Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bedava Uçak Biletinin Tadı :)

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Arrow Bedava Uçak Biletinin Tadı :)

Başlıktada yazdıgım gibi , bedavaya uçak biletimi dün sabah aldım.
    Forumdaki arkadaşlarında yararlanabileceğini düşünerek anlatmak istedim.

Öncelikle bedava bilet için babanızın veya sizin bir axess wings karta sahip olmanız gerek.Kartınızın olması ve kartı aktif kullanmanız yeterli.
    Wings kartta her harcamadan mil puan birikiyor, bu mil puanlarıylada yurt içi-yurt dışı istediginiz firmanın istediğiniz biletini alabiliyorsunuz hemde thy mildeki gibi alan vergisi vs. hiç bir ücret ödemeden..
    Kartınızda puan hiç yok diyelim, onunda çözümü var, avans mil puan alıyorsunuz..

Kendi aldıgım biletten bahsedeyim,
    istanbul - amsterdam - ny KLM Havayolları esnek bilet -cezasız- ile 611€ luk bileti hiç bir ücret ödemeden aldım.611€ yani 71000 mil puan yapıyor, babamın kartında 2000 puan vardı, 70000 puanda avans aldı ve bilete 5 kuruş ödemeden sahip oldum .D Normalde babam bu 70000 puanı kullanmaya kalksa 70TL lik akaryakıt alabilecekti.Yani diğer bir anlamda bilet 70TL ye geldi diyebiliriz
    Böylece wat maliyeti bi hayli düştü..
    wings kartın bir diğer avantajıda istanbul ve ankara havaalanlarında bulunan lounge lardan hizmet alabiliyorsunuz.Yani havaalanlarında ücretsiz yiyecek içecek dinlenme internet vs. vs. hizmeti ücretsiz..Kendime bir ek kart çıkarttırdım , lounge hizmetindende sınırsız yararlanmayı planlıyorum D:

Elinizde varsa imkan değerlendirin derim. Kaçırılmayacak fırsat..

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı gurme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlıktada yazdıgım gibi , bedavaya uçak biletimi dün sabah aldım.
    Forumdaki arkadaşlarında yararlanabileceğini düşünerek anlatmak istedim.

Öncelikle bedava bilet için babanızın veya sizin bir axess wings karta sahip olmanız gerek.Kartınızın olması ve kartı aktif kullanmanız yeterli.
    Wings kartta her harcamadan mil puan birikiyor, bu mil puanlarıylada yurt içi-yurt dışı istediginiz firmanın istediğiniz biletini alabiliyorsunuz hemde thy mildeki gibi alan vergisi vs. hiç bir ücret ödemeden..
    Kartınızda puan hiç yok diyelim, onunda çözümü var, avans mil puan alıyorsunuz..

Kendi aldıgım biletten bahsedeyim,
    istanbul - amsterdam - ny KLM Havayolları esnek bilet -cezasız- ile 611€ luk bileti hiç bir ücret ödemeden aldım.611€ yani 71000 mil puan yapıyor, babamın kartında 2000 puan vardı, 70000 puanda avans aldı ve bilete 5 kuruş ödemeden sahip oldum .D Normalde babam bu 70000 puanı kullanmaya kalksa 70TL lik akaryakıt alabilecekti.Yani diğer bir anlamda bilet 70TL ye geldi diyebiliriz
    Böylece wat maliyeti bi hayli düştü..
    wings kartın bir diğer avantajıda istanbul ve ankara havaalanlarında bulunan lounge lardan hizmet alabiliyorsunuz.Yani havaalanlarında ücretsiz yiyecek içecek dinlenme internet vs. vs. hizmeti ücretsiz..Kendime bir ek kart çıkarttırdım , lounge hizmetindende sınırsız yararlanmayı planlıyorum D:

Elinizde varsa imkan değerlendirin derim. Kaçırılmayacak fırsat..
    71.000 Mil puan icin ne kadar harcama yapacaksiniz peki? Hayirli olsun bu arada.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

sagolasın, 12 ay içinde 70bin tl lik karcama yapman gerekiyo.eger 70000 i tamamlayamazsan puan başına 0.05 tl ceza ödüyosun.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

sagolasın, 12 ay içinde 70bin tl lik karcama yapman gerekiyo.eger 70000 i tamamlayamazsan puan başına 0.05 tl ceza ödüyosun.
    Her ay 5.850 TL 'lik harcama yapmalisiniz yani. Aslinda 1 evde 3 kisi ek kart olarak kullansa harcanabilir.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

aynen öyle babam büro harcamalarınıda karta bagladı sorun cıkmıyo yani, hatta vergiler sigortalar trafik borçları falan filan herşeye puan veriyo, her türlü harcamada 1tl=1mil puan .

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

hocam senin cok ekstrem bir durum her ay o odemeyi yapacak kisi fazla ciksa yani degil mi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bence çogu kullanıcının haberi yoktur bile, benmde öyle oldu çünkü ..
    rastgele birinden duydum ve babama sordum , onada 600€ vermektense puan kullanmak daha mantıklı geldi..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bilgilendirme acisindan iyi olmus tabiki bilmiyenler icin...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bi not daha düşeyim, eskiden bu milleri satanlar oluyomuş, kart sahibi olmayanlara vs. şimdi bu kalkmış bu puanları kart sahibi - ek kart sahibi yada aynı soyisimli kişiler kullanabiliyor..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

iyimiş gurme hayırlısı olsun

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

eyw. aysin sagolasın

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

hayrli olsun bende geçen yıl wingsten güney afrika-johannesburga almıştım. 90.000 mil puan istiyodu. kampanyaya girdi 45.000e düştü e bizede bileti havada kapmak düştü. vizemi almış olsaydım kaçırmazdım ama kaçtı yapcak bişey yok

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

sende vizeni alınca kaçırmazsın artık

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

sende vizeni alınca kaçırmazsın artık
    Valla hayırlısı abi cuma gidiyoruz vizeye.
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

çok rahat alırsınız abi , peynir ekmek gibi dağıtıyorlar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Wings artık mil işini sıkı tutmaya başladı.Eskiden biletten çok market abilerin milleri rağbet görürdü Artık bildiğim kadarıyla sürekli/sabit bir gideri wings'den karşılarsan mil puanı hesabını değiştiriyorlar.Yoksa bizim bakkal bile her ay dubai paris yapar temizinden

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

bedava demiyelimde uzun zamandır bu kartı kullananların yararlanabilceği bir imkan diyelim yoksa bugün kart çıkartan birinin 70bin TL harcama yapması gerek

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı giovaleone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wings artık mil işini sıkı tutmaya başladı.Eskiden biletten çok market abilerin milleri rağbet görürdü Artık bildiğim kadarıyla sürekli/sabit bir gideri wings'den karşılarsan mil puanı hesabını değiştiriyorlar.Yoksa bizim bakkal bile her ay dubai paris yapar temizinden
    Öyle bir uygulaması yok , sonuçta kartın limiti belli o limit dahilinde istedigin harcamayı yapabilirsin ve kimsede sen bu karta çok yüklenmişsin senin mil hesabını değiştiriyoruz diyemez.Banka kendisi söylüyor zaten 1 sene içinde bu kadar harciyacaksınız diye Sizin bakkalada kimse karışmaz, bence elinde wings varsa değerlendirsin..

Alıntı ThunderStorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bedava demiyelimde uzun zamandır bu kartı kullananların yararlanabilceği bir imkan diyelim yoksa bugün kart çıkartan birinin 70bin TL harcama yapması gerek
    Kartı bu hafta çıkarırsan yine veriyorlar avans mil uzun kullanımla baglantılı değil, cebimden 5 kurus çıkmadıgı için bedava dedim ki öylede .D

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

o kadar harcamayı yapabiliyosam milede gerek yok bileti alıcak gucum olur zaten

Tecrübe Puanı
    15

Alıntı calkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hahahah aynen ben de öyle düşündüm zaten
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bileti alacak gücün olup olmama meselesi değil, bankanın verdiği avantajı değerledirebilme meselesidir.
    Eğer bu karttan bu kadar harcama yapılıyorsa ve banka sana bedava uçak bileti imkanı sunuyorsa bence bunu değerlendirmemek aptallık olur ..
    Bende aptal olmadıgımı düşünerek fırsatı değerlendirdim, bu kadar basit.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Bileti alacak gücün olup olmama meselesi değil, bankanın verdiği avantajı değerledirebilme meselesidir.
    Eğer bu karttan bu kadar harcama yapılıyorsa ve banka sana bedava uçak bileti imkanı sunuyorsa bence bunu değerlendirmemek aptallık olur ..
    Bende aptal olmadıgımı düşünerek fırsatı değerlendirdim, bu kadar basit.

ona bişi demedim arkadasım, sen oranın buranın harcaması bu karttan yapıldıgı için bedavaya geliyor demiştin zaten, benimde tek basıma ayda 5000 küsür lira harcayacak gucum olsa zaten bileti alıcak gucum olurdu dedim. tabiki degerlendirmek lazım, işin esprisi idi o ciddiye alma, kimse aptal değil.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ona bişi demedim arkadasım, sen oranın buranın harcaması bu karttan yapıldıgı için bedavaya geliyor demiştin zaten, benimde tek basıma ayda 5000 küsür lira harcayacak gucum olsa zaten bileti alıcak gucum olurdu dedim. tabiki degerlendirmek lazım, işin esprisi idi o ciddiye alma, kimse aptal değil.
    Kendi yazımı okudumda harbiden ciddiye almışım bende şaşırdım.Zaten önceki yazılarda seninde dediğin gibi belirttim nasıl harcama yaptıgımızı .D

Tecrübe Puanı
    15

Kendi yazımı okudumda harbiden ciddiye almışım bende şaşırdım.Zaten önceki yazılarda seninde dediğin gibi belirttim nasıl harcama yaptıgımızı .D
    Aynen hocam kesinlikle kimse üstüne almasın sadece komiklik olsun diye espritüel ağızdan söylüyoruz bunları yoksa 1 lira bile olsa bedava bedavadır hocam yahu..Biz maytap geçiyoruz arkadaşlar kimse alınmasın lütfen

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı ByLyric Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen hocam kesinlikle kimse üstüne almasın sadece komiklik olsun diye espritüel ağızdan söylüyoruz bunları yoksa 1 lira bile olsa bedava bedavadır hocam yahu..Biz maytap geçiyoruz arkadaşlar kimse alınmasın lütfen
    yok abi sorun yok zaten

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)