Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 59 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 59 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Amerika da CAMP

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

kardeş yazmıyo ya öle bişi fiyatları öğrenmek için şirketinizle görüşün diyor
    2009 watçısı olcakken 2009 campusacısı olan şahsiyet

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

walla aslında şu var,wat programında zaten hemen her şirket hakkında şikayet,şikayet sayısıda aslında biraz şirketin gönderdiği sayıyla doğru orantılı gibi,çünkü inceledim biraz eski yazılardan en çok gönderenler hep en çok şikayet konusu olanlar,yani 1000 kişinin gittiği bi şirkette 10 kişiden biri sorun yaşasa 100 kişinin 20-30 u burada lanetliyor memnun olan zaten burada oturup yazmıyor.Programdan programada çok fark ediyo gibi mesela ben facebooktan ve okuldan biliorum campusa programında sorun yaşanmıyor ama bu burdaki şirketlede pek ilgili değil zaten program düzgün bi program,herşeyi karşı taraftaki şirket ayarlıyo burdaki şirkete pekte bir iş kalmıyo ama watta öyle değil,her adımı ayrı bir problem.Neyse bakalım kayıt yaptıracak arkadaşlar bi gitsinler yazsınlar bakalım 1. ağızdan burada dinleyelim bizde...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu arada izmir ofise sordum laura (yada lara tam anlamadım )diye bi amerikalı bayan çalışıyor ofiste ama biraz turkcede biliyor,kazanılan paraların her sene belirlendiğini,yapılacak işe görede değiştiğini zaten bunun kamp tarafından herkese paycheck le ödendiği için program maaliyetiyle ilgisi olmadığından bahsetti,yani ne ise odur bizim oradan kesinti falan yapamayız bu zaten giden kişinin aldığı maaş dedi.Normalde 2 farklı opsiyon varmış uçak biletli ve uçak biletsiz fakat Turkiyede uçak biletini öğrenciler alıyomuş diğer opsiyona izin vermiyomuş abd deki şirket (heralde uzak diye) bu şekilde benimde aslında bayaa kafama yattı mezun olamdan bide kampmı yapsak napsak...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

vala ben izmirdeyim kardeşim çok samimi geldiler bana ve bayramdan sonra kayıta gideceğim umarım doğru karar vermişimdiim her aşamayı burada paylaşacağım

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E ile baslayip r ile biten sirkete kayit olmanizi onermem .
    Hocam belki haklısın da.Campusa ya sefer düzenleyen bi tek bu şirket war.Başka şirketlere sponsorluk wermemişler.Onun için ikinci bi alternatifimiz yoq.uyardığın içinde teşekkürler hocam

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı eagleofworld Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş yazmıyo ya öle bişi fiyatları öğrenmek için şirketinizle görüşün diyor
    http://www.ccusa.com/programs/cc/

Dostum sen alttaki yazıyı görmedin mi.Başta ülkeni gir.Sonra campusa kısmını seç altta.Yalnışlıkla wat kısmını seçme sakın.The FACT kısmını tıkla görürsün.Şu yazı war işte.Onu bi sor mümkünse yaw şirkete.Yada şöyle bi soru sor.Sizin belirttiğiniz maaş ortalama bi maaşmı.Yani biz daha zor bir iş yaparsak örneğin 2205$ kazanabilirmiyiz diye sor.

5.FREE MEALS, ACCOMMODATION AND EXCELLENT SALARY
    Earn up to US$2205 for 9 weeks plus free food and accommodation.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

kardeşim gördüm ama o genel bi söylem nasıl watta 2500 kazanırsınız diolar ama 1000 kazana oluyo 3000 kazanan oluyo öle sol tarafta what you get var orda yazan asıl önemli bence Please contact your local office for wage information böle yazıyo

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

şimdi inceliyorum kardeşimde de ccusa 2000 kazanma garantisi veriyor ve eger aksilik olması durumunda 2250 dolar para veriyormuş anammmm iyice inceleyeyim siteyi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ekmek çıkar bu siteden ) sen bi incele bence

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya kardeşiö baktığında 2 gün new york konaklama bedava columbia universitesinde progrm alıcan artı oryantasyon sonrada sertifika cv iin wattan dhaa değerli bişi çok kasmaya gerek yok artık ben aşamaarda paylaşım yaparım

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı lucayas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada izmir ofise sordum laura (yada lara tam anlamadım )diye bi amerikalı bayan çalışıyor ofiste ama biraz turkcede biliyor,kazanılan paraların her sene belirlendiğini,yapılacak işe görede değiştiğini zaten bunun kamp tarafından herkese paycheck le ödendiği için program maaliyetiyle ilgisi olmadığından bahsetti,yani ne ise odur bizim oradan kesinti falan yapamayız bu zaten giden kişinin aldığı maaş dedi.Normalde 2 farklı opsiyon varmış uçak biletli ve uçak biletsiz fakat Turkiyede uçak biletini öğrenciler alıyomuş diğer opsiyona izin vermiyomuş abd deki şirket (heralde uzak diye) bu şekilde benimde aslında bayaa kafama yattı mezun olamdan bide kampmı yapsak napsak...
    Öle walla yapmak lazım.Benimde kafama yattı birass.Ama o sitede söylenenlrer göre madem ki kazanılan para 2200$..Bu şirket niye aynı miktarı kendi kendi sitesindede belirtmiyorda 500$ eksik yzıyor.2200$ yazsa daha çoq müşteri bulmaz mı.Benim kafama takıldı bu yaw.Kayıt olduğum zman sorarım ben bunu

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Gerçi eagle nin dediği gibi o kdar kasmayada gerek yoq.Ne olursa olsun yinede awantajlı bi program.Yazılacam bayramdan sonra .bi iki arkadaşıda kandırıp götürsem ii olcak ama

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

biz 5 kişiyiz şuan bu sene bu programda patlama olcak galiba

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Hemn dolarmı dersin kontenjan.En geç ne zaman başwursak açıkta kalmayız

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben adamal konuştugumda 15-30 ekim arası ben size garanti veriyorum dedi ama ondan sonrası için bişi diyemem dedi bende bayramdan sonra yaptırıcam bu sene innaıyorum patlama olacak wattan memnun olmayan arkiler giderek çoğalıyor

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

ben adamal konuştugumda 15-30 ekim arası ben size garanti veriyorum dedi ama ondan sonrası için bişi diyemem dedi bende bayramdan sonra yaptırıcam bu sene innaıyorum patlama olacak wattan memnun olmayan arkiler giderek çoğalıyor

Gel sen wat 'a katilma dil kursuna git haftada 2 gun de biyerde calisirsin . Kendine yazik ediceksin pisman olucaksin
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

wata katılmadım zaten wattan 10 kat iyi bi programa katıldım CAMPUSA dil kursuna yazıldım burda

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben 3 aydır araştırıyorum watta pişman olcağımı anladım heemn başka şeye yöneldim ve dogrusunu buldum

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

http://www.turkex.org/campusa.html

eagle hala ordamısın_? Campusa için başka firmalarda war herhalde.Yukardaki sitede bu konuyla ilgili bilgielr war ama bu firma gönderiyor mu göndermiyormu orasını annamadım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

walla benimde kafam karısık wat ıle campusa arasında gıdıp gelıyorum
    hıc campusa yapmıs bırı var mı tecrubelerını paylasabılecek kımse

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben campusa olayını pek tavsiye etmiyorum çünkü ne yeterince birikim yapabilirsiniz ne de uzun bir süreliğine şehir hayatı yaşayabilirsiniz. üstelik ufaklıklarla ve hele hele ergenliğe adımını yeni atmış çocuklarla uğraşmak sabır işidir

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

campusa daha kaliteli bir program wattan farklı zaten bu programa batı avrupa ülkelerinden katılım alınıyor,watta ise hep doğu avrupa,çin ve güney amerika.kampta öyle her gece parti olayı yok ama özellikle ingilizce için inanılmaz faydalı,birde para birikimi demişken alaska dışında watta özellikle 2008 de varmı cebinde parayla dönen allah aşkına,çoğu kişi bırak verdiği parayı,uçak biletini çıkartmayı,üstüne zararla döndü okuyoruz burada.Birde şunu öğrendim izmir ofisten,kamp 9 hafta sounda bitiyor 2000 dolar alıyosun daha sonra kampta kaldığın her hafta için oldukça iyi para kazanabiliyosun istersen yada kalan zamanda (1,5 ay) gene wat işlerinde çalışıp extra para kazanabiliyosun.Ama bu sene az kişi alcaklarmış Türkiyeden sanırım 1 ay sonra bunların pek bi önemi kalmıcak

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu arada benim abim zamanında 3 defa yaptığı için bu kamp programını (o zamanlar campamerica diye bir şirket vardı) özellikle tavsiye ediyorum,en ufak bir sorun yaşamadı,acaip mutlu döndü her seferinde,bir sürü arkadaşı oldu hatta onlar Türkiyeye geldi gezdiler birlikte Akdenizi falan,hatta mezun olduktan sonra gene oradaki arkadaşlarıyla buluşup inter-rail yaptılar 1 ay avrupada.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı casanova21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.turkex.org/campusa.html

eagle hala ordamısın_? Campusa için başka firmalarda war herhalde.Yukardaki sitede bu konuyla ilgili bilgielr war ama bu firma gönderiyor mu göndermiyormu orasını annamadım
    gönderiyorlarmis ben bu firmayla gorustum camp secenekleri hakkinda biraz fikir sahibi oldum ama sanki work and travel daha mantıklı gibi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

wattan farkı ne ki bunun

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ececeyda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gönderiyorlarmis ben bu firmayla gorustum camp secenekleri hakkinda biraz fikir sahibi oldum ama sanki work and travel daha mantıklı gibi
    bende konuştum hatta bulunduğum bölgede temsilcilik teklif ettiler yalnız daha çok yeni kurulmuş firma,sorularımın coguna cvp veremediler aman dikkatli olun.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende konuştum hatta bulunduğum bölgede temsilcilik teklif ettiler yalnız daha çok yeni kurulmuş firma,sorularımın coguna cvp veremediler aman dikkatli olun.
    ben kaydoldum bile artık bakıcaz

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kabul etseydin..belese giderdin belki
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya bende düşünüyorum giden varmı böle programa
    Merhaba bende yazılanları okudum izmirde yaşıyorum ve kamp programını düşünüyoruz arkadaşımla birlikte ama çok da emin olamiyoruz (

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)