Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 135 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wyoming/Güncel

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

orada olmadan 2 hafta önce haber ver dedi bana sara borrow belki ondan sana daha cevap yazmamıştır. şirketin bana sağladığı hat orada çekmiyormuş netten baktım, dünya telekomun bi hattı galiba. siz bu telefon konusunda ne yapıcaksınız bilgi verirseniz sevinirim.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı erdoganeser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orada olmadan 2 hafta önce haber ver dedi bana sara borrow belki ondan sana daha cevap yazmamıştır. şirketin bana sağladığı hat orada çekmiyormuş netten baktım, dünya telekomun bi hattı galiba. siz bu telefon konusunda ne yapıcaksınız bilgi verirseniz sevinirim.
    hangi şirket? Banada hat verdiler bakmadım ama çekip çekmediğine. ben çok emin değilim bu telefon işinden birçok kişi farklı kartlar soyluyor. olmadı ordan bir hat alıcam. türkiyedende yurdışı arama kartlarından götürmeyi düşünüyorum.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Sizi ordan almaları için uçak biletinizi atın,ben öyle yaptım,hemen cevap verdi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı megacracker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizi ordan almaları için uçak biletinizi atın,ben öyle yaptım,hemen cevap verdi
    bende ucak biletimi aldim cok oldu alali mesajda biletin ilgili yerlerini de kopyala yapistir yaptim ama cevap atmadi.sen ne yazmistin bide senin yolladigin gibi mail atayim. olmadi telle arayacagim artik.telefon icin bende at&t dunya wat anlasmali hatti aldim.orada cekip cekmedigine bakmadim pek dert etmiyorum ya bisekil care bulunur.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bide direk saraborows a mi mail attin?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

at t hattı çekmiyo arkadaşlar ben baktım. geçen sene gidenlerede sordum çekmiyomuş yani.ben bu arada salt lake airporta gidicem ordam wyominge geçicem nası olucak bilmiyorum. sizler hangi havaalanına gidiceksiniz? jackson havaalanı pahalı olduğu için salt lake aldım ben.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben Jackson hole havaalanina gidiyorum ama salt laketen de otobusle jackson a ulasim var diye okumustum.Wyoming, Jackson – Seyahatname bu linkte adam bahsetmis ulasim hakkinda oku istersen

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı hostler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben Jackson hole havaalanina gidiyorum ama salt laketen de otobusle jackson a ulasim var diye okumustum.Wyoming, Jackson – Seyahatname bu linkte adam bahsetmis ulasim hakkinda oku istersen
    hello,can you pick me up?I will be there at ....
    here is my flight informations.
    ...
    yazıp bileti kopyaladım.Başlığına da arrival falan yazdım.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende ayni seyleri yazdim asagi yukari.Gormedi heralde bidaha atayim bugn bari.sagolasin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba ben de 19 haziran da jakson lake lodge da çalışacağım .işim ise Laundry yazıyor bir bilgisi olan varmı bu iş hakkın da.Teşekkürler

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı salihzor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba ben de 19 haziran da jakson lake lodge da çalışacağım .işim ise Laundry yazıyor bir bilgisi olan varmı bu iş hakkın da.Teşekkürler
    tam bilgim yok ama laundry camasirhane olarak geciyo .. ben housekeeper olarak calismistim ve arada laundry de calisiyordum . carsaf havlu yatak ortuleri yastik kiliflari yastiklar vb seylerin yikanmasi kurutmasi katlanmasi tarzi seyler yapiliyodu . ama daha onceden ayrica laundry de calismak icin giden gormedim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar siz internetten GTLC ye kayıt yaptınızmı. sara barrowun yolladığı belgelerden biride bununla ilgiliydi internetten işçi olarak kayıt felan yapıyoruz galiba ama ben yapmadım bi sorun olurmu acaba siz yaptınızmı ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar siz internetten GTLC ye kayıt yaptınızmı. sara barrowun yolladığı belgelerden biride bununla ilgiliydi internetten işçi olarak kayıt felan yapıyoruz galiba ama ben yapmadım bi sorun olurmu acaba siz yaptınızmı ?
    steps to appy diye bi dosya vardı ordan bir linke girip bir çok şey doldurdum profil tarzı bir şey yapılıyordu. bir o vardı bide 2 sayfa çıktı yapıp imzalayıp taratıp gönderdim 2 tane dosyada çıktı yapılıp amerikaya giderken götürecektik bana başka bir dosya gelmedi.dediğin steps to appy mi?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynen ben o steps to apply kısmını doldurmadım sıkıntı olmaz heralde yaa. diğer 2 sayfalık kısımı bende imzalayıp yolladım ama sadece bi sayfasına imza atılıyodu onu yolladım tamam dedi sara.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sen kaçında gidiyosun belki aynı uçaktayızdır

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sen kaçında gidiyosun belki aynı uçaktayızdır
    ben sara barrow a mail atmiştim kesin doldur dedi bana bende doldurdum biitincede bana mail attı tamamdır teşekkürler diye. 24 unde gidiyorum ben bayagı geç. sen?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben 17 sinde gidiyorum. internneten yaptığın işler içinmi kesin doldur dedi.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben 17 sinde gidiyorum. internneten yaptığın işler içinmi kesin doldur dedi.
    evet kesinlikle yapmalısın dedi. yap bence şansa bırakma sen tam olrak nerde çalışıcaksın?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben profil oluşturdum ama bilgileri felan girmedim onlarıda halledim o zman.
    sözleşmemde yazan adres şu vail resort grand teton lodge company 5 miles north of moran junction on highway 89

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

netteki bölümleri doldururken referans kısmına ne yazdın mecbur doldurulması gerek ama ne yazıcam bilmiyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

netteki bölümleri doldururken referans kısmına ne yazdın mecbur doldurulması gerek ama ne yazıcam bilmiyorum
    3 referans vermen lazım mış bende türkiyede şirketi olan ve tanıdığım kişileri yazdım. sende ole tanıdıklarını yaz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tmm hallettim. sen iş seçtin mi peki iş ara seçeneği var ona gerek yok heralde

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tmm hallettim. sen iş seçtin mi peki iş ara seçeneği var ona gerek yok heralde
    yok seçeceksin sanırım 5 taneydi oda bi sorun olması durumunda geçerli sanırım işler. ben 5 tane hepside gene grand teton company de seçtim.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dostlar öyle iş listesine bakınıyordum burasını buldum Vail Resorts Grand Teton Lodge Company 2012 de gidenlerin görüşünü alabilir miyim nasıldı ne ettınız memnun kaldınız mı buradan? türkü cokmuydu mesela

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaşlar
    arkadaşımla ben bu yıl self olarak jackson Wyoming de iş bulduk. yorumları okudum ama genellikle gitmeden önceki yazılar var. küçük bi yer son 20 gün gezmek için paramız birikir diye gitmeyi düşünüyoruz. siz ne dersiniz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaşlar benim de wyomimge gitme durumum var. Lander da bir hotelde housekeepeng lik işi olabilir.saatlik 7.25 + tip .sizce nasıl ? Aslında biraz kafa dinlemek ve para biriktirmek için burayı tercih ediyorum,umarım para biriktirme kısmında pek sıkıntı olmaz.Genelde herkes jackson hole dan bahsetmiş,sanrırım Lander pek büyük bir bölge değil. Burası hakkında bilginiz var mı ?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı turambar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar benim de wyomimge gitme durumum var. Lander da bir hotelde housekeepeng lik işi olabilir.saatlik 7.25 + tip .sizce nasıl ? Aslında biraz kafa dinlemek ve para biriktirmek için burayı tercih ediyorum,umarım para biriktirme kısmında pek sıkıntı olmaz.Genelde herkes jackson hole dan bahsetmiş,sanrırım Lander pek büyük bir bölge değil. Burası hakkında bilginiz var mı ?
    Saat ücreti düşük.Tip var ama saati 9 + tip olan housekeeping işleride var.Para biriktirmek için gideceksen yanlış seçim olur.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aslıda wyomingde çok para harcama şansım olmadığından burayı tercih etmeyi düşündüm. Dün grand canyondan bir iş vardı,yine housekeepeng lik. Saati 7.8 ve kalacak yer, 3 öğün yemek içinde haftalık 85 dolardı.Bu işi reddettim çünkü arizona bölgesi hakkında pek de kesin bilgiler yoktu ve çok kişi gitmemişti. Kaçan balık büyük olmamıştır umarım.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Önüne daha fırsat çıkabilir.İş fuarları olacaktır daha.Saat ücreti 8 ve üstüne bakmaya çalış.Birde vazgeçtiğin işin konaklaması 65$ ve 3 öğün yemeği varmış.Bunlarda saat ücreti kadar önemli şeyler.Eğer para biriktireyim diyosan overtime veren yada 2. iş bulabileceğin yerlere git.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

İş için bir görüşme ayarlandıktan sonra ve iş verenle görüştükten sonra o işi reddetmek sanırım danışman firma tarafından pek hoş karşılanmıyor.O iş verenin bir daha kendileriyle iş yapmayı kabul etmediğini ve zarara uğradıklarını söylüyorlar. Bu doğru mu, yoksa öğrencileri bir yere çarçabuk kapaklamak için yapılan bir şey mi ? Çünkü bizim isteklerimizi pek de umursadıklarını sanmıyorum.İmza atılıp öğrenci çantada keklik olarak gözüktükten sonra ,yeni ''müşterileri avlamaya'' odaklanıyorlar.Ve herhangi bir iş onlar için önemli değil yeter ki öncekiler bir an önce bir iş seçsin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)