Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 67 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: south carolina

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart south carolina

arkadaşlar south carolina myrtle beach ya da o civar hakkıında bilgisi olan var mı? sizce ikinci iş imkanı nasıl olur? tşk
    Konu alinho tarafından (05-06-2007 Saat 06:18 PM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

dedğin yere ben gidiyorum bu yaz..ben de merak ediyorum arkadaşlar bir bilgisi olan var mı?konaklama vs..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

sende mi globalvizyonla gidiyosun hala ds formunu beklioz

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

evet ben de global vizyonla gidiyorum..isim neydi?
    bir de nerde kalmayı düşünüyorsn?ayarladıkları yurt mu yoksa eve mi çıkacaksın?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ali ben senn isim ne valla bn 17sinden sona giderim bana dediler bi ev tutcaz sizin için ama oraya gidince tabii ki daha ucuz bi yere çıkarız ii olur ds formu da gelmedi dimi

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ben selman..
    ucuz bir yer varsa çıkarım zaten söyledikleri yer sanırım aylık 330$mış..
    ds formu gelmedi daha..o gelmeden randevu da alamıyorlar nolcak bakalım artık..sen tek mi gidiyorsun yoksa arkadaşların filan var mı?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

maalesef kimseyi kandıramadım bizim okuldan yalnızım valla 330 $ çok daha ucuzunu bi şekilde ayarlarız olmadı amerikada park mı bahçemi yok

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

valla ya daha ucuzunu bulmak lazım ya da ek iş bulmak lazım yoksa programın parasını zor çıkarıırz

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

mrb alinho ben myrtle beach teki işi seçtim gap in outletteki çok güzel bir yer araştırtım biletimide aldım kısmetse 19 haziranda ordayım sen ne yaptın

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

slm loveonur kardeş bn de ona yakın bi tarihte gitmeyi düşünüyorum bnm okul 16 sında bitiyo en erken ne zaman olursa artık sen nerden kaça aldın bileti

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

evet bnde biraz baktım güzel bi yer merkezdeyiz ama ırkçılığın olduğu yerlerdenmiş neyse biz TÜRKÜZ öyle düşünenler korksun bi de şu ds işi var canımı sıkıyo gelicekte randevu alınıcakta ne zaman oluacak bakalım bu işler

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

yettravelden aldık harun bey yardımcı oluyor 650 euroya baktım araştırdım bayagı en makulu o gidiş myrtle beach,dönüş newyork...3 arkadaşla gidiyoruz bakalım ne olcak bu arada ds ler bugun gelmiş,konaklama konusunda bir gelişme var mı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ya valla dediğğim gibi konaklama içinde bi yerler sölediler gidince orda kalırız sonra çıkarız yaa randevu için başvurmuşlar mı?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ds ler devre devre geliyor..cumartesi gittiğimde 4.grubunkiler gelmişti..hepsi beraber gelmiyor onların içindeyseniz gelmiştir

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

işallah benimde gelmiştir ds ya )

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bakalım vize almaya zaman kalıcak mı

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadaşlar aynı yere gidiyorsak mail adreslerimizi alalım bence bnm adresim onur_alkilic84 myrtle beach e gelenler ekleyin beni vizeden korkmayın arkadaşlar sorun çıkartmıyorlar hiç...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

south carolinaya gidecek arkadaşlar vize aldınız mı uçak biletleri belli oldumu kaça aldınız?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ya myrtle beach yolcuları hiç ses seda çıkmıyo konaklama işi ne yaptınız şirket beceriksizliği yüzünden bana haftalığı 330$ lık yer bulmuş oraya benim gibi tek gidecek var mı? konaklamayı ayarladınız mı?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

kardeş o haftalık 330 deil aylık 330..konaklama benm de sorunlu şu anda malesef..o 330 luk yere gidecem ama en az aylık ödeme yapılıyormuş o yüzden sakat..ev bulmaya çalışacağım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

hayır normalde haftalık 330$ fakat 4 kişi kalıcağımız için aylık oluyodu tabii şirket bn tek gittiğim içinde bana ayarlayamamış öle bişi ötekilere nasıl ayarlamışsa artık bizde öle kaldık

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

hee doğru aynen dediğin gibi bir oda 1440 $ o da 4 kişi kalınca 330 $ aylık oluyor..şirket 2 hafta önce filan ayarladı o yerleri ya senin haberin olmamış demekki istersen bi ara sor şirkete..turgut bey ayarlamıştı ama edip beye de sorabilirsin

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

south carolina yolcuları giden arkadaşlardan cellman la konuştum gap te çalışacak arkadaşlar gider gitmez işe başlıyamıyormuşsunuz en az 10 gün bekletiolar buldukları evden arabayla işe yarım saatte gidilmekte toplu taşıma olduğu söyleniyor ama en son nerede göründüğü bilinmiyor.zaten evler de çok pahalı cumartesi yola çıkıyorum ne halt yiyceğimi bilmiyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Aynı şeyleri ben de duydum. global vizyonla konuşsak bişi yapabilirlermi bilmiorm ama zannetmiorm hiçç.. Fikri olan var mı bende 22sinde gidiorm.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

geç gittiğin için şanslısın tuğba .bugün işte oraya giden arkadaşalar yeter sayıya ulaşamadığı için işler geç başlıcakmış halbuki mayısın 25 inden itibaren işe almaya başlıyorlardı.işte, yok bi hafta eğitim var onun için geç gibi gözüküyor yok ulaşım ve ev konusunda abd den yardım beklliolar ama ortada sonuç yok oraya gidince ne iş var ne ev ailem böle bişi olduğunu duysa zaten bırakmaz beni
    Konu alinho tarafından (14-06-2007 Saat 12:04 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cellmanla bende konuştum. Durum pek parlak deil sanırsam orda evler sezon olduğu için çok pahalı. suburbian lodge die bi yer var orda kalmayı düşünüolar ama 4 kişi kalınca bile 400$ düşüo. Başka yerlere iş başvurusu yapmışlar. Hatta alyans abroaddan çıkıp new yorka gitmeyi bile düşünüolar. Gitmeden önce sen de birileriyle konuş orda yalnız kalma bence.
    Ben gvye gidip konuşmayı düşünüorm. Ama onlar bu sorunu çözebilecek kadar yetenelki deiller bence. Büyük ihtimal memnun deilseniz bırakın gidin dicekler.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ya zaten burdan da ordan da irtibat halindeyim ama beni asıl düşündüren iş meselesi 1 hafta on gün ne halt yiycez

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alliance abroadla irtibata geçtim. Bizde gaple iletişime geçtik neden hemen başlamadığınızı öğrenmek için demiş. Bende onlardan cevap bekliorm. Belki Gap insafa gelir de başlatır hemen gidenleri. Yoksa zor dediğin gibi.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

myrtle beach gap te çalaışacaklar ilk bi hafta iş vermezler daha sonrada haftada en fazla 27 28 saat alırsınız şanslıysanız kalacağınız yer içn zaten taxi parası gidecek baya onun için merkezde bi yerlere bakın ilk günden hiç değilse iki saatte bir otobüs var belki onu yakalarsınız ama burda herekse gitmek için çırpınıyor ona göre ayarlayın kendinizi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks