Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Boston a giden varmı?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Boston a giden varmı?

slm arkadaşlar. sanırım boston da fotoğrafçılık işine girecem en ideali o gibi geliyo bana. acaba bura hakkında bilgi verebilecek arkadaşlra var mı? daha önce orda çalışan bulunan vs.?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

boston da MIT ve Harvard var uğramadan dönmezsin herhalde

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben de bostonu düşünenler arasındayım hangi kısmına gidiyorsun quemmaa ve bu saati kaça çalışacaksın foto işinde?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

valla iş daha kesin değil. araştırıyorum boston da saati 10 dolara çalışacam fakat ne yeme ne konaklama saglanıyo. orası kafamı karıştırdı. hayat pahalı diyorlar. yani orantılı parasıyla. kabul edilip edilmeyecegimi de bilmiyorum san diego zoo istiyordum oranın insan kaynaklarına mail attım bu yıl öğrenci almıcaz dediler. şirket ise onlar tam kararını şubatta verir biz size bildiririz diyorlar. zoo yu beklerim olmaz , bu işi de kaçırırım diye korkuyorum. fotoğrafçılığı severim de amatör ugrasırım tam benlik diye düşünüyorum hayırlısı.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hayırlısı dediğin gibi hayvanat bahçesi de güzel olabilir aslında ya bak düşünmemiştim hiç bunu ben severim hayvanları isterim yani bi gorilin ya da anacondanın kafes görevlisi olmak neyse bostonu seçeneklerden çıkarıcaz o zaman pahalıymış hayat dediğin gibi orda

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı cemo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlısı dediğin gibi hayvanat bahçesi de güzel olabilir aslında ya bak düşünmemiştim hiç bunu ben severim hayvanları isterim yani bi gorilin ya da anacondanın kafes görevlisi olmak neyse bostonu seçeneklerden çıkarıcaz o zaman pahalıymış hayat dediğin gibi orda
    Bence boston da hayat o kadar pahalı değil normal derece de en azından newyork california florida gibi yerlerle kıyaslanamaz kesinlikle.Bence hayat pahalılığı gibi şeyler çok saçma geliyor siz eğer newyorkta çalışıcaksanız 10 doların altına inmezseniz orda çok rahat yaşarsınız keza teksasta 8 dolara çok daha rahat yaşarsınız.Yani size verilen para hayat pahalılığı ile pozitif orantılı oluyor siz asıl alıcağınız para ve konaklamaya bakın yeter gerisi yalan.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

valla haftada 40 saatten saati 10 dolar boston da fotograf işi. 40x10=400x4=1600 dolar saglam para bunun 600 doları konaklama olsa hadi 1000 dolar temiz 300 dolar da yeme içme yapsak evde kendim yaparım yemegi :-) hergün makarna menemem mercimek corbası filan geçiniriz hele kurufasülye bakliyat filan varsaa ooohh yemek yapar satarım bile ehehuehu. boston %12 daha pahalıymış diger şehirlere göre usa ortalamasına göre. california ise %87 daha pahalı: www.bestplaces.net

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı quemmaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla haftada 40 saatten saati 10 dolar boston da fotograf işi. 40x10=400x4=1600 dolar saglam para bunun 600 doları konaklama olsa hadi 1000 dolar temiz 300 dolar da yeme içme yapsak evde kendim yaparım yemegi :-) hergün makarna menemem mercimek corbası filan geçiniriz hele kurufasülye bakliyat filan varsaa ooohh yemek yapar satarım bile ehehuehu. boston %12 daha pahalıymış diger şehirlere göre usa ortalamasına göre. california ise %87 daha pahalı: www.bestplaces.net
    Kardeş bu hayat pahalılığı olayını verdiğin linkteki sitenin neresinden öğreniyoruz.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşım oraya şehir adını giriyorsun sonra sana detayları çıkıyor. ingilizcen varsa çok rahat anlarsın. mesela arama kısmına boston yazınca boston adındaki şehirler çıkıyo. sonra eylatine göre seç. Boston, MA benim gideceğim yer sonra tüm bilgiler ekrana geliyor. sol tarafta menüleri var. ana sayfasında genel bilgiler yazıyo. ing. varsa hiç sorun yaşamadan ulaşabilirsin bilgilere

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya bu foto işinde napacaksın peki quemmaa bu işi çok sık duymuyorum çünkü dezavantajı mı fazla nedir sürekli gezmen icap etse gerek bi de onun gezme parası yok mu devamlı işinin detaylarını öğrendin mi? Eğer iyi bir işse ben de düşünürüm bostonu da düşünüyorum hazır.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

valla kardeş şirket de bilmiyo tam olarak. ben kendim araştırdım o işi saglayan firmanın siteye filan girdim. tahminim beyzbol maçlarında fotoğraf çekip fanlarına satacaz o takımın. yada tshirt-bardak-mousepad gibi şeylerin üstüne fotoğraf baskısı yapıp satıyorlar. ya satış elemanı yada fotoğrafçı olacaksın anladıgım o. pazar günü ankara da job fair var. sırf bu iş için mersin den gidecem cumartesi akşamı yola cıkcam. işe kabul olup olmucagımı da bilmiyorum gidip konuşacam. amatör fotoğrafçılıgım var photshop cs2 filan iyi bilir kullanırım. buna güvenerekten baş vuracam hayırlısı bakalım

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

peki hayırlısı öğrenince haberdar edersin

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tekrar merhaba arkadaşlar. İşimiz kesinleşti vizeyi de aldık sanırım büyük ihtimal ds formunu göndereceğiz gelince. İşin ne oldugunu öğrenmek için iş sözleşmesindeki adrese mail attım ve cevap geldi. Boston da Boston Duck Tours diye bir tur şirketi ver boston u baştan aşağı turlatan bir firma o tura katılan turistlerin fotoğraflarını çekeceğiz. Turun resmi fotoğrafcısı gibi bir şey sanırım. Komisyon da alacakmışız sanırım ama ne oranda bilmiyorum. Boston merkeze başka gelen var mı?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

quemma selam. ben boston a 2 saat uzaklıktaki vermont eyaletinde calısıcam. bi resort de . şartları ve konaklamasının bedava olması beni çok cezbetti. ama gece hayatı falan pek olmayan bi yermiş. yane tatil günlerimde sabahtan boston a kaçmayı orda dolaşmayı. alışveriş yapmayı planlıorum.ve eylülün ikinci haftasından sonra da NYC ve LA ı gezmek istiorum. Bu süre içinde muhakkak Bostona geleceğim anlayacağın. senin için de uygun olursa. ve saatleri falan uyarsa. orda tanışırız... ??? Facebook grubundan ulasabilirsin. Adım ALTAR GÜVENÇ
    A.B.G
    altar
    burak
    güvenç

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

Thumbs up

Alıntı quemmaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tekrar merhaba arkadaşlar. İşimiz kesinleşti vizeyi de aldık sanırım büyük ihtimal ds formunu göndereceğiz gelince. İşin ne oldugunu öğrenmek için iş sözleşmesindeki adrese mail attım ve cevap geldi. Boston da Boston Duck Tours diye bir tur şirketi ver boston u baştan aşağı turlatan bir firma o tura katılan turistlerin fotoğraflarını çekeceğiz. Turun resmi fotoğrafcısı gibi bir şey sanırım. Komisyon da alacakmışız sanırım ama ne oranda bilmiyorum. Boston merkeze başka gelen var mı?
    gercekten ordami calistin,o zaman acayip eglenmissin.
    Boston gibi super bi sehirde duck tours'ta calismak gibi bi zevk mi var
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart neden boston??

arkadaşlar ben bu yaz wat a katılacaklardna biriyim ve boston ı düşünüyorum gitmiş olan arkadaşlar burda tecrübelerini bizimle paylaşırlarsa sevinirim. hem bana hem başka bostona gidecek olanlara faydalı olur... nedne boston ne var ne yok oralarda nasıl bi yerdir genel olarak bize bilgiler verirseniz sevinirim...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

bende boston'a gitmeyi dusunuyorum.
    amerikanin tarihi baskenti
    amerikanin en guzel sehri
    yasamak icin cok guzel bi sehir

o yuzden boston. ama cok pahali bi yer,new york'tan bile daha pahali.
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

yaa roma bomza moralimi(:

los angelesten ucuzdur ama peki boston tarafında daya uygun bölge onun kücük sehirleri var mı güsel bostona yakın uygun yerler ...
    sen nereye gidiyorsun bu arada..?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)