Work and Travel 2025
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Benbow İnn Hotel(california)

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Benbow İnn Hotel(california)

arkadaşlar benim benbow inn hotelde çalşcaım kesinleşti yani iş fuarında karar verdim sözlşme falan imzaladım işte.ben orada housekeeper olark çlşcm.kendi isteimle öle oldu çnkü fazla inglzce olmicak bende ama orasını boşverelimde şey o bölge ve çalşma şartları hakkında bilgisi olan warmı arkdşlar?yer olarak garbeville gölü manzaralı bi hotel yardım edebilcek olan warmı arkdşlar? S:

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yokmu kimse ya yardımcı olabilcekkk???

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yaw kardeş moralini bozmak gibi olmasın ama işini sanki biraz erken seçmedinmi? yani daha çok zaman var biraz daha düşünseydin.neyse..çalıştığın yer hakkında bir bilgim yok ama kaliforniya uzak ve pahalı eyalet.hem uçak parasıyla hemde konaklama,yemek vs.. masrafarın artacak..hangi şehir olduğunuda belitmemişsin..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

şehrin adı garberville san francisconn üstünde.şöle bi durum war yanlz ben kbrısta okuorum ve iş fuarı gerçekleşti şirketmin ondada istediim iş olduu için seçtim hani californiada masraf falan biraz fazla olcak galiba onu biraz düşnebiliorum ama bakalım yani...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kardeş sen kıbrısta okuyosan ingilizcen büyük ihtimalle iyi olmalı yaa,neden öyle bir iş seçtinki??onu anlayamadım ayrıca evet baktım google earth'den garbeville'a iyi bi yere benziyor ama daha yakın yerler seçebilirsin..mesela chicago,detroit,new jersey veya florida gibi...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

şey ben kıbrısta okuorum fakat ilk senem vede kıbrısa ek kontenjandan gittiiim için şu anda inglzcem çok ii seviyede deil bu yüzden öle bi iş seçtim hani orya gidince tamam sözlşmem gerei iş deiştremem ama farklı şekilde dilim gelişebilir yani işin hani nasıl olduunu göze alarak seçtim yani o tarflarda olmasıda şirketimde california wardı işte bide milvaukenn üst tarflarında wardı fakat tarhleri bana uymuodu bide virginiada wardı onlada anlaşamadık öle olunca seçmiş oldumm... ya google earthden bakmşsın galiba hani garberville ufak bi yer ama bilmiorum yani...

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

firster hayırlı olsun.california iyidir
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı fatih26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    firster hayırlı olsun.california iyidir
    teşekürler umarım öyle olur =)

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

fiorex bu ilk resimi çeken birisi tandıkmı? yani hani normalde öle resimler warda orjinal sitesinde falan sanki birisi çekmiş gibi giden birisi flaan warmı yada orayla ilgli bilgisi olan 2. bi yerde çalşabilme ihtmalim falan.garberville nasıl bi yer ufak ama.S

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks