Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: williamsburg, virginia !!!!great wolf lodge

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart williamsburg, virginia !!!!great wolf lodge

slm arkadaslar. ben Pennsylvania Lancaster.da calisiyorum. bu isler berbat. is saatleri cok az. o yuzden bizim burdaki sponsor birkac kisiye williamsburg.de Great Wolf Lodge diye bi otele gitmeyi onerdi. bu otel hakkinda iyi kotu birsey bilen varsa nolur cok acele bi cevap yazarmisiniz. cok kotu durumdayiz. eger iyi biyer ise gitmeyi dusunuyorum ben. bu yer hakkinda birsey bilmedigim icin karar vermek cok zor. yeniden tasinmak. yeniden duzen kurmak. arkadas ortami yappmak... birde sizce hagi is daha iyi busser mi server olmak mi yada housekeeping? tesekkurler. butun watcilara kolay gelsin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

muhtemelen bende aynı otelde olucam...ama bende tam olarak bilmiyorum.williamsburg şehir olarak güzele benziyor..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

fiore arkakadaşım;

ben bu yaz (2009 yazı) virginia doswelldeki williamsburg hotelde kitchen da çalışacağım.geçen yıllarda wat programıyla amerikaya gitmiş bi arkadaşım var.o beni gerçekten çok korkuttu.VA çok turistik ve pahalı bi eyalettir dedi.Yaşam maliyetleri aşırı pahalıdır dedi.hayatta kalman için en az 2 işte çalışmam gerektiğini söyledi.Senin bi bilgin varsa VA ve hotelde kitchen hakkında paylaşırsan gerçekten çok sevinirim...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı ismail22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fiore arkakadaşım;

ben bu yaz (2009 yazı) virginia doswelldeki williamsburg hotelde kitchen da çalışacağım.geçen yıllarda wat programıyla amerikaya gitmiş bi arkadaşım var.o beni gerçekten çok korkuttu.VA çok turistik ve pahalı bi eyalettir dedi.Yaşam maliyetleri aşırı pahalıdır dedi.hayatta kalman için en az 2 işte çalışmam gerektiğini söyledi.Senin bi bilgin varsa VA ve hotelde kitchen hakkında paylaşırsan gerçekten çok sevinirim...
    ARKADAŞIN İYİ BOMBALAMIŞYOK OYLE BİŞEY,HER EYALET NE KADAR KALABALIKSA VA'DA O KADAR PAHALIDIR.AYRICA DOSWELL COK AŞIRI TURİSTİK Bİ YER DEĞİLDİR.WİLLİAMSBURG TURİSTİK BİR YERDİR.ingiltere Amerika'yı kolonileştirmeye 1500 yıllırın sonlarına dogru virginianın williamsburg kasabasından başlamıstır.o yuzden biraz turistiktir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cevabın için teşekkürler joe,yazdığım gibi kitchen da çalışıcaz arkadaşlarla.joe kardeş kitchen da çalışmak nasıldır bi bilgin varmı?kitchenda yerlerimi temizleriz ne tür pozisyonlar vardır?bi bildiğin varsa ve paylaşırsan çok iyi olur...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Merhaba arkadslar busch gardensta çalışıyorum eğer bilet ihtiyacınız varsa bilet tedarik edebilirim size ucuz olarak.ihtiyacı olan arkaslar bna öz elden mesaj atıp mail adresini yada telini birakirsa ben ulaşırım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks