Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: OHİO MASON (apple bee)

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Cool OHİO MASON (apple bee)

Arkadaşlar burayı bilen varmı?ilk kez gidicem apple bee de çalışıcam.35 sat çalışma sati verdiler.Ama şehir konusunda en ufak bi fikrim yok.İnternetten biraz inceledim ama doğru düzgün bilgi bulamadım.Kasaba gibi biyer.SIKILMAK İSTEMİYORUMMMM :S :S :S

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı inek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar burayı bilen varmı?ilk kez gidicem apple bee de çalışıcam.35 sat çalışma sati verdiler.Ama şehir konusunda en ufak bi fikrim yok.İnternetten biraz inceledim ama doğru düzgün bilgi bulamadım.Kasaba gibi biyer.SIKILMAK İSTEMİYORUMMMM :S :S :S
    ben de hiç duymamıştım orayı ohioda yaşayan amerikalı bir arkadaşıma sordum tepkisini aynen yazıyorum "?Mason !!! ?? Not sure??" ardından bildiğim kadarıyla cincinnati taraflarında küçük bi yer dedim yine yazıyorum tepkisini "I see... Cincinnati is sweet!!" hayal kırıklığına uğra istemem galiba sessiz sakin bi yer ama şöyle düşün sessiz sakin küçük yerler daha güvenlidir ve iyi para biriktirirsin bak cincinatiye yakın olmasıda bir avantaj orda bulunmadım ama orda okuyan arkadaşlarım oranın güzel olduğunu söylemişti.bence değerlendir parası iyiyse git araba kiralar sıkıldığında cincinati clevland falan gezersin orda benzinde arabada ucuz

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı ceyda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de hiç duymamıştım orayı ohioda yaşayan amerikalı bir arkadaşıma sordum tepkisini aynen yazıyorum "?Mason !!! ?? Not sure??" ardından bildiğim kadarıyla cincinnati taraflarında küçük bi yer dedim yine yazıyorum tepkisini "I see... Cincinnati is sweet!!" hayal kırıklığına uğra istemem galiba sessiz sakin bi yer ama şöyle düşün sessiz sakin küçük yerler daha güvenlidir ve iyi para biriktirirsin bak cincinatiye yakın olmasıda bir avantaj orda bulunmadım ama orda okuyan arkadaşlarım oranın güzel olduğunu söylemişti.bence değerlendir parası iyiyse git araba kiralar sıkıldığında cincinati clevland falan gezersin orda benzinde arabada ucuz

Aslında çok bi beklentim yok.inglizce ve para öncelikli hedefim.Gerisin fazla yormuyo kafamı.Para biriktirip son ay iyi bi tatil yapılabilir ama dediğin gibi.Neyse bu dakikadan sonra yapıcak bişey yok.Ne kadar kötü olabilirki Kaş gibi biyer sanırım orası.Gnelde emekliler ve sakinler.Gençler yok evet bu bi sorun benim için. ) sağol ilgin için yine bi detay aytrıntı yakalarsan yazarsın bende öğrenirim.Thanks

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ingilizce ve para öncelikli hedefin ise bence ohio güzel bi yer yani sessiz sakin ve güvenli.hiç belli olmaz belkide çok eğlenirsin ön yargılı gitme tatil planalrınıda son bir aya erteleyip 2 3 ayını sadece çalışarak harcama eğlenmenede bak bir yandan , bol bol arkadaş edin güzel zaman geçir iyi watlar şimdiden

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

teşekkür ederim sanada ..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)