Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Askerlik Yoklama Ve Yurt Dışına Çıkış Yasağı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Question Askerlik Yoklama Ve Yurt Dışına Çıkış Yasağı

arkadaşlar bu yoklama olayı hakkında bilginiz varemı okullar ilk sene ogrencı belgeleerini ogrencının kayıtlı olduğu şubeye gonderiyormuş ancak bundan sonrakı senelerde yoklamayı bizzat bizim mi yaptırmaamız gerekiyor , biliyorsunuz hersey guzel tam yurt dışına çıkarken gişede bizi dur sen asker kaçağı gözüküyorsun diye çevirirlerse hiç hoş olmaz yav bilgisi olan var mı bu konuda?

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

ilk sene okul yaptırdığına göre 4 yıl boyunca tecilli oluyorsun demektir. ha eğer okuldan atıldıysan veya gitmiyorsan ve kaydın silindiyse okul nasıl ilk sene bu çocuk bizim okula kayıtlıdır ve 4 senelik lisans öğrencisidir diyorsa bu sefer bu çocuğun okulla ilişkisi kalmamıştır tarzı bir belge gönderirler yani okulla ilgili bir sorunun olmadıkça bir sorun olmaz. mantıklı olan da budur dert edilecek bir sorun değil.
    admin (at) turkishwat.net

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ben bazı üniversitelerin bu işi yapmadığını duydum ve işimi sağlama almak için okuldan bir öğrenci belgesi alarak kayıtlı olduğum askerlik şubesine verdim.Bence siz de aynısını yapın, belli olmaz bu işlere....Ya da en azından askerlik şubesine sorun böyle birşeye gerek var mı diye.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

çok haklısın kesinlikle güven olmaz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks