba biletlerinden sonra
    1070 nerden nereye hacı ist new yorkmu ?
    FORZA ES-ES

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

çok uygun fiyatlar Ama İzmirde başlayan bütün uçuşları 2 aktarma gösteriyor

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı egeofficer08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok uygun fiyatlar Ama İzmirde başlayan bütün uçuşları 2 aktarma gösteriyor
    +1 istanbul aktarması var çünkü. direk izmir çıkışlı yok diye biliyorum ama yanıltmışta olmıyım ?!?
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı skyline26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1070 nerden nereye hacı ist new yorkmu ?
    evet ist-nyc
    ayrıntıya girmeden sallama tarihlerle baktım yaz aylarından.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

+1 istanbul aktarması var çünkü. direk izmir çıkışlı yok diye biliyorum ama yanıltmışta olmıyım ?!?
    İzmir'den bir kaç firma direkt Avrupa'ya uçuş düzenliyor:Lufthansa,Sun Express ve Pegasus ve Turkish Airlines.Ama olay bu değil,sitede İzmir-JFK olarak arama yaptığında Lufthansa menşeyli uçuşlarda İzmir-FRANKURT aktarmalı uçuş var.Esas problem,Frankurt'tan direk Amerika'ya gitmiyor,gereksiz yere avrupada bir aktarma daha yapıyor

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

İzmir'den bir kaç firma direkt Avrupa'ya uçuş düzenliyor:Lufthansa,Sun Express ve Pegasus ve Turkish Airlines.Ama olay bu değil,sitede İzmir-JFK olarak arama yaptığında Lufthansa menşeyli uçuşlarda İzmir-FRANKURT aktarmalı uçuş var.Esas problem,Frankurt'tan direk Amerika'ya gitmiyor,gereksiz yere avrupada bir aktarma daha yapıyor
    hmm anladım şimdi. delta, klm ve airfrance'ın frankfurt'tan jfk'ya direk uçuşları var. yukarda yazdıgın izmir çıkışlı avrupaya giden havayollarının yok. bunun sebebi budur diye tahmin ediyorum. sana tavsiyem adb-ist-jfk bilet alternatifini değerlendirmen. adb-ist uçuşları ayt-ist uçuşlarından pahalı biraz ama istanbul çıkışlı uçuşlar en uygunu yurt dışı için.

bilet tercihini yaparken bunu da göz önune alırsan daha karlı olabilir. İstanbulda kalma şansın varsa 1 gece erken git mesela otobusle vs. çok daha karlı olur bence
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

super ya harbi 1071 tl 10 haziran 10 eylul :S ama nalet olsun işde tarihler uygun deil
    FORZA ES-ES

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Tarihler uygun olsa ilaç gibi gelecek Bende kendi tarihlerim dahilinde en ucuz 1197 tl ye buluyorum.Nasıl bu kadar ucuz oluyor ya?Şuan expedia'da bile bu kadar ucuz değil biletler.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bana hem uyuyo hem de çok uygun fiyatlar ama daha vizeye girmedim ne yapmalıyım yaa ne zamana kadar sürer bu kampanya acaba

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Tarihler uygun olsa ilaç gibi gelecek Bende kendi tarihlerim dahilinde en ucuz 1197 tl ye buluyorum.Nasıl bu kadar ucuz oluyor ya?Şuan expedia'da bile bu kadar ucuz değil biletler.
    yok hacı ucuz united airline se bakarsan 677 dolar veya expedia dan arastırdıgında 670 680 arası bıletler cıkar bikaçtane yani bu aralıklarda pek bi fark yok ama işde arkadasını getırırsen 10 tl gıbı bı kıyakları var 15 20 arkadasını uye etsen ozaman gayet ucuz olur bılet fıyatıda
    FORZA ES-ES

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı yavru_penguen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana hem uyuyo hem de çok uygun fiyatlar ama daha vizeye girmedim ne yapmalıyım yaa ne zamana kadar sürer bu kampanya acaba
    kendinden eminsen al penguen emın deılsen hic bulasma vize konusundan basediyorum bu arada

ben ds 2019 belgemi bekliyorum gelse direk vize demeden alıcam biletimi okadar kararttım gozumu zaten vize alamazsak butun paraları geri alıcaz ucak biletindende artık 100 150 dolar kesilsin

ama eğer esnek biletler var ama bunalrda 200 300 dolar deişiyo firmadan firmaya pahalıdırlar. ama tarih deişikliğinde veya iptal durumunda magdur olmuyosun

ii düşün ii karar ver
    FORZA ES-ES

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Sitede fiyatlar genel olarak zaten ucuz.Ne zaman gireceksin vize görüşmesine?

yok hacı ucuz united airline se bakarsan 677 dolar veya expedia dan arastırdıgında 670 680 arası bıletler cıkar bikaçtane yani bu aralıklarda pek bi fark yok ama işde arkadasını getırırsen 10 tl gıbı bı kıyakları var 15 20 arkadasını uye etsen ozaman gayet ucuz olur bılet fıyatıda
    Valla şuanki sınıf arklarımın hepsini üye yapsam 200 liranın üstünde bir para yapıyo.Anne,baba,hala teyze dayı derken biletin bedavaya getirilmesine kadar uzar bu süreç

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Sitede fiyatlar genel olarak zaten ucuz.Ne zaman gireceksin vize görüşmesine?

Valla şuanki sınıf arklarımın hepsini üye yapsam 200 liranın üstünde bir para yapıyo.Anne,baba,hala teyze dayı derken biletin bedavaya getirilmesine kadar uzar bu süreç
    hacı nerden yapılıyor bu uyelik o secenegi bulamadım ben bi turlu biliyo musun sen ?
    FORZA ES-ES

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

hacı nerden yapılıyor bu uyelik o secenegi bulamadım ben bi turlu biliyo musun sen ?
    Üyelik için sayfanın sağ üst tarafında yan yana üye girişi ve ve üye ol seçenekleri var.Oradan üye oluyosun ama arkadaş üye etmenin nasıl bir şey olduğunu bilmiyorum.Kurcala biraz bulursun

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

10 Haziran-9 Eylul
    Istanbul-NY (Aktarmasiz)
    605$= 1088 TL.
    Expedia.com
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 Haziran-9 Eylul
    Istanbul-NY (Aktarmasiz)
    605$= 1088 TL.
    Expedia.com
    break mukemmel fiyatta ah işde o tarihler
    FORZA ES-ES

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaşlar ben burdan davet ediorum ama davet ettiğim adrese mail gitmiyo davet olayı nasıl oluyor

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

hmm anladım şimdi. delta, klm ve airfrance'ın frankfurt'tan jfk'ya direk uçuşları var. yukarda yazdıgın izmir çıkışlı avrupaya giden havayollarının yok. bunun sebebi budur diye tahmin ediyorum. sana tavsiyem adb-ist-jfk bilet alternatifini değerlendirmen. adb-ist uçuşları ayt-ist uçuşlarından pahalı biraz ama istanbul çıkışlı uçuşlar en uygunu yurt dışı için.

bilet tercihini yaparken bunu da göz önune alırsan daha karlı olabilir. İstanbulda kalma şansın varsa 1 gece erken git mesela otobusle vs. çok daha karlı olur bence
    Büyük ihtimalle ist-jfk ve jfk istanbul alıcam,izmir uçağınıda ayrı thy veya pegasustan alırım,bunu hesapladım ve daha ucuza geliyo.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı speedy_55_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben burdan davet ediorum ama davet ettiğim adrese mail gitmiyo davet olayı nasıl oluyor
    Arkadaş davet etme kampanyası biteli bikaç gün oldu o yüzden mail gitmiyordur davet ettiklerine.

@Ege bi sorum olucak, bu sitede multi city seçeneği yok gidişi farklı dönüşü farklı yerlerden seçemiyoruz yani. gidiş ve dönüşü ayrı seçtiğimizde de fiyatın ne kadar pahalıya geldiği açık önerin var mı

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Arkadaşlar çok önemli bir konu olması dolayısı ile yazdıklarımı buraya da kopyalıyorum. aklınızda bulunsun.

Unutmamak gerekir ki uçak biletinin salt fiyatını araştırmak "Uygun bileti yakalamak" açısından yeterli değildir.
    Araştırdığınız biletin aktarma süresi, bagaj kuralları ve en önemlisi tarih değişikliğinde ceza ücreti değişkenlerini göz önüne alınız. Şu anda internet üzerinden araştırdığınız biletlerin çoğu "Yetişkin bileti" kategorisinde yer almakta ve havayolu şirketine göre 50-200$ arasında tarih değişikliğinde ceza yönetmeliğine sahip. Turkishwat'ın sizlere sunacağı biletler "öğrenci bileti" kategorisinde yer alıyor ve ilk değişimleri aynı sınıfta yer olması halinde ücretsiz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks