Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ohio cedar point!!!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart ohio cedar point!!!

slm arkadaslar bu yaz buyuk ihtimal cedar pointte caliscam daha once bu yerde calisan veya bilgisi olan war mi acaba?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben zaten o linklere bakmistim ama pek aradigimi bulamamistim daha cok gitmis biri wardir die diye acmistim konuyu ins buluruz

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart slm

cedarpointte geöen sene benim arkadaşlarım öalışdı bende bu sene başvurdum aynı yere ohio caderpointte bakalım iş fuarında belli olacak dostum bildiklerimi aktarayım çok disiplinli bir yermiş 5 dk lik bile izin vermiyorlarmış birazda kalacak yerler çok temiz değilmiş çok fazla türk varmış 150 yakın wat öğrencisi hariç. bende kararsızım gitsem mi gitmesem mi ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bnde arklar bugun cedar pointten iş baswurumu yapıcam..bnce arklar amerıkay gıttımıze degmelı..cok calısmak gereksede sonucta gorulmeye deger bı buyuklukte eglence parkı...hıc olmadı google dan cedar point in sıtesıne gırın..buyuleyıcı=) tabı bu kadar konusuorum ama arklar bnde tek basıma gıdıorum nası bı cesaret ettım bnde anlamadım=))

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı katzem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bnde arklar bugun cedar pointten iş baswurumu yapıcam..bnce arklar amerıkay gıttımıze degmelı..cok calısmak gereksede sonucta gorulmeye deger bı buyuklukte eglence parkı...hıc olmadı google dan cedar point in sıtesıne gırın..buyuleyıcı=) tabı bu kadar konusuorum ama arklar bnde tek basıma gıdıorum nası bı cesaret ettım bnde anlamadım=))
    tek gidiyorsun ama katzem orada tek olmazsın çok türk olduğu için yinede büyük cesaret kutlarım seni

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı soniverson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tek gidiyorsun ama katzem orada tek olmazsın çok türk olduğu için yinede büyük cesaret kutlarım seni
    tesekkür ettim=)) göricez işte=) macera deılmı işte hadı bakalım=))

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende cedar pointte olcam 22 haziranda...
    umarım gittiğimize değer

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkaşlar bende 15haziranda uçaga biniyorum...bilgi paylaşmak isteyenleri bekliyorum....extreme_cnsy

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

şu üsteki mesajı 3 ay önce yazmıstım )

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı cnsy5 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu üsteki mesajı 3 ay önce yazmıstım )
    Şimdi böyle ağır abi takılıyosun ama o zamanlar deli gibi heyecanlıymışsın valla hahahah

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

tabi kardeş ya ne günlerdi o günler...ingilizcemede çok güvvenmiyordum...şimdi allaha şükür derdimizi anlatabiliyoruz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar ben cedar pointte gittim sorularınız bekliyorum..

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Ne kadar kazandin ?
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

4,867.89 dolar elime gecen para 853 saatlik yogun bi calısmadan sonra. fakat buna ek olarak işime duzenli olarak gittigim ve diger konulardada herhangi bir aksaklıgım olmadıgı icin bu calısma suresine karsılık bonusum birikti 305 dolar onu daha almadım ama birde orda odemis oldugum vergileri geri alıcam oda 600 dolar gibi bir sey. bunaları bir araya getirirsek:5800 gibi bir sey oluyo galiba.konaklama ucretim buna dahil.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı gnothicayton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4,867.89 dolar elime gecen para 853 saatlik yogun bi calısmadan sonra. fakat buna ek olarak işime duzenli olarak gittigim ve diger konulardada herhangi bir aksaklıgım olmadıgı icin bu calısma suresine karsılık bonusum birikti 305 dolar onu daha almadım ama birde orda odemis oldugum vergileri geri alıcam oda 600 dolar gibi bir sey. bunaları bir araya getirirsek:5800 gibi bir sey oluyo galiba.konaklama ucretim buna dahil.
    bende bu sene cedarı düşünmeye başladım sen baya calışmışsın haftada kaç saat çalıştın yanı toplamda 12 hafta çalıştın mı yoksa daha erken fln mı çıktın bide kalıcak yer konusunda sıkıntı var demişti bi arkadaşım kaldıgın yer hakkında bilgi verebilirsen sevinirim şimdiden teşekkürler

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benimde son paychek 5700 $...günde 12 saat...haftada 72 saat..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı hakanocal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    allah bereket versin..
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı zeffix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende bu sene cedarı düşünmeye başladım sen baya calışmışsın haftada kaç saat çalıştın yanı toplamda 12 hafta çalıştın mı yoksa daha erken fln mı çıktın bide kalıcak yer konusunda sıkıntı var demişti bi arkadaşım kaldıgın yer hakkında bilgi verebilirsen sevinirim şimdiden teşekkürler
    Alıntı hakanocal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @zeffix
    Eger is sozlesmesi bulsam hic dusunmem giderim Ohio 'ya .

@hakanocal
    New York 'ta iyi kazanmissin ya .

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Arkadaslar 2008 yazı cedar point te calısmıs biri olarak bende biraz yorum yapayım. cedar point dünyada görüp görebileceginiz Türkiyede görmenin imkanı olmadıgı kdar guzel bir park... Ama eglenmeye gelenler iicin. calısanlar icin artı ve eksilerine gelince ..... önce artılarından baslayayım ..en buyuk artısı konaklama ucretinin genele gore cok cok ucuz olması. haftalık 16 ve 30 dolarlık secenkler var 30 dolarlık olanlarda klima vs imkanları var ve daha temiz. 16 dolarlık olanlarda ise sadece yatak dolap var o kdar:s konfor beklerseniz inanılmaz hayal kırıklıgına ugrarsınız.ben ride host olarak calısmıtım power tower da gunluk 12 13 saat ortalama ile calısıyordum. kazanmak icin gideceklere tavsiyem sweep yada ride host olmaları. sakın kodakcı olmayın kazamassınız. eksilerine gelince bi kere ilk indiginiz anda burası nasıl amerika yoksa bizi baska bi yeremi getirdiler die dusuneceksiniz. ve ilk kez chicagoyu veya baska bir yeri görene kadar burası nasıl amerika diyeceksiniz. park dısında pek fazla bi etkinlik olmaması bunalıma sokacak ama ortama alısınca hoslanmaya baslıyacagınız bir park.ozellikle merak ettginiz sorularınız varsa severek cevaplarım arkadslar

Tecrübe Puanı
    10

Job fairda isverenle konustun mu ? Yoksa direkt olarak sirketinle mi temesa gectin ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben 2008 de cedar pointe gitmiştim. job fair le gittim. job fairde aldığın işler daha garnti işlerdir çünkü direk iş sözleşmesini orada imzalıyorsun.nasipse 2009 da tekrar cedar dayım.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Thumbs up

Alıntı raptors Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar 2008 yazı cedar point te calısmıs biri olarak bende biraz yorum yapayım. cedar point dünyada görüp görebileceginiz Türkiyede görmenin imkanı olmadıgı kdar guzel bir park... Ama eglenmeye gelenler iicin. calısanlar icin artı ve eksilerine gelince ..... önce artılarından baslayayım ..en buyuk artısı konaklama ucretinin genele gore cok cok ucuz olması. haftalık 16 ve 30 dolarlık secenkler var 30 dolarlık olanlarda klima vs imkanları var ve daha temiz. 16 dolarlık olanlarda ise sadece yatak dolap var o kdar:s konfor beklerseniz inanılmaz hayal kırıklıgına ugrarsınız.ben ride host olarak calısmıtım power tower da gunluk 12 13 saat ortalama ile calısıyordum. kazanmak icin gideceklere tavsiyem sweep yada ride host olmaları. sakın kodakcı olmayın kazamassınız. eksilerine gelince bi kere ilk indiginiz anda burası nasıl amerika yoksa bizi baska bi yeremi getirdiler die dusuneceksiniz. ve ilk kez chicagoyu veya baska bir yeri görene kadar burası nasıl amerika diyeceksiniz. park dısında pek fazla bi etkinlik olmaması bunalıma sokacak ama ortama alısınca hoslanmaya baslıyacagınız bir park.ozellikle merak ettginiz sorularınız varsa severek cevaplarım arkadslar

Abi anlattın anlatacaklarını işte daha ne olsun? Allah razı olsun senden. Sweep oldum iş kalmadığı için biraz tereddütlüydüm ama şimdi mutluyum sayende.
    FOREVER TCDD Smile For AMTRAK
    CEDAR POINT RESMI E-MAIL: international@cedarpoint.com

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı el_edebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi anlattın anlatacaklarını işte daha ne olsun? Allah razı olsun senden. Sweep oldum iş kalmadığı için biraz tereddütlüydüm ama şimdi mutluyum sayende.
    nerden nereye....Sweep gittim Ride Host geldim Bir daha gideceğim inşallah. maXair'de çalışmak istiyorum ama kısmet...Nereye verirlerse...
    FOREVER TCDD Smile For AMTRAK
    CEDAR POINT RESMI E-MAIL: international@cedarpoint.com

Araştırmacı Watçı HakaN84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

arkadslar cedar point e nasil girdiginizi hangi firma yardimiyla girdiginizi soylermisiniz. bende bu sene gitmek istiyorum ama 1.5 aydır firma firma geziyorum bi turlu karar vermeedim zaten. en buyuk belam bu.. bu cedar point sanırım jobfairlere geliyor diye duydum ama tam bi bilgim yok :S yardımcı olan arkadaslara simdiden cok tesekkr ederm.. (buraya gidecek olan veya dusunen arkadslar bana msj atabilrlerse onlara msn i veririm daha uzun konusuruz) tskler tekrar..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

hakan ben de bu yaz cedar point i düşÃ¼nüyorum araştırmalarını paylaşırsan sevinirim

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Ben buldum arkadaşlar uzun bir uğraş sonucu türkiyede 3 firma gönderiyor sanırım.P.M atın bana anlatayım Yada beraber yazılırız indirim olur. Ben bu haftay veya önümüzdeki hafta yazılmayı planlıyorum.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ciee nin sponsor oldugu firmalar gönderir cedara cedar point yardım hattı başlıklı konuda bence aradgınız şeyleri daha ii bulursunuz ordaki neredeyse 10 kişi ztn bu yaz ordaydık birisi konaklama ile alakalı bişi demiş ama ben hem 30 dolarlıkta hem 16 dolarlıkta kaldım konfor olarak aradıgınız şey çok uçuk diilse hiç bir fark yok kız yurdundadayım ve çok temizdi çnkü temizlik işlerinide wat ögrencilerine yaptırıyorlar herkes extra iş istediği için sürekli bir temizlik faaliyeti var yurtta erkek yurtlarının tuvaletleri fln çok tmeiz diil sanıyorum odaları ztn siz temizliosunz 30 dolarlıkta etra olarak klima var daha geniş tv var 16 dolarlıkta tv odası var inetrnet var heleki benden tavsiyr 191 numaralı odada kalırsanız internet çekiyor hatta bir tek orda çekiyor internet kız yurdunda sanıyorum.benim odamdıda:P ben burdan giderken türklerle iç içe olmamak gibi bir arzum yoktu dolayısı ile 16 dolarlık yurt bu bakımdanda bana göreydi bütün türkler bu yurtlarda kalıyordu 30 dolarlıkta sanıyorum 6 türk vardı toplamda 3 ünün arabası vardı yani gece gitmek sorun olmuyordu 12 bucuktan sonra sanıyorum servis yok zaten yürümek yasak o yolda benim fikrim parkın içindeki yurtta kalmanız ama dışarıdaki yurtta yani pahalı olanda:d yapıcak activite daha fazla etrafında gidilcek yerler var louis fln mc donalds iş de bulabilirsiniz mc de çok rahat. nolursa olsun ben parkın içindeki yurdu tavsiye ederim açıkçası.aklıma başka bişi gelmio ben geçen sene tek gitmenin eşiğindeydim sonra iki arkadaşla gittik ama sadece aynı uçaga bindik diebilirm iş sonrası gezmeler ya da iş esnası gezmelerde hiç beraber diildik yani tek gitmenin ne demek oldugunu çok iyi bilirim bir kız olarak başta ürkmüştüm bu nedenle isteidğiniz kadar soru sorabilirsiniz kafanıza takılan herşey:d

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

peki istediğimiz kadar çalışabilrmiyiz günde wede overtime varmıdır ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı jebacbig Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki istediğimiz kadar çalışabilrmiyiz günde wede overtime varmıdır ?
    overtime yok ama food hariç bişi olursan yeteri kadar çalışırsın

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)