Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 14 mayıs Ankara Vize Görüşmesi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart 14 mayıs Ankara Vize Görüşmesi

Arkadaşla uzun zamandır buradan takip ediyordum ve heycanla 14 mayısı bekliyodum ve biraz vize görüşmesine gitmeyen arkadaşlara bilgi olsun diye paylaşım yapayım.sonunda 14 mayıs sabahı ankaraya gittikten sonra öğlen saat 13.30 gibi içeriye girdik ilk kapıdaki güvenlik gayet güleryüzlü ama içerideki abla!! o kadar değildi resemen herkesi azarlayarak belgelerin tamlığına bakıyordu neyse bu arada ben numaramı aldım tek sayıydı ve içeri girip beklemeye başladık.Ama bu arada orada tanıştıgım bir çok kişi çekik gözlü bayana denk geldi ve buradan okuduğumdan daha kötüsü oldu 8 kişiden 6 kişi yanlış saymadıysam red aldı ve normal şartlarda benimde onunla görüşmem gerekirken bişr anda sayıalr değişti ve diğer bayanla görüştüm.Görüşmede bölümümü,sınıfımı,nereye gidecegimi ve gelecek planlarımı sordu.Ve en sonunda NY'da iyi eğlen dedi ve gülerek tamam mı dediğimde evet dedi ve UPS geçtim yarında da pasaprtum geecek inş.Çekik gözlü bayan resmen 'kan kusturdu'.İlk defa gidecek olanlara ve ortalam da sorun olnalra genelde pek iyi karşılamıyor çeçkik gözlü kişi...Herkese teşekkürler çünkü oraya gittiğimde 'turkishwat' sayesinde herkes bu kaçıncı alışın diye soruyordu her şeyi buradan öğrenmiştim ) başarılar gidecek arkadaşlara

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Sen seçilmiş insansın. Tadını çıkarmaya bak. Red yiyen arkadaşlara da yazık olmuş...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tebrikler arkadaşım
    aynı zamanda girdik görüşmeye

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Red yiyen arkaddaşları bıraktım abi orada kız arkadaşlarıyla gelmiş 2 arkadaş red yedi ama kız arkadaşları vizeyi aldı ( o elemnlar ne yapacak onu bilemiyorum :S bi de alaskaya gidecek biri :?? Kesinlikle şanlı olduğumu anladım orada bana tam çekik gözlü gelecek iken bir anda diğerinin 10 saniye önce butona basması şanstı )) inş herkese böyle şans denk gelir )

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı paSHan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Red yiyen arkaddaşları bıraktım abi orada kız arkadaşlarıyla gelmiş 2 arkadaş red yedi ama kız arkadaşları vizeyi aldı ( o elemnlar ne yapacak onu bilemiyorum :S bi de alaskaya gidecek biri :?? Kesinlikle şanlı olduğumu anladım orada bana tam çekik gözlü gelecek iken bir anda diğerinin 10 saniye önce butona basması şanstı )) inş herkese böyle şans denk gelir )
    Bu yazdıkların "Kız arkadaşla gidememe" gibi bir başlığın açılmasına önayak olabilir. Çok sıkıntılı bir durum olmuş..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben öğleden sonra görüşmeye giren 3. kişiyim sanırım, çekik gözlünün namını buradan duymuştum ama red verdiğini görmedim fazla mulakat olmadığı için. red yiyen arkadaşlar için üzgünüm, birisi gelip benimle konuşmuştu ne sordular nasıl konuşsam gibisinden şeyler sormuştu

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yazdıkların "Kız arkadaşla gidememe" gibi bir başlığın açılmasına önayak olabilir. Çok sıkıntılı bir durum olmuş..

Kesinlikle onlar için ok sıkıntılı olduğuna eminim 2side ağladı ya sonuçta 2si beraber yola çıkıyorlar ama tek başına alska olmaz ya ama eleman bi daha giremek için istanbula muracat edecem diyordu inş olur :S

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çekik gözlünün ne yapacagı belli olmuyo bana çok kolay verdi vizeyi ama benden önceki çocuga red verdi ingilizcesi ve ortalaması iyiydi üstelik çocugun bence tamamen şans artık

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hayırlı olsun.
    Ready to GO Lake George!!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)