Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Telefon seçenekleri

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart Telefon seçenekleri

Arkadaşlar gitmeden şöyle 300-400 civarı (maksimum) bi tel almayı düşünüyorum ama cidden teknoloji özürlüsü biri olarak modellerin özellikleri bana pek fazla bişey ifade etmiyor.sadece verdiğim paraya değecek ve türkiyede sorunsuz kullanabileceğim,tABii bir de tr deki modeline kıyasla daha uygun fiyata gelecek bi tel istiyorum.

unlocked i phone 3gs çok pahalı geliyor bi kere,3g ile arasında pek bir fark olmadığını okudum.i phone 3g unlocked olarak nerden alabiliriz?ebay ve bestbuy u bliyorum elektronk alışveriş sitesi olarak.Ayrıca satın aldıktan sonra tr ye gidip direk kullanabiliyor muyuz,sonrasında bir prosedür var mı acaba?

diğer bir seçeneğim de nokia n900.walmartta da satılıyormş o tel.

siz ne tavsiye edersnz?en güvenilir ve uygun fiyata alışveriş yapılacak yerler nerelerdir?bi de internetn dşında bi yerden satın alamıyor muyuz bu telleri?açıkçası o kdr para veriyoruz,almadan önce bir denemek istiyor insan.tecrübeli arklar ne diyor bu konuda?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben bu sene gitmedim ama giden arkadasimdan nokia e72 aldiracagim.
    amazon.com uzerinden alip ona yollayacagim. fiyati 340$ civarinda. Tr fiyati 750 gibi su anda.

yukarida yazdigin n900'da var amazonda. guzel ama kaba bir telefon. once telefonu ne icin kullanacagina karar vermelisin. ben nokia x6 almani tavsiye ederim. cok kullanisli bir alet. ben cok mesaj yazmiyor olsam direk bu telefonu alirdim.

Amazon.com: Online Shopping for Electronics, Apparel, Computers, Books, DVDs & more dan bakabilirsin tum nokia'lara. aldiktan sonra tek yapman gereken pasaportuna isletmen donuste.
    work and travel dusunen ve bu
    programa katilmis ogrenciler
    iletisime gecebilir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben de çok sık mesaj yazıyorum,artı müzik çok sık dnlerim ve sorunsuz internete giren bir alet olsun istiyorum.artı fotoğraf kalitesi iyi olsun istiyorum,kamera olmasa da olur.çok şey mi istiyorum blmiyorum cidden aldığımda tr de bana sıkıntı çıkarmasın,bozulduğunda falan ne bileyim elimde kalmasın.bi de dönüştürücüyle şarj edicez bu aletleri,bi sıkıntı oluyo mu voltaj durumundan?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Sarj falan sikintisi olmaz. Zaten hepsinin calisma araliginin icinde trde var.

Fotograf kaliteli istiyorsun n900 al.

Ama cok foto cekmeyen biriysen direk 3g al derim. Iphone gibisi yok.
    Sometimes memories can kill...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

nokia online store da geziniyorum şimdi,uluslararası garantisi yokmuş.hoş gerçi i phone alınca jailbreak vs yaptığında onun da uluslararası garantisi kalmıyor muhtemelen bi arızası çıktığında tr de bize fazla masraf çıkarır mı bu teller ?hem nokia hem i phone için soruyorum ?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bir de şu nokia x6 da klavye yok mu yahu?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Sen cok sey istiyorsun ama o olsun su olsun bu olsun o teknoloji gelmedi artik,sen biraz erken dogmussun
    Peki.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı earwen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nokia online store da geziniyorum şimdi,uluslararası garantisi yokmuş.hoş gerçi i phone alınca jailbreak vs yaptığında onun da uluslararası garantisi kalmıyor muhtemelen bi arızası çıktığında tr de bize fazla masraf çıkarır mı bu teller ?hem nokia hem i phone için soruyorum ?
    iphone'a jb yapmasanda garantisi yok.

telefonlari neredeyse 3 te 1 i fiyatina aliyorsun zaten. Masraf cikartirsada yaptirirsin. Ama bugune kadar 20 den fazla telefon kullandim. Hic biri bozulmadi. Simdiye kadar garantili aldikda ne oldu snaki
    Sometimes memories can kill...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

benim kadar şanslı bi insan var mı acaba şu yeryüzünde

nokia online store dan x6 satın almaya kalktım.kredi kartı blgilerini falan verdim complete order butonuna bastım hata verdi.kartınızla ilgili bi problem var falan dedi.ben de tekrar yazıp tekrar complete order dedim gene aynı hatayı verdi,order ı tamamlamadı bi türlü yani.ama bi baktım hesaptan iki tane tel almışım gibi fiyat düştü.toplamda tax iyle birlikte 720 dolar çekildi hesabımdan ama şu anda ne sipariş var ortada ne bişey

ne kadar güzel dimi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

amanın nasıl becerdin sen onu earwen???
    ne zaman oldu bu olay??

kuzenim bana amazondan e72 sipariş ettirdi ve bugün almış sorunsuz.
    neden amazon'u denemedin kii??
    work and travel dusunen ve bu
    programa katilmis ogrenciler
    iletisime gecebilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)