Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Arkadaşlar daha hiç iş bulamadım !!! Yardım edin lütfen???

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Arkadaşlar daha hiç iş bulamadım !!! Yardım edin lütfen???

Arkadaşlar cidden ben bu sene self paketle gıdecem ama daha kendı işimi ayarlamıs durumda deılım yardım edın lutfen ne olursa olsun artık ıs bulmam lazım orada ?
    İş bulup sponsora imzalatılmıs olarak belgelerı vermem lazım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

lutfen yardımcı olun bır an once vıze gorusmesıne gıtmek ıstıyorum yardım edın arkadaslar ne olursa olsun farketmez bır Allah'ın kulu yardım etsın bana lutfen cıdden ıhtıyacım var yardım edın lutfen
    Konu matador_36 tarafından (04-03-2012 Saat 11:43 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: mail paylaşımı

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

@Veysel burası iş bulma kurumu ya da şirket değil.Bizim herhangi bir iş ayarlama gibi bir misyonumuz yok.TW, wat'a giden arkadaşlara yardım için kurulmuş, maduriyeti en aza indirgemek için herkesi elimizden geldiğince bilinçlendirmeye çalıştığımız bir site.Eğer işin yoksa self gitmekten vazgeçip full paket gidersin.Ayrıca msn adresini paylaştığın için site yönetiminden ayrı bir yaptırım alacaksın.
    ""Let the game begin""

BannedUser
    Guest

VEYSEL amadeus dedıgı gibi isin olmadan gidiyorsun ve ilk kez hic kimse bu yukumlulugun altına girmez. ayrıca sana ozelden is bulurum diyen cok olacaktır. zaten elinde iş olan hic bir ALLAHIN KULU sana isi bedava vermez. zaten isi olan sirkete satar kazanc elde etmek icin.. sahsen benimde elimde is olsa sirkete veririm eger saglamsa. ama inan bana bizim gibi dusunmeyen bir suru kisi var. sahte self isler ayarlayan patronundan 2 offer alıp 4 kısıye satan ne diyeyim kolay gelsin.....

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Veysel burası iş bulma kurumu ya da şirket değil.Bizim herhangi bir iş ayarlama gibi bir misyonumuz yok.TW, wat'a giden arkadaşlara yardım için kurulmuş, maduriyeti en aza indirgemek için herkesi elimizden geldiğince bilinçlendirmeye çalıştığımız bir site.Eğer işin yoksa self gitmekten vazgeçip full paket gidersin.Ayrıca msn adresini paylaştığın için site yönetiminden ayrı bir yaptırım alacaksın.

kardesım ne demek ayrı yaptırım ? ayıptır ya ben burada ıhtıyacım olan bır seyı dıle getırdım offer olarak satan arkadaslarlada gerekırse konusurum . parasızlıkdan dolayı bunu yapmakdan baska bırseyım kalmadı ne yapabılırım . bu sene son sansım vakıt olarak baska bı yaz ayarlamam artık zor. kalkıpda oyle ters ters konusmanın ne anlamı var ???!!!! madem burası yardımlaşma platformu bende acılıyetten bır ıkı sey yazmak zorunda kalıyorum. mademkı sız ıhtıyac duydugumuz meselelere yardımcı deıl kostek oluorsanız bu sıtenın bır anlamı yok ! bılgılı arkadaslardan yardım ıstedım . kımse bana ıs ayarlasın demıorum hem, ben iş olarak offerı olan anlamında soyledım. sırketler full pakette cok alıorlar ben ucak paramı ve self sırket paramı ancak bulabıldım.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Mail paylasimi site kurallari cercevesinde yasak oldugu icin @Amadeus35 uye adli arkadasimiz uyarida bulunmus. Konuyu daha cok uzatmaya gerek yok.

Is konusuna gelince diger arkadaslarin dedigi gibi bu tur konuda yardim alman zor ama imkansiz degil. Hele ilk yilin ise sosyal guvenlik numaran yoksa bu cok daha zor. Ancak tanidik birisini bulman lazim.

1) Sirketlerle konusup taksit yapmalarini iste. ABD'de kazaninca odeme imkanin olur.
    2) craiglist.com uzerinden is ara.
    3) Facebook'tan 'AMERICAN TURKISH NETWORK' olarak ara ve oraya yaz. (1149 uyesi var suan)
    4) Bana mail at sana ozelden bir is adresi verecegim oraya mail atarsin.
    5) Rhode Island'da guvenlik gorevlisi isi vardi ingilizcenin biraz iyi olmasi gerekiyor ama.

Simdilik aklima gelenler bunlar. Rast gele.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

harbi Hayalperest Watciymis arkadas iyi sanslar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)