Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Iphone alırken mutlaka dikkat edin.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Iphone alırken mutlaka dikkat edin.

Amerikaya gitmişken Iphone almadan dönmek olmaz bunun için ucuz olsun diye internetten telefon alan da çok tabiki.
    :Ucuz iphone gördüğünüzde bir kaç şeye dikkat etmeniz lazım. Elinize telefonu alıp açılıyo mu diye bakmak yeterli değil.
    Sim kart TAKILAMAYAN telefonlar mevcut. Bunlara program yükleniyor ve SADECE Amerika içi kullanılıyor. 300$ civarında bir arkadaşım almıştı sonra geri almadı tabi satan arkadaş. Banane senin sorunun diye.

Ayrıca REFURBISHED telefonlar mevcut.Bu telefonların satışını apple.com dan da takip edebilirsiniz diye duymuştum. Bu telefonlar kullanıcıların geri iade ettikleri yada bozdukları telefonlar. Bu telefonlar fabrikada tamir edildikten sonra yarı fiyatına yeniden satılır. Bu telefonların yeniden bozulma olasılıkları var tabiki öyle bir durumda da ilk 3 hafta içerisinde apple store a gidip telefonu sorgusuz sualsiz değiştirebiliyorsunuz. Apple daki müşteri ilişkilerine hayran kalmıştım şahsen

Ayrıca dip not. Telefonu aldınız ertesi gün benim yaptıgım gibi telefonla havuza atladınız korkmayın hemen değiştirıyorlar o an teknisyene sarılıcaktım da erkek ti

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı oguzerdem1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amerikaya gitmişken Iphone almadan dönmek olmaz bunun için ucuz olsun diye internetten telefon alan da çok tabiki.
    :Ucuz iphone gördüğünüzde bir kaç şeye dikkat etmeniz lazım. Elinize telefonu alıp açılıyo mu diye bakmak yeterli değil.
    Sim kart TAKILAMAYAN telefonlar mevcut. Bunlara program yükleniyor ve SADECE Amerika içi kullanılıyor. 300$ civarında bir arkadaşım almıştı sonra geri almadı tabi satan arkadaş. Banane senin sorunun diye.

Ayrıca REFURBISHED telefonlar mevcut.Bu telefonların satışını apple.com dan da takip edebilirsiniz diye duymuştum. Bu telefonlar kullanıcıların geri iade ettikleri yada bozdukları telefonlar. Bu telefonlar fabrikada tamir edildikten sonra yarı fiyatına yeniden satılır. Bu telefonların yeniden bozulma olasılıkları var tabiki öyle bir durumda da ilk 3 hafta içerisinde apple store a gidip telefonu sorgusuz sualsiz değiştirebiliyorsunuz. Apple daki müşteri ilişkilerine hayran kalmıştım şahsen

Ayrıca dip not. Telefonu aldınız ertesi gün benim yaptıgım gibi telefonla havuza atladınız korkmayın hemen değiştirıyorlar o an teknisyene sarılıcaktım da erkek ti
    telefonla havuza girdiğini söylemişmiydin ?

bu arada kadir gecesi doğmuşsun.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı kayhan86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    telefonla havuza girdiğini söylemişmiydin ?

bu arada kadir gecesi doğmuşsun.
    tam detayli anlatmak gerekirse telefon cebimdeyken yaklasik 15 dk jakuzide oturdum elimi cebime attigimdaki suratimin taklidini halen yaparlar arkadaslar sagolsunlar
    apple in musteri memnuniyeti hakaten super ama
    bunu 1 kere daha yaparsan 200 $ a degistiriyoruz bu sefer demislerdi adam potansiyeli gordu bendeki

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı oguzerdem1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

tam detayli anlatmak gerekirse telefon cebimdeyken yaklasik 15 dk jakuzide oturdum elimi cebime attigimdaki suratimin taklidini halen yaparlar arkadaslar sagolsunlar
    apple in musteri memnuniyeti hakaten super ama
    bunu 1 kere daha yaparsan 200 $ a degistiriyoruz bu sefer demislerdi adam potansiyeli gordu bendeki
    valla free olarak değiştiriyorlarmış deseler inanmazdım. şimdi somut bir örnek oldun. aman kardeş bi daha dikkat et.

gerçi 200 dolar da çok iyi tr den alsan adamlar sana direk git bitane daha al der.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

degistirdiler valla 1 sene sigortasi varmis kendiliginden normalde burda ekstradan satin alirsin ki ben 200 vermeye de raziydim yani bu konuyu okuyan arkadaslarin ilk verdigi tepkileri tahmin edebiliyorum ama yazmasamiydim yani bilginiz olsun iste

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)