Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: oryantasyon?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart oryantasyon?

22 mayıs ankara da oryantasyon var ama ben ankarada olmayacagım bı de ızmır ve ıstanbul da var ama onlara katılma durumum zaten soz konusu degıl katılmasam nolur sırket kesınlıkle katılman lazım falan dıo ama new yorktakıne katılcam desem kı bu ucretlıymıs ama ona da katılmasam nolur ?
    katılmayan arkadaslar var mı gecen senelerde?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

aynı durum benim içinde geçerli ve ben gitmek istemiyorum hiçbir oryantasyona sonuçları ne olur?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar benım bıldıgım kadarıyla oryantasyon orda calıscagınız yerle ıle ılgılı bılgıler verılen bır toplantı amerıkadan sırketınıze aıt bır görevlı gelıp anlatıyor.oryantasyon sızın amerıkada gıder gıtmez ıse basklamızı saglar burda katılırsanız cunku sosyal security cart dıye bısı varmıs onun cıkmasını beklememıs oluyormussunuz ark. aldıgım bılgıler bunlar.yanı usada 10 gunluk bır kazancınız oluyormus

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ya bu sitede gskapun diye biri var o bi ara yanlış hatırlamıyosam oryantasyona gitmediğini ama hiçbişide olmadığını yazmıştı bence boşuna heyecan yapıyosun

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

gskapun nerdesin bir açıklama yapsan. oryantasyona gitsek mi iyi olur yoksa gitmesek mi? kafam karıştı ya.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı jeconur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gskapun nerdesin bir açıklama yapsan. oryantasyona gitsek mi iyi olur yoksa gitmesek mi? kafam karıştı ya.

oryantasyona gitmen tabiki daha iyi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

iyi oldugunu bende bılıorum ama katılamayacagım yanı sorun olup olmayaacagını soruyorum

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ben oryantasyona gitmedim 2 sene de..online kayıt yapıyosun sponsor şirketin web sitesinden..oryantasyon zaman kaybı gibi geliyo bana bi de boşa para harcıyosun..gitmeyin oryantasyona gerek yok.ama amerikaya gittiğiniz ilk hafta online kayıt yaptırın yoksa vizenizi iptal edebiliyolar-hatta ediyolar

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadaşlar yeni konu açmayayım dedim buraya yazıyorum sorumu..
    oryantasyona gittim ben geçenlerde amerikada neler yapılacağını vs baya birşeyler anlattılar not almadım aklımda kalmadı bazıları..
    şimdi orda havaalanında inince bi kayıt yapmamız gerekiyormuş sevis ile ilgili birşeydi galiba..tabi başka şeyler de vardı yapılacak..oraya gidince yapmamız gerekenleri giden arkadaşlar söyleyebilir mi acaba..şimdiden teşekkürler..

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

cellman uçakta I94 formunu dolduruyorsun hava alanına inince onu veriyorsun görevliye. havaalanına iniş yaptıktan sonra airporttan çıkmak için bazı işlemleri yapmak zorundasın ki bunun için zaten kuyruğa girmiş insanlar göreceksin. görevli elindeki zarfı ve I94 ü alacak fotonu çekecek sonra sana zarfı iade edecek bagajını alıp nereye gidiyosan artık.
    admin (at) turkishwat.net

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

iyi oldu bunları öğrendiğim...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

zaten açıklama yapan birisi oluyo havaalanında herkese yardımcı oluyo.anlatıyo tane tane.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

açıklamaların için çok teşekkürler..zaman azaldıkça insan heyecanlanıyor 20 günden az kaldı şurda

Alıntı gezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cellman uçakta I94 formunu dolduruyorsun hava alanına inince onu veriyorsun görevliye. havaalanına iniş yaptıktan sonra airporttan çıkmak için bazı işlemleri yapmak zorundasın ki bunun için zaten kuyruğa girmiş insanlar göreceksin. görevli elindeki zarfı ve I94 ü alacak fotonu çekecek sonra sana zarfı iade edecek bagajını alıp nereye gidiyosan artık.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

oryantasyon =
    Konu kaplannn tarafından (18-05-2007 Saat 02:20 AM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

aman da aman çok da az kalmış gitmelerine..biz de adminle el sallarız arkanızdan siparişlerimizi alırsınız dimi ?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ben gitmedim oryantasyona hem online kayıt yaptırdım hemde sirketin de haberi olaraktan arkadas benım yerıme ımza attı aramızda kalsın ama bı sorun olmasın

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

online kaydı amerikada yapmıyomuyduk

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

yoo ben burda yaptım ama isterlerse orada da yaparım ayıp edıon

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

gittiğin ilk 1 hafta içinde kaydınızı yapmayı unutmayın vizeyi iptal ediyolar sonra!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

tamamdır gskapun saolasın da nerden nası yaptırcam anlamadım benim burda yaptırdıgım onlıne kayıt ıcın hem mail adresıme hemde telefonuma mesaj gelmıstı oryantasyon onlıne kayıt ıcın su maıl adresıne su bılgılerı yollayın tarzında bı seydı ama senın bahsettıgın???

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

sanırım sponsor şirketinizin web sitesine girip DS numaranızla kayıt yaptırıyosunuz..benimki cetusadi mesela cetusa.com/orgdan yapmıştım ben kaydı..değişiyo o adres

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bu online kayıt dediğiniz amerikaya gidince sevis için mi ne onunla ilgili bir kayıt filan mı yoksa başka birşey mi?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Sosyal guvenlik numarası mı almamız gerekiyor amerikaya ilk varışımızda ? Bu olmadan işe başlayamıyormuyuz ? bunu gittiğimiz eyalette neresi veriyor araştırmamız lazım ozaman bazıları internetten alınıyor demis bu işlemi hangi siteden yapıcaz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks