Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Günah Çıkarma

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Smile Günah Çıkarma

Arkadaşlar dün eski giden arkadaşlardan aldıgım bilgilerden sonra direk sinirlenip, baya sitem etmiştim burada; hem danışmanıma hem de şirketime. Sizlerden de yorum istemiştim. Bugün danışmanım ile görüştüm biraz önce. Ve gerçekten biraz (belki de birazdan fazla) günahına ve günahlarına girdim. Bana yazdıgı bir kaç mesaj içinden en fazla içime dokunanı "kardeşim" demesi oldu. Gayet açık bir şekilde açıkladı ve kafamda netleşti bazı şeyler. Umarım yazım, yazımız güzel geçer. Size tavsiyem, buradan çıkarılacak sonuç: direk öfkelenip, saymaya başlamayın. Bir sakin olup, düşünüp, arayıp öğrenin. Artık güzel bir yaz geçirmeyi beklemekten başka yapacak bir şeyimiz yok. Teşekkürler tekrardan.

Not:Bu arada konu yanlış yerde açmış olabilirim, gerektiği yere taşırsanız sevinirim; fakat dün buradan sitem ettiğim için burada düzeltmek istedim yine.

İyi günler.

BannedUser
    Guest

Guzel dusun guzel olsun AZİZ

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Elbette burada sitem etmeden önce şirketinizle görüşüp ayrıntıları almanız gerekir. Ancak danışmanının da etkili konuşma sanatı üzerine doktora yaptığını düşünüyorum. Nabza göre şerbet denilebilir. Güzel bir yaz geçirmen dileğiyle...

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Eee sonuçta o işe mi gideceksin? Değiştiriyor musun?
    ""Let the game begin""

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Gönlünü nasıl aldıklarını gerçekten merak ediyorum.Senki dediğine 4 kere işi değiştirilmiş olan bir wat öğrencisisin.Ama sen yinede ne olursa olsun,umudunu kaybetme,olumlu düşün.3 ayın rezil olmasın.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Guzel dusun guzel olsun AZİZ
    Eyvallah, gayet mantıklı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eee sonuçta o işe mi gideceksin? Değiştiriyor musun?
    Evet, iş aynı. Fakat bu sefer biraz açıklayıcı oldu danışmanım. Ve iyi gececegini umuyorum. İnaşllah öyle olur, ve seneye burda deneyimlerimi anlatırım yeni arkadaşlara.

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elbette burada sitem etmeden önce şirketinizle görüşüp ayrıntıları almanız gerekir. Ancak danışmanının da etkili konuşma sanatı üzerine doktora yaptığını düşünüyorum. Nabza göre şerbet denilebilir. Güzel bir yaz geçirmen dileğiyle...
    İlk önce görüşmeyi yapsaydım keşke dediğim için buraya böyle bir konu açtım zaten. Danışmanımın da konuşma sanatının iyi oldugunun farkındayım, ki işi geregi bu gayet normal, fakat ticari görevi dışında da bir kaç kez görüştük. Ve o güvenceyi bu son konusmamızda da verdi. Artık görücez bu yaz iyi dilekleriniz için teşekkür ederim tekrardan.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

danışmanlar durumu açıklamada epey yetenekliler anlaşılan bana da aynı şey oldu çünkü. sabah sınıf arkadaşlarımın gazıyla ofise gidip sözde ne yapıp edip o işi değiştirtme planlarıyla gittim. ama danışmanımla konuşunca işimi değiştirmeme gerek olmadığını, bu işle/yerle ilgili yapabileceklerimi gayet güzel açıkladı ve itiraf etmem gerekir ki fuarda o işi kabul etmeme hakkımı bile bile kabul etmiş olduğum için benden başka suçlu yoktu aslında. danışmanımın telkinleriyle ikinci iş/konaklama olaylarını halledebileceğime inanmaya başlayabildim içim birazcık rahatladı en azından. senin de sakinleşmiş olmana sevindim umarım bundan sonrasında sorunsuz huzurlu bir wat geçirebiliriz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı seebell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    danışmanlar durumu açıklamada epey yetenekliler anlaşılan bana da aynı şey oldu çünkü. sabah sınıf arkadaşlarımın gazıyla ofise gidip sözde ne yapıp edip o işi değiştirtme planlarıyla gittim. ama danışmanımla konuşunca işimi değiştirmeme gerek olmadığını, bu işle/yerle ilgili yapabileceklerimi gayet güzel açıkladı ve itiraf etmem gerekir ki fuarda o işi kabul etmeme hakkımı bile bile kabul etmiş olduğum için benden başka suçlu yoktu aslında. danışmanımın telkinleriyle ikinci iş/konaklama olaylarını halledebileceğime inanmaya başlayabildim içim birazcık rahatladı en azından. senin de sakinleşmiş olmana sevindim umarım bundan sonrasında sorunsuz huzurlu bir wat geçirebiliriz
    Ben de öyle umuyorum İnşallah öyle olucak.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks